Konečně víme, proč se Giada De Laurentiis rozvedla

Giada De Laurentiis, zblízka Daniel Zuchnik / Getty Images

Nikdo vám nikdy neřekne, že manželství je snadné, ale v případě pochybností se každých 13 sekund rozvine další americký pár, podle odborníků na rodinné právo na Wilkinson & Finkbeiner . Navíc v jakémkoli daném 40letém období skončí celých 67 procent prvních sňatků a průměrné první manželství, které končí rozvodem, nedosáhne ani osmi let.


Než si tedy vyhrneme rukávy, abychom se ponořili do toho, proč Giada De Laurentiis rozvedli jsme se s Toddem Thompsonem, možná bychom měli začít tím, že nabídneme vydatné Gratulujeme bývalému páru - vzali se v roce 2003 a zůstali spolu až do rozchodu v roce 2014, po kterém následoval jejich rozvod v roce 2015 (prostřednictvím E! Zprávy ) - za manželství, které trvalo mnohem dál americký průměr.Samozřejmě nic o šéfkuchaři, autorovi a televizním moderátorovi Giadě, italské vnučce legendárního filmového producenta, Dino De Laurentiis „(a pravděpodobně nejmenší žena, která se kdy stala megastarou Food Network), je průměrná - a v tom tkví drzost. Manželství je těžké, ale manželství celebrit je ještě těžší, když si uvědomíte, že všechny věci, které se mohou v průměrném manželství pokazit, se odehrávají v manželstvích celebrit, které vidí celý svět. A ze všeho, co jsme pozorovali, můžeme konečně říci, že známe důvody, proč se Giada rozvedla.
Giada De Laurentiis a Todd Thompson byli spolu od doby, kdy byl De Laurentiis na vysoké škole

Giada De Laurentiis v roce 2005 Gustavo Caballero / Getty Images

Když Giada De Laurentiis potkala svého tehdejšího budoucího manžela Todda Thompsona, byla zlomil antropologa na UCLA s velmi odlišnou kariérní dráhou před sebou (přes Červená kniha ). V té době se Thompson, který je téměř o sedm let starší než De Laurentiis, již dobře zapojil do své kariéry módního návrháře (prostřednictvím Životopis ), zatímco De Laurentiis si dosud neuvědomovala, že vaření bylo její pravé povolání (přes Červená kniha ). Brzy na to ale přišla a zamířila do Paříže, aby studovala na slavné kuchařské škole Le Cordon Bleu, než se vrátila do Los Angeles, aby zahájila svou kuchařskou kariéru. Poté trvalo až do roku 2002, než De Laurentiis získala svou první přestávku v televizi (přes Potravinová síť ).

Jak vidíte, v době, kdy De Laurentiis a Thompson konečně svázali uzel v roce 2003, byl pár spolu už déle než deset let a překonali takové stresory, jako jsou zkoušky na vysoké škole, situace na dálku, nejistota v kariéře a náhlý úspěch jednoho z manželů. Dalo by se předpokládat, že by to posílilo jejich vztah, ale když se setkala s jejím manželem, když byla ještě tak mladá a v dostatečném předstihu, než vyrostla její hvězda, mohlo to fungovat proti šancím De Laurentiis na celoživotní manželství. Není také neobvyklé, že se pár rozvede poté, co se jeden z partnerů stane celebritou (přes Screen Rant ).nejlepší způsob, jak ohřát čínské jídlo

Giada De Laurentiis a Todd Thompson pocházeli z různých prostředí

Giada De Laurentiis při selfie s Toddem Thompsonem Larry Busacca / Getty Images

Výzkum ukázal, že úspěch vztahu lze často předvídat na základě toho, jak podobné pozadí ( např. , náboženství a sociální třída) jsou partnery podle Dr. Amie M. Gordona. „Páry s podobnějšími postoji, hodnotami a původem mají tendenci zažívat trvalejší uspokojení, společnost, intimitu a lásku a je méně pravděpodobné, že se rozejdou,“ napsala v článku pro Psychologie dnes . Zdá se, že Giada De Laurentiis a Todd Thompson to neměli ve svůj prospěch.

