The Miled Wendy's Side That's Back on Menu

  Vendula's cheeseburger Facebook Chase Shustack


Wendy's hodně mluví o svých hamburgerech. Jsou „čerstvé“, „nikdy nezmrzlé“ a hlavně jsou hranaté. Upřímně řečeno, Wendyiny hamburgery si vysloužily místa vedle Quarter Pounder a The Whopper v síni slávy burgerů rychlého občerstvení (pokud by něco takového existovalo) a tvrdit, že nejsou populární, by byla naprostá lež. Ale člověk nemůže postavit restauraci jen na hovězím mase. Dobrá restaurace dokáže zákazníky zaujmout nejen svým hlavním chodem, ale také přílohami – a zdá se, že Wendy's usiluje o obojí.Například, Reader's Digest nám říká, že Wendy's je jedním z mála řetězců rychlého občerstvení, které prodávají pečené brambory, které zůstávají oblíbené díky své relativní výživnosti ve srovnání s jinými stránkami rychlého občerstvení. Wendy's také podává chilli , příloha, která se zrodila ze směsi inovací a snižování rozpočtu v roce 1969. Samozřejmě nemůžeme mluvit o stranách, které dostanete u Wendy's, aniž bychom zmínili jeho hranolky. Údajně přepracovány tak, aby byly „pálivější a křupavější“ než konkurenční hranolky (přes HypeBeast ), Hranolky Wendy se v průběhu let objevily v mnoha různých variantách. Snad nejvíce byste poznali hranolky Baconator, což jsou klasické hranolky namočené v sýrové omáčce a nakrájené slanině.
Další oblíbenou odrůdou, která se vrací (nebo se již vrátila) do jídelníčku po celé zemi, jsou hranolky, které jsou sice podobné odrůdě Baconator, ale nabízejí pikantnější profil než obyčejný sýr čedar. Ber to jako Wendyin pohled na jídlo v hospodě.

Wendy přinesla zpět své hospodské hranolky

  Vendula's bacon pub fries CvrlikáníPodle Ulice , Wendy's přinesla zpět své Pub Fries, které doprovázejí svůj Preclík Bacon Pub Cheeseburger. Podobně jako hranolky Baconator jsou hranolky Pub Fries pokryty sýrovou omáčkou, sýrem čedar a slaninou, ale místo obvyklé sýrové omáčky použijte speciální omáčku „pivního sýra“. Poprvé se Pub Fries objevil v nabídce v roce 2020 (přes ChewBoom ). Ale co je to na Pub Fries, díky kterému jsou tak milovaní? Mohla by jednoduchá změna sýrové omáčky skutečně znamenat rozdíl?

recenzent YouTube Musí nebo Bust recenzoval Pub Fries v září 2020. Poznamenal, že pivní sýrová omáčka má velmi kouřovou chuť, která se dobře kombinuje se sýrem čedar, a velké množství polevy více než vyrovnává relativně malé množství hranolků, které dostanete. I když je zahrnuto velké množství polevy, zdá se, že ne každému vyhovuje tento poměr polevy na hranolky. Jeden Reddit uživatel nazval hranolky mokrou kaší – i když to mohlo být proto, že hranolky byly v uzavřené nádobě – a poznamenal, že by dal přednost studeným, ale křupavým hranolkům z hospody ve srovnání s teplými, mokrými.Zatímco Wendy's Preclík Bacon Pub Cheeseburger byl považován za „oblíbeného fanouška“ Wendy's Zdá se, že jsou někteří, kteří si hranolky užívají více než ostatní. Pokud je chcete vyzkoušet na vlastní kůži, doporučujeme, abyste si je pořídili raději dříve než později.
Kategorie Komiks tipy Potraviny