Co byste měli vědět před přidáním mléka do kávy

Káva s mlékem

Káva je jedním z nejoblíbenějších nápojů, které pijeme ve Spojených státech. Reuters uvedlo, že v roce 2018 pilo 64 procent Američanů starších 18 let káva . Máme to rádi černé, se smetanou, se cukrem, se smetanou a cukrem, s pěnovým mlékem a sirupy. Jinými slovy, máme rádi kávu.


Ve skutečnosti za Vending Market Watch Zpráva Národního svazu kávy o pití z roku 2017 naznačuje, že 68 procent pijáků kávy zesvětlí svůj tmavý nápoj krémovou, poloviční a poloviční mléčnou alternativou nebo mléčnou alternativou. A dává to smysl. Podle Driftaway káva přidáváme do kávy mléko, abychom změnili její strukturu a chuť, protože mléčné bílkoviny mohou pomoci změnit hořký tmavý šálek kávy na jemný krémový nápoj.Určitě to není překvapení pro ty z nás, kteří potřebují trochu krému s naším kofeinem, ale prosí vás o to: je to pro vás zdravé? Všichni jsme četli zprávy, které naznačují, že pití kávy může být prospěšné pro naše zdraví, ale pokud přidáme mléko, změní to tyto výhody (prostřednictvím Zprávy NBC )? Než si nalijete další šálek joe a pokapete mlékem, existuje několik věcí, které byste měli vědět o užívání kávy s tímto doprovodem.
Mléko ve vaší kávě může blokovat některé antioxidanty

Mléko nalité do kávy

Neprší na někoho ráno, zvláště pokud jste uprostřed pití svého oblíbeného šálku kávy s mlékem, ale zjevně existuje několik studií, které naznačují, že přidání mléka do vaší kávy může změnit některé výhody spojené s pitím vaření.

jak chutná pastinák

Podle Healthline , mléko může bránit všem těm nádherným antioxidantům, které se v kávě nacházejí. Má to něco společného s tím, že je blokuje protein zvaný kasein. Web si toho všiml studie zjistili, že přidáním mléka do vaší kávy se snížila kapacita některých antioxidantů v nápoji a tato kapacita se snížila úměrně tomu, kolik mléka bylo přidáno.Ještě pořád, Healthline Bylo také rychlé si uvědomit, že to pravděpodobně neznamená, že všechny zdravotní výhody kávy jsou neplatné, ani mléko neblokuje všechny antioxidanty. Je zapotřebí dalšího výzkumu a není třeba měnit své mléčné a kávové návyky, pokud je pijete pro antioxidanty.

Přesto chcete být opatrní, pokud jde o množství mléka nebo smetany, které přidáte do svého šálku závratě. Stejně jako u všech věcí je moderování vždy pravidlem, které je třeba dodržovat, a podle Jezte to! Ne, že! , přidání velkého množství plnotučného mléka nebo smetany do kávy se může přidat, když si zapnete džíny. Místo toho se držte 2 procent mléka nebo poloviční a poloviční krémy bez tuku.