De Laurentiis, která se narodila v Itálii, nepřistěhovala se ani do USA, dokud jí nebylo 7 let. Thompson pochází z Středozápadu - jeho rodina se sídlem v Michiganu není vůbec zvyklá na relativně svévolné způsoby Hollywoodu, zatímco De Laurentiis je členem hollywoodské dynastie De Laurentiis, jejíž dědeček De Laurentiis byl patriarchou (prostřednictvím Červená kniha ). A když se De Laurentiis a Thompson setkali, Thompson nejen věděl nic o vaření, ale také nevěděl nic o italském jídle. 'Vzal hodně vloček z mé rodiny,' řekl De Laurentiis Redb taky v rozhovoru z roku 2011. „Když přijel na večeři do domu mého dědečka, můj dědeček mi řekl v italštině:„ Kdo je ten, kdo masíruje své těstoviny vidličkou a nožem? “Giada De Laurentiis byla mimo domov rok, kdy se s Toddem Thompsonem rozvedli

Giada De Laurentiis sedí u stolu

Giada De Laurentiis a Todd Thompson, kteří se vzali v roce 2003, se rozhodli rozvést v prosinci 2014. A jak jsme později zjistili (prostřednictvím Lidé ), pár se rozešel v červenci 2014, pouhý měsíc poté, co De Laurentiis otevřela svou první restauraci GIADA.

Není těžké se domnívat, že intenzivní požadavky spojené s otevřením vlastní restaurace mohly přispět k tomu, že manželství dosáhlo bodu zlomu. Ale přidejte k tomu skutečnost, že restaurace se nacházela v Las Vegas v Nevadě - alespoň čtyři hodiny jízdy od místa, kde si pár udělal svůj domov v Los Angeles - a máte připraveno manželské vyhodnocení Dr. Theresa E. DiDonato; poukázala na to, že více než polovina všech lidí vnímá vztahy na dálku jako zásadně méně šťastné a uspokojující (prostřednictvím Psychologie dnes ).

Skutečně by někoho překvapilo, kdyby se dozvěděl, že by pro Thompsona mohlo být bolestné číst v jednom médiu za druhým, že jeho manželka a matka jeho dcery, Jade Thompson , nyní byla „součástí komunity v Las Vegas“, jako tisková zpráva týkající se otevření restaurace v té době uvedeno? „De Laurentiis ... chce, aby se všichni hosté cítili, jako by byli členy její rodiny,“ pokračovala tisková zpráva. Lze si jen představit, jak by to s manželem De Laurentiise nemohlo tak dobře sedět.

Todd Thompson se možná cítil upadlý Giadou De Laurentiis

Giada De Laurentiis s několika kuchaři celebrit Ethan Miller / Getty Images

V analýze, proč je to tak, že manželé tolika uber úspěšných manželek mají tendenci „odhlásit se“ ze své vlastní kariéry a obětovat své osobní ambice pro to své manželky, Atlantik prohlásil, že „mocenské páry jsou vzácností“. Viděli jsme to v manželství Giady De Laurentiis a Todda Thompsona; krátce poté, co ti dva oznámili svatbu, Thompson začal trávit více a více času podporou De Laurentiisovy kariéry, spíše než jeho vlastní. Od roku 2004 a až do rozvodu páru se designér často objevoval v televizních pořadech své manželky (via IMDb ).

Jak sama De Laurentiis přiznala v rozhovoru pro rok 2011 Červená kniha 'Myslím, že pro každého muže může být těžké být někdy v zákulisí jeho manželky.' Ale v případě De Laurentiise a Thompsona to upstaging nebylo jen někdy výskyt, ale skutečná realita každodenního života páru - a nemohlo pomoci, že díky De Laurentiisovi to všechno vypadalo tak snadno. Jak řekla televizní hvězda Jídlo a víno v rozhovoru z roku 2016 se ani „nechtěla dostat do televize“. V podstatě byla jen vytržena z neznáma díky příběhu, který o ní a její vášni pro italskou kuchyni napsal někdo jiný.

