Pravda o kombinovaném sendviči Cold Cut za studena

Zelené, žluté a bílé znamení restaurace metra

Metro je jedním z těch řetězců restaurací, na které se můžete spolehnout, že je najdete kdekoli. Ať už hledáte rychlé občerstvení v okolí nebo se zastavujete na dlouhé trase po celé zemi, restaurace Subway jsou vždy tam, kde je potřebujete.


Pokud jde o objednávku a Sendvič metra , značka Cold Cut Combo je obzvláště oblíbenou položkou v nabídce. S chutnou kombinací masa a zeleniny je to docela plné - zvláště když přidáte všechny zálivky restaurace.Základní kombinace Cold Cut obsahuje plátky šunky, salám a Boloňa (přes Metro ), ale odtud můžete přidat zeleninu, sýr, koření a vybrat typ chleba, abyste přizpůsobili svůj sub. Pokud je web Subway jakýmkoli náznakem ideálního stvoření, zahrnuje jeho fotka sendviče také salát, rajče, červenou cibuli, zelenou papriku a okurky vše na opečeném italském sub chlebu. Ale pro sendvič, který je nabitý masem a zeleninou, je majonéza pravděpodobně go-to dressing a přidání plátku nebo dvou Americký nebo provolonský sýr se může cítit kompletní.
proč vodka nezamrzá

Co byste měli vědět před objednáním sendviče Cold Cut Combo společnosti Subway

Pracovník metra za pultem připravuje sendvič

I když tento sendvič může být skvělý pro rychlý oběd na útěku, možná budete chtít před objednáním si to dvakrát rozmyslete - zvláště pokud se snažíte při výběru jídla brát ohled na zdraví. Kombinace Cold Cut nemusí mít nutně vysoký obsah kalorií, na šestipalcový sendvič má pouze 310 kalorií (samozřejmě před přidáním zálivky). Ale když na to přijde sodík , Cold Cut Combo má neuvěřitelných 930 mg pro verzi poloviční velikosti (přes Metro ). Pro Dobré vedení domácnosti , něco nad 920mg je považováno za vysoký obsah sodíku a zpracované maso jako ti v tomto sendviči jsou velkým viníkem.

potraviny, které nevyprší

Stále existují způsoby, jak si sendvič z větší části užít, a to i při několika změnách. Pokud se vás hladiny sodíku týkají, můžete se místo toho rozhodnout pro jeden díl masa. Nebo, pokud máte chuť něco rozšlehat ve své vlastní kuchyni, můžete si znovu připravit sendvič Subway Cold Cut Combo s vašimi oblíbenými ingrediencemi, preferovaným chlebem a nevyléčeným masem, které bude obsahovat méně soli.Tento recept od Ricardo kuchyně bere všechny skvělé prvky klasického Cold Cut Comba a povznáší ho. Mezi další tipy patří použití čerstvé nebo místní zelenina jako je hlávkový salát, rajče a paprika, a dolévejte je ve větším množství při snižování masa.
Kategorie Fakta Recenze Zprávy