Tipy

Cuts of Steak, seřazeno od nejhoršího po nejlepší

Rozdíl v kvalitě mezi skvělým steakem a špatným steakem je možná větší než u jakéhokoli jiného jídla. Jedná se o některé z nejznámějších steaků, hodnocených.

Zde je návod, jak zjistit, zda se vaše houby zhoršily

Houby jsou druhem jídla, které může vklouznout do zadní části vaší chladničky a sedět, dokud nejsou slizké, pokud nejste opatrní. Ale houby jsou tak všestranné v široké škále pokrmů, že je zcela pochopitelné, že je možná budete chtít mít po ruce, abyste je hodili do hranolků a omelet.

Zde můžete nahradit kakaový prášek

Pokud vám chybí kakaový prášek, ale opravdu chcete udělat čokoládový dort, máte k dispozici mnoho možností. Většinou vyžadují jiné druhy čokolády, protože kakaový prášek není tak univerzální, pokud jde o náhražky, jako jiné přísady.

Uchovávejte značky zakoupené kávy od nejhorších po nejlepší

Propast mezi nejhorší a nejlepší značkou kávy v obchodě je široká. Abychom vám pomohli, zde jsou značky kávy zakoupené v obchodě od nejhorší po první

Populární halo nejlepší příchutě, hodnocené od nejhoršího po nejlepší

Pokud jde o nízkokalorické zmrzliny, jen málo z nich se věnuje následujícím jako Halo Top. Značka má různé příchutě a všechny jsme zařadili.

Každá příchuť Mountain Dew, hodnocená od nejhorší po nejlepší

Mountain Dew vydal v průběhu let řadu příchutí, které se snaží navázat na svůj úspěch. I když výsledky nejsou vždy skvělé, snaha uspokojit americkou žízeň je chvályhodná. Zde je náš žebříček chutí Mountain Dew, od nejhorší po nejlepší.

Trik, jak udržet koblihy čerstvé

Není nic lepšího, než vytrhnout horký koblih z krabice, která byla čerstvě připravena jen před několika minutami. Znovu navštivte toto pole a získejte své sladké hodiny nebo o den později a ty koblihy prostě nemají stejnou lahodnou chuť. Jaký je tedy trik, jak udržet koblihy čerstvé?

Nikdy byste neměli jíst konzervovaný cheeseburger. Tady je důvod

Trekingový burger od německé společnosti pro kempování, The Adventure Company, si zaslouží zvláštní cenu za nejbizarnější konzervy. Popis jeho produktu zní: „Cheeseburger v plechovce.“ Ale kritici by to mohli označit za záhadně špatné.

Jaký je rozdíl mezi granulovaným česnekem a česnekovým práškem?

V našich kuchyních je česnek vždy na jídelním lístku, a když nemáme čerstvý, zjistíme, že se snažíme dekódovat rozdíl mezi granulovaným česnekem a česnekovým práškem v našich stojanech na koření, abychom mohli dát našemu jídlu ten podpis.

Příchutě Red Bull se umístily nejhorší na nejlepší

Red Bull je tu už nějakou dobu. S tolika příchutěmi na výběr jsou některé možnosti lepší než jiné. Posadili jsme se a vyzkoušeli plechovku po plechovce Red Bull, takže nemusíte. A po spoustě chvění kofeinu jsme je zařadili nejhorší k nejlepším. Připravte se na ponor a získejte svá dobrodružství.

Dietní sodovky, hodnocené od nejhoršího po nejlepší

Vydali jsme se do krajnosti, abychom ochutnali všechny značky dietní sody, abyste mohli naskočit na ty nejhorší a vydat se přímo k tomu nejlepšímu ze skupiny.

Každá položka na Sam's Club Food Court byla hodnocena od nejhoršího po nejlepší

Potravinový dvůr v Costco by mohl získat více národní pozornosti, ale Sam's Club má položky, které mohou legitimně konkurovat tomu nejlepšímu, co Costco nabízí. Seřadili jsme vše, co nabízejí, od nejhoršího po nejlepší, abyste mohli být připraveni, až budete v řadě Sam's Club food court.

Nejlepší způsob, jak zjistit, zda se váš steak pokazil

Jíst jídlo, které se pokazilo kvůli bakteriím, vás může opravdu onemocnět. Než vypustíte steakovou omáčku, stojí za to seznámit se s prozrazujícími znameními, že váš steak může být za hranicí a lepší v odpadcích než na talíři.

Tajemství ohřívání hranolků

Hranolky byly dlouho považovány za druh jídla Jekyll a Hyde - jsou naprosto chutné, když jsou čerstvé z fritézy, ale poté, co se trochu ochladí, ztratí docela dost své přitažlivosti a jakékoli zbytky je notoricky obtížné oživit.

Triky k přípravě nejkrémovějšího Macu a sýrů vůbec

Mac a sýr jsou pohodlným jídlem, pokud vůbec nějaké bylo, ale pokud to neuděláte správně, skončíte s méně než uklidňující miskou drsného, ​​moudrého nepořádku.

Trik, jak udržet banánový chléb déle čerstvý

I když existuje spousta důvodů, proč milovat banánový chléb, má tendenci mizet tak rychle, jak je vyroben. Doufejme, že rychle snědete veškerý svůj banánový chléb, ale protože jsou bochníky tak vlhké, mohly by skončit v koši už po několika dnech, pokud nebudou snědeny dostatečně rychle.

5 obvazů, které byste měli jíst, a 5, které byste neměli

Většina salátových dresinků není nejživějším způsobem, jak dokončit zeleninu, pokud je vaším cílem # zdraví. Zde je krátké shrnutí dobrých a špatných.

Po celou dobu jste čistili svůj okamžitý hrnec špatně

Jistě, Instant Pot je nový Wonder Appliance, který dokáže téměř cokoli ... cokoli, kromě udržování čistoty. Jedna z největších chyb, které můžete se svým Instant Potem udělat, spočívá v tom, že nevyčistíte všechny jeho malé části a kousky ... nebo nevyčistíte vůbec.

Značky Hot Dog do obchodu s potravinami, hodnocené

V závislosti na tom, kde jste, můžete slyšet párky v rohlíku, které se nazývají vše od párů a párků po koňata a plevele. Ale bez ohledu na to, jak tomu říkáte, poznáte skvělého hotdogu, když ho ochutnáte. Zde je naše hodnost párků v rohlíku, které lze zakoupit v obchodě s potravinami, seřazené od nejhoršího po nejlepší.

Skutečný důvod, proč byste měli nechat kuřecí kůži

Léta nám lékaři a odborníci na výživu říkali, že máme kuře rádi, ale zároveň zneuctili kuřecí kůži. Odborníci se však shodují, že můžete pokožku udržet, zvláště když si vaříte jídlo.