Nezařazeno

The Untold Truth of Netflix's The Chef Show

V červnu 2019 debutoval Netflix The Chef Show se zaměřením na režiséra, spisovatele, herce a scenáristy Jona Favreaua a šéfkuchaře Roy Choi, když tito přátelé milující jídlo podnikají kulinářskou odyseu. O tři sezóny později je to obrovský hit. To vše, co možná nevíte o The Chef Show.

Tragické podrobnosti o životě Gordona Ramsayho

Kariérní úspěch není ukazatelem osobního štěstí a přestože se dnes Gordon Ramsay může spokojit, jeho život byl naplněn vzestupy i pády. Je na vrcholu své hry a je patrně jedním z nejslavnějších kuchařů na světě, ale to jsou tragičtější podrobnosti o životě Gordona Ramsaye.

Co to znamená, když jsou na vašich malinách černé skvrny

Už jste si někdy koupili karton s malinami a když jste je jemně prali v sítku nebo cedníku, všimli jste si po celé kůži bobulí malé černé skvrny? Co to je a dělají vaše bobule nepoživatelnými?

To je to, co LeBron James opravdu jí

Někdo by mohl říci, že LeBron James je poháněn jeho snahou a motivací, ale na molekulárnější úrovni je šampión NBA poháněn tím, co jí. Od salátů přes čokoládové sušenky až po velké množství červeného vína - tady je to, co LeBron James opravdu jí.

Nevyřčená pravda popových skal

Pop Rocks byly zdrojem skandálů, městských legend, rodičovského strachu a public relations zaměřených na kontrolu škod. Ve skutečnosti není nadsázka říkat, že Pop Rocks mohou být nejvíce nepochopenými komerčně vyráběnými bonbóny vůbec. To je nevýslovná pravda Pop Rocks.

Tady je to, co vlastně znamenají barevné kruhy na taškách na čipy

Všechny informace na obalech potravin mohou být rychle matoucí, ale pak také někdy uvidíte řadu barevných kruhů nebo čtverců v dolní části. I když to může vypadat jako tajný kód, ve skutečnosti to nemá nic společného s nutričními fakty nebo dokonce s jídlem uvnitř.

Absolutní nejlepší hackery Taco Bell, které jsme našli na TikToku

TikTok není jen virové tance a hloupá videa. Ve skutečnosti má několik skvělých tipů pro fanoušky rychlého občerstvení. Tito TikTokers používají platformu ke sdílení hacků nabídek Taco Bell a DIY tipů pro vytváření a upgrade některých oblíbených položek nabídky Taco Bell.

Co se stalo s prvním maskotem společnosti McDonald's, Speedee?

K propagaci své rychlosti však McDonald's potřeboval maskota. Vytvořili tedy Speedee, kuchaře s hlavou ve tvaru hamburgeru a vhodně tupým jménem.

Nejlepší způsob, jak zabránit tomu, aby vám jablka po rozřezání zhnědla

Není nic lepšího než chuť čerstvého a šťavnatého jablka. Proto je tak srdcervoucí, když jen pár minut po nakrájení jablka zjistíte, že tyto dokonale nedotčené plátky zhnědly. I když nemůžete plně zabránit hnědnutí jablek, existují způsoby, jak je udržet déle čerstvější.

Je jídlo s vypalováním v mrazničce bezpečné k jídlu?

Ponechte něco v mrazničce dostatečně dlouho, a když to vytáhnete, pravděpodobně zjistíte, že to vypadá jako něco z doby ledové. Přesto není důvod házet ten napůl sežraný půllitr Ben & Jerryho do koše kvůli malému spálení mrazem, že?

To byla poslední věc, kterou tyto celebrity jedli, než zemřeli

Od shovívavého gargantuánského jídla, které si pochutnal sopránský herec James Gandolfini před jeho smrtelným infarktem, až po překvapivě strohý pokrm, který snědl okázalý klavírní virtuóz Liberace, než zemřel, přečtěte si další informace o závěrečných jídlech, které tyto a další celebrity jedly.

Nejlepší tipy na vaření od Gordona Ramsaye

Gordon Ramsay zdaleka není jen vymyslená, nadměrně chrlící televizní osobnost. Je mnohonásobným michelinským hvězdným talentem nejvyššího řádu a zde jsou některé z nejlepších tipů na vaření, které nabízí.