Kariérní zaměření Giady De Laurentiis mohlo napnout spojení páru

Giada De Laurentiis, Todd Thompson a Katie Lee Alexandra Wyman / Getty Images

Podle dr. Theresy E. DiDonato se „odloučení od práce jeví jako zásadní pro šťastné vztahy“, jak napsala v Psychologie dnes . Zdravé vztahy, napsal Dr. DiDonato, vyžadují, aby partneři byli „ současnost, dárek když jsou doma, zaměřili se na svého partnera a (pokud je mají) na děti. “ Nemůžeme začít hádat, zda a do jaké míry Giada De Laurentiis byl současnost, dárek doma, když nepracovala během 11 let jejího manželství. Jen jsme zvědaví, jak si De Laurentiis našel čas být doma vůbec.

kde se vyrábějí cookies keebler

Poté, co debutovala v televizi v roce 2003 (hosting Každodenní italština , půlhodinová kuchařská show), De Laurentiis napsal doprovodnou kuchařku k sérii, která vyšla v roce 2005. Následovaly další dvě knihy, stejně jako nová televizní show, Giada's Weekend Getaways, a pracuje jako mentor Hvězda potravinové sítě a jako korespondent pro Dnes . A to je vše před De Laurentiis se stala matkou, což celebrity kuchaře téměř vůbec nezpomalilo. V roce 2010, kdy byla Jade Thompson ještě batole, zahájila De Laurentiis ještě další kuchařskou sérii s doprovodnou kuchařkou ( Giada at Home) a uzavřelo merchandisingové partnerství se společností Target.

Zdaleka to není od nás, abychom hodnotili pracující matky. Nejen, že je respektujeme, že jsou jim. Jen říkáme, že kdokoli s rozsáhlými pracovními závazky De Laurentiise může mít problém být „přítomen“ - doslova i obrazně.

Zvěsti o nevěře trápily manželství Giady De Laurentiisové

Giada De Laurentiis a Matt Lauer Jason Kempin / Getty Images

Říká se, že jediná „špatná reklama“ je „žádná reklama“. Lze si ale klást otázku, zda by souhlasila Giada De Laurentiis, která byla při mnoha příležitostech předmětem bulvárního krmiva, pokud jde o údajnou manželskou nevěru. V roce 2011 se o De Laurentiisovi říkalo, že byl romanticky zapletený s Mattem Lauerem, který poté ukotvil Dnes show, na které byl De Laurentiis častým hostem (přes Bližší týdně ). Lauerova fáma se objevila v roce 2013, ale ne dříve, než se o De Laurentiisovi říkalo, že se spojil s popovou hvězdou Johna Mayera, podle USA týdně . A samozřejmě stále existovaly a stále existují pověsti týkající se De Laurentiis a Bobby Flay .

Ať už byly pravdivé nebo zcela vymyslené, tyto pověsti si pravděpodobně vyžádaly svou daň na manželství De Laurentiis, což pravděpodobně přispělo k jejímu rozvodu. Ve skutečnosti to De Laurentiis potvrdil Nás týdně když odhalila, že tehdejší manžel Todd Thompson byl rozpačitý pověstmi spojenými s Mayerem. Ale i kdybychom nebyli zasvěceni té troše trapnosti, nebylo by nerozumné předpokládat, že škodlivé drby, které mají poškodit jednoho partnera ve vztahu, pravděpodobně poškodí oba partnery, nemluvě o samotném vztahu (prostřednictvím Psychologie dnes ).

jsou smažené krispy kreme koblihy

Nepřesvědčený? Chcete-li získat rychlý a děsivý základ o síle pověstí ničit životy, podívejte se na nevyřešenou záhadu Dopisy Circleville .

