Zde je to, co se stalo s Gastonovým bistrem po restauraci: nemožné

 Robert Irvine o restauraci: Nemožné Facebook Chase Shustack


Nikdo nestřílí jako Gaston, nevyrábí takové krasavce jako Gaston nebo zjevně nepotřebuje přestavbu jako Gaston – alespoň si to lidé z 'Restaurant: Impossible' mysleli.Pro trochu kontextu, 'Restaurace: nemožné' je show pořádaná Robertem Irvinem. Tak jako Food Network vysvětluje, Irvineovým posláním v show je vzít krachující restauraci a během několika dní to místo důkladně předělat. Po krátké „pauze“ představení se vrátil do televize dříve v roce 2022 , pokračuje ve svém trendu, kdy se snaží pomáhat restauratérům, kteří mají potíže, aby jejich podniky fungovaly. Je to podobné jako ve stylu Bar Rescue a Kitchen Nightmares, které zahrnují také selhávající restaurace, tvrdohlavé majitele a spoustu potu a slz.
Jednou z takových restaurací je místo tzv Gastonovo bistro . Nachází se v Orland Park, Illinois, bistro nabízí francouzsko-americkou kuchyni, sendviče a předkrmy, jako jsou quesadilly. Podle Náplast , bistro od roku 2002 vlastní bratři Yaser a Nader Elkayyalovi a v době, kdy se objevili v „Restaurant: Impossible“, byli bratři blízko tomu, aby kavárnu ztratili – něco, co obviňovali z konkurence v této oblasti. Yaser popsal zkušenost s Irvinem jako „památnou“ a zdálo se, že je nadšený, že tuto epizodu viděl na vlastní oči, což naznačuje, že existuje určitý optimismus ohledně toho, co Irvine zamýšlel pro svou a Naderovu restauraci. Měla však Irvinova odbornost a výsledná generální oprava skutečně dopad na Gastonovo bistro, nebo byli Yaser a Nader odsouzeni k záhubě od samého začátku?

Recenze byly většinou pozitivní

 Gaston's Bistro logo CvrlikáníPokud jste zjistili, že sympatizujete s Yaserem a Naderem Elkayyalem, budete rádi, když budete vědět, že Gaston's Bistro se po zásahu Roberta Irvinea zřejmě zotavilo. Podle Food Network Drby Zdá se, že recenze na Gaston's Bistro jsou převážně pozitivní, včetně jedné, která zní: 'Wow!!! Dnes jsem se zastavil na oběd a nemůžu být šťastnější!! Právě předělali interiér - opravdu pěkné posezení - jídlo bylo fenomenální a služba byla fantastická! Porce byly mimořádně štědré a chutnaly jako domácí – rozhodně doporučuji.“ Jiný člověk napsal: 'Právě předělali a je to skvělé! ... Dříve jsem si myslel, že je to roztomilé, ale někdo na této přestavbě odvedl skvělou práci.'

Ne všechny recenze však byly super pozitivní. Některé recenze na Yelp nelíbilo se mi interiér a jídlo, a to ani po přestavbě v roce 2021. „Chtěla jsem toto místo už nějakou dobu vyzkoušet a bylo to neuvěřitelné,“ napsala „Jen P.“, která si také stěžovala na problémy s čistotou a nebyla spokojená se snídaní, ale přiznala, že služby, které se jí dostalo, byly přátelské. Další uživatel, 'Karen G.' poznamenal, že její jehněčí kýta se zdála být „ohřátá“ a žvýkaná. 'Nic jako skutečné francouzské bistro! Není to stejné místo, jaké si pamatuji z minulosti!' řekl 'Phil H.' 'Nevrátím se a ani byste se neměli vrátit, pokud jste sem šli před 10 lety!'Navzdory tomu, že je Irvine nazval „bludnými“, majitelé Gastona byli alespoň schopni udržet loď nad vodou od doby, kdy se objevili v „Restaurant: Impossible“.
Kategorie jíst inspirace jiný