Jaká skvělá britská vítězka Bake Off Sophie Faldo až dosud

Sophie Faldo v červených šatech Jeff Spicer / Getty Images

Bývalý Great British Bake Off Sophie Faldo, vítězka a žena mnoha talentů, vedla velmi zajímavý život. Jak uvádí Yahoo , vítěz sezóny 8 byl armádní důstojník, než se připojila k kuchařské show. Poté, co se Faldo v roce 2012 stala záložníkem armády, pořádala koncerty jako osobní trenérka fitness a dokonce ji bavilo pracovat na tom, aby se stala profesionální kaskadérkou.


pečená bramborová hliníková fólie nebezpečí

Když zvítězila Sophie Faldo The Great British Bake Off v říjnu 2017 se svým dortem entremet to bylo překvapení (prostřednictvím Huffington Post .) (Přesto to bylo pro diváky po soudci menší překvapení.) Prue Leith omylem oznámil vítěze před vysíláním finále, prostřednictvím BBC ). Po svém vítězství Faldo mluvila o tom, že chce být součástí kulinářského průmyslu a usilovat o svůj cíl stát se současně kaskadérkou. 'Nikdy se mi nesnilo, že se dostanu do finále, natož vyhrát, takže si nejsem jistý, kam odsud půjdu,' řekl Faldo Slunce . „Bylo by úžasné napsat knihu o cukrárně, ale podívejme se, co mi přijde do cesty. Chtěl bych zkusit cestovat po světě pro inspiraci pro začátečníky. “Věci však nešly přesně podle plánu. Tady je to, co Faldo dnes dělá.
Sophie Faldo přešla k luxusním dortům

Sophie Faldo ve společenských šatech Dave J Hogan / Getty Images

Po jejím úžasném vítězství The Great British Bake Off , Sophie Faldo se pokusila napsat knihu, ale byla nucena vypořádat se se zklamáním, když smlouva s její správcovskou firmou nefungovala, podle Yahoo . Opustila projekt. Poté se Faldo v roce 2018 stal velvyslancem Combat Stress, neziskové organizace, která pomáhá veteránům s PTSD a nabízí podporu duševního zdraví (prostřednictvím Cobseo ).

Faldo se také domnívala, že z jejího působení příliš neprospěla Pečeme jak mohla doufat. Podle To jsou peníze Faldo řekl: „Nepřipravoval jsem se na vítězství. Trochu pomalu jsem přemýšlel o tom, jak bych mohl co nejvíce využít všechnu pozornost. “ Je však třeba zmínit, že byla součástí několika pekařských projektů a dokonce v roce 2020 zahájila vlastní iniciativu s názvem Dorty Sophie Faldo Couture . Na webových stránkách se značka zaměřuje na výrobu luxusních dortů na míru pro své zákazníky pro nezapomenutelné příležitosti, jako jsou svatby.proč metro přestalo prodávat hovězí pečeně

Podle nedávného Instagram příspěvek, Sophie Faldo se také zaměřuje na nový blog receptů, který by měl brzy vyjít. Zní to vzrušující, že?