Přátelství Giady De Laurentiis s Bobbym Flayem mohlo nechtěně přispět k jejímu rozvodu

Giada De Laurentiis a Bobby Flay Robin Marchant / Getty Images

Giada De Laurentiis a její přítel a šéfkuchař celebrity Bobby Flay nejsou předmětem, ale existuje spousta důvodů, proč si lidé myslí, že jsou. Dvojice, která byla přáteli téměř tak dlouho, dokud se De Laurentiis provdala za Todda Thompsona, si podle všeho užívá škádlení tisku; považujte takové dovádění za pobavení tvrzením publicistů drbů, které si vyrobili jako dospívající miláčkové, a vytesali své iniciály na nějaké tajné místo v newyorském Emilio's Ballato v New Yorku (De Laurentiisův zástupce popřel vše). A během pandemie, zatímco mnozí z nás ostatních byli zalezlí v našich domovech, Flay a De Laurentiis pracovali na nové show s názvem Bobby a Giada v Itálii , který byl vydán v roce 2021 na Discovery Plus.

Přesto, bez ohledu na to, co je pravda nebo co by se mohlo stát pravdou, kdyby se De Laurentiis vzdala stráže (přes USA týdně ), takový úzký vztah mezi dvěma atraktivními heterosexuálními dospělými, kteří pracují společně, by mohl zatěžovat jedno nebo obě jejich manželství. Jak řekla psychiatrička Dr. Jacqueline Oldsová Psychologie dnes , situace, jako je tato, může vytvořit nestabilitu v primárních vztazích „pracovních manželů“, jak se někdy nazývají kolegové, kteří tvoří zvláštní a někdy sporné pouto.

Někdo se možná dostal mezi Giadu De Laurentiis a Todda Thompsona

Giada De Laurentiis a Shane Farley Aaron Davidson / Getty Images

Giada De Laurentiis a Todd Thompson, kteří se rozešli v červenci 2014, se krátce poté rozvedli. Ačkoli zánik manželství charakterizovala samotná De Laurentiis jako „přátelská“, zůstává faktem, že po rozchodu trvajícím méně než šest měsíců vytáhla Thompson celou věc tím, že podala žádost o rozvod s odvoláním na neslučitelné rozdíly (prostřednictvím E! Zprávy ). Víme také, že De Laurentiis a její současný přítel, Shane Farley, se setkali v roce 2013 - zatímco De Laurentiis a Thompson byli stále manželé a zatímco Farley byl stále ženatý se svou bývalou manželkou Jennifer Giamo (prostřednictvím Stránka šest) .

De Laurentiis vždy tvrdila, že ona a Farley spolu začali chodit až několik měsíců po dokončení jejího rozvodu s Thompsonem. Konkrétně to řekl její zástupce Stránka šestá že vztah začal v srpnu 2015. V roce 2018 však De Laurentiis řekl Lidé že po svém rozvodu „strávila asi rok a půl sama, nechodila, jen vymýšlela věci“, a že se znovu spojila s Farleyem až poté. To by mohlo začít s vztahem De Laurentiise s Farleyem kolem října 2016, o který si škrábáme hlavu a říkáme: „jo?“

Ať už jsou pověsti pravdivé, či nikoli, rozpory v příběhu jsou dostatečné ke zvednutí obočí - stejně jako otázka, zda se De Laurentiis a Farley zapojili dříve, než se De Laurentiis a Thompson rozešli.

Označení za „sexuální symbol“ možná napjalo manželství Giady De Laurentiis

Giada De Laurentiis dostává na zádech jízdu z Al Rokeru Jason Merritt / termín / Getty Images

V 2011 rozhovoru s Červená kniha Giada De Laurentiis potvrdila, že je přijata a vyhovuje jí to, že je „sexuálním symbolem vaření“. Navíc v rozhovoru s To De Laurentiis zašla tak daleko, že řekla, že přišla spolehnout se na její ženskosti, aby se odlišila jako kuchařka. 'Musíte se naučit hrát hru,' uvedl De Laurentiis. „To není špatná věc! Všichni to hrají. Musíte se jen naučit, které pohyby udělat, a musíte být ochotni odejít. “

Je však možné, že její spoléhání se na její ženskou zálibu mohlo způsobit tlak na vztah De Laurentiis s Thompsonem. Za prvé, není třeba si představovat, že hraní „hry“ mohlo hrát roli při inspirování publicistů klebet, aby spekulovali o povaze přátelství De Laurentiise s Mattem Lauerem a Bobbym Flayem, nebo si představit, že ve skutečnosti utrácela vyprahlá noc s Johnem Mayerem v hotelu v New Yorku. Je to spravedlivé? Rozhodně ne. Je to však možné.

