Fanoušci obchodníka Joe jsou posedlí svými novými italskými rozmarýnovými sušenky

Obchodník Joe

Ulička s občerstvením obchodníka Joe právě prošla velkým upgradem! Přestože se jedná o plnohodnotný obchod s potravinami, je Trader Joe příznivě známý jako místo pro uzeniny a jídla na piknik, jako jsou gurmánské sýry, čerstvé nevytvrzené a uzené maso, olivy a jiná jídla, speciální sušenky v krabičce, těstoviny saláty a samozřejmě sušenky.


Právě včas na piknikovou sezónu TJ's debutuje s novým crackerem, který už internet šílí. Spatřeno účtem Instagram @traderjoeslist , tyto šestiúhelníkové rozmarýnové sušenky jsou „lehké a svěží italské sušenky“, ochucené čerstvým rozmarýnem. Podle fotografie produktu mají také trochu tíseň a prodávají pouze za 1,69 $ za tašku.Sfogliette jsou slané protějšky sladších sušenek známých jako sfogliatine, které mají být lehké na břicho a vychutnávat je pomocí espressa nebo čaje Alessi Foods . Slovo pochází z italského kořene „sfoglia“, což znamená „listy“.
Polévky, dipy, sýr a víno - tyto sušenky chutnají se vším

Obchodník Joe Instagram

Za humbuk na sociálních médiích, Obchodník Joe sušenky rosemary sfogliette mohou být jedním z nejoblíbenějších svačinových produktů řetězce v roce 2021. Sdíleno na Instagramu @traderjoeslist Účet fanoušků doporučuje vychutnat si je s humusem, který se rozpadl na vaší oblíbené polévce Trader Joe, na vaší sýrové desce nebo během vinařských nocí.

Následovníci v komentářích nabídli také svá navrhovaná párování. Někdo napsal, že kozí sýr chutná úžasně s rozmarýnovými krekry ve tvaru šestiúhelníku. Další fanoušek obchodníka Joe uvedl, že veganské tzatziki také vytváří skvělou omáčku. Jedna následovnice žertovala, že její pytel sušenky byl sežrán do 24 hodin, „snědl jsem celý pytel na jedno sezení. Absolutně vynikající. Zítra se vracím pro další tašky. “Bohužel sušenky s rozmarýnem sfogliette dostaly nějakou vůli za to, že nebyly bezlepkové. Uživatel Instagramu dále poukázal na to, že není nejlepší volbou pro diabetiky, kteří musí věnovat zvýšenou pozornost sacharidům a cukru. Než se zavazujete, zkontrolujte nutriční štítek. Šťastné občerstvení!
Kategorie tipy napít se Komiks