Toto jsou oblíbená jídla Paula Hollywooda k pečení

 Pekař Paul Hollywood Dia Dipasupil/Getty Images Vedran Maslovar


Fanoušci 'The Great British Bake Off' mají všechny důvody k nadšení, protože nová sezóna mega-populární soutěžní přehlídky pečení je hned za rohem. Sezóna 13 měla odstartovat 13. září na Channel 4, ale bylo odloženo po smrti královny Alžběty . Takže si ještě chvíli počkáme na návrat milované pečící show a jejích zdravých hostitelů, Noel Fielding a Matt Lucas spolu se známými porotci Prue Leith a Paulem Hollywoodem.Porotci jsou bezpochyby připraveni ochutnat vzrušující a lahodné pečivo, které připraví nová várka 12 amatérských pekařů soutěžících o vítězné místo (prostřednictvím Seznam ). Noví pekaři by na tom byli pravděpodobně lépe, kdyby si před natáčením pořadu prostudovali některé z hollywoodských tipů a triků, a pokud tak učinili, možná viděli to nejlepší z hollywoodské kuchyně, o které se podělil BBC dobré jídlo . Patří mezi ně různé pekáče a formy, škrabky na těsto, zařízení na kynutí a dobrá trouba. A další věci, které by bylo dobré vědět, jsou hollywoodská oblíbená jídla k pečení.
Mezi oblíbené Paul Hollywood patří dort s citronovou polevou, klobásy, pizza a koláčky

Dean Clarke/Shutterstock

Slavný pekař a porotce „GBBO“ Paul Hollywood se s ním podělil o své nejlepší pečivo Nezávislý a možná budete překvapeni některými jeho volbami. První na seznamu je citronový dort, který si pochvaluje pro jeho citrusový nádech. Hollywood doporučuje podávat sladký dort s šálkem čaje na boku, a kdo nejsme, abychom neposlouchali odborníka? Dalším oblíbeným je klobása, tradičně vyrobená z vepřového masa a křehkého nebo listového těsta (via TheKitchn ). Hollywood miluje tyto rolky s přídavkem sýra Stilton a šťavnaté karamelizované cibule (přes Independent). Mňam.Pizza je dalším oblíbeným mistrem pekařem a říká, že k dobré pizze stačí „slušná rajčata“ a „dobrý sýr“. Poslední oblíbené jídlo v Hollywoodu k pečení jsou jednoduché, klasické a skromné ​​koláčky. A pokud byste si je chtěli vyrobit sami, má důležitý tip — pro dosažení nejlepších výsledků použijte silnou chlebovou mouku. Koláčky jsou šupinaté a husté, často se podávají jako svačina s čajem a obvykle jsou přelité ovocným džemem, sraženou smetanou, máslem nebo medem (na Potěšené vaření ).

Ale pokud jste si mysleli, že koláčky jsou Oblíbená hollywoodská pochoutka , to byste se mýlili, protože pekař naprosto miluje řecký kebab zvaný souvlaki. Vyberte si tedy jednu z hollywoodských oblíbených a začněte péct – nebudete litovat, že si některou z nich uděláte.


Kategorie jídlo Tipy tipy