A zda a do jaké míry lze zvěsti o nevěře vysledovat na status sexuálního symbolu De Laurentiise, faktem zůstává, že páry, které spadají do tradičních genderových rolí, jako je tato, mají tendenci být méně spokojené ve svých manželstvích než ty, které přijímají více androgynních role (přes Psychologie dnes ).

Možná Giada De Laurentiis není tak milá, jak chce, aby si všichni mysleli?

Giada De Laurentiis mluví do mikrofonu Gustavo Caballero / Getty Images

Ne každý je fanouškem Giady De Laurentiis, jak poznamenal Nicki Swift , a v poslední době se také vyrovnáváme s tím, že De Laurentiis nemusí být až tak „pěkný“. Je těžké zapomenout na čas, kdy mluvila s Nicole Kidman Ellen Show („Nicole, vyráběla jsi někdy masové kuličky nebo co?“). A De Laurentiis dala jasně najevo, že pokud někdy půjdete do její restaurace, udělá to ne chcete, abyste se jí dotkli, i když se propracovala nevyhnutelným, ale nepříjemným objetím a potřesením rukou (prostřednictvím New York Daily News ). Pak je tu tato dost nevděčná poznámka, kterou De Laurentiis učinil Průvod v roce 2013, rok před rozpadem jejího manželství: na otázku, zda má ráda snídani v posteli, odpověděla na to, že její tehdejší manžel, Todd Thompson, jí přinesl jeho „scramble překvapení“, které popsala docela nelichotivými výrazy a které řekl, že je v posteli „těžké jíst“.

jak chutná plíseň

Ale co má být hezké společného s tím, proč se De Laurentiis rozvedl? Protože být milý, podle Dr. Thomase G. Planteho prostřednictvím Psychologie dnes . Být „milý“, který byl definován jako „příjemný, příjemný, příjemný, přátelsky příjemný a [a] laskavý“, je zásadní pro všechny osobní vztahy. To platí zejména pro manželství, Atlantik prohlásil v článku o důležitosti laskavosti a velkorysosti v dlouhodobých vztazích.

Mít dítě mohlo přispět k rozvodu Giady De Laurentiis

Giada De Laurentiis a Jade a Todd Thompson Manny Hernandez / Getty Images

Giada De Laurentiis a Todd Thompson se vzali, když bylo De Laurentiisovi 33 let, poté, co byli spolu více než deset let (prostřednictvím Lidé ). Podle nich si však nezaložili rodinu další čtyři roky Lidé , a dokonce ani tehdy to nebyl úplně „plán“ páru. 'Todd a já jsme mluvili o dětech a rozhodli jsme se, že jsme v pořádku, když je nemáme,' řekl De laurentiis Červená kniha v roce 2011. Když se De Laurentiis dozvěděla, že je těhotná, přiznala, že se „velmi bojí“ - a Thompson také. 'Co by se stalo s tímto životem, který jsme vytvořili a kde jsme na víkend odjeli do Santa Barbary?' přemýšlela v té době.

Naštěstí pro její fanoušky, i když ne překvapivě, našla De Laurentiis způsob, jak věci fungovat. Její dcera, Jade Thompson, se narodila v roce 2008 a De Laurentiis ve své kariéře stále pokračuje. Její manželství však ne tolik. Podle právníka Edwarda J. Jenningsa to není nijak zvlášť překvapivé. 'Neúmyslné těhotenství může způsobit sňatek,' napsal Jennings k jeho webová stránka . 'I ten nejstabilnější z manželství může utrpět roztržku nebo dokonce zažít rozvod, když se pár dozví, že dítě je na cestě.' Ačkoli se De Laurentiis a Thompson nerozvedli až do roku 2015, rozpor tam mohl být mnohem déle.