Televize

Toto jsou 3 pokrmy, které Sohla El-Waylly říká Definujte svůj život

Jídla, která definují život El-Wayllyho, jsou jako samotná šéfkuchařka: chytrá, uklidňující a s dostatečným množstvím koření, aby vás udržela v patách.

Pravda o Vězení Marthy Stewartové

Každý ví, že Martu Stewartovou poslali do vězení, ale co její vnitřní čas? Jak to zvládla? Koho věděla? A co je nejdůležitější ... mohla vařit, když tam byla? Od podivných výšek až po náročná minima, to je pravda o době Marthy Stewartové za mřížemi.

Konečně víme, proč se Giada De Laurentiis rozvedla

Než se ponoříme do toho, proč se Giada De Laurentiis a Todd Thompson rozvedli, blahopřejeme jim k manželství, které trvalo nad americký průměr.

Velmi málo soutěžících zvítězilo nad Bobbym Flayem a myslíme si, že víme proč

Charismatická osobnost a vtip Bobbyho Flaye z něj rozhodně udělaly oblíbeného fanouška v síti Food Network. A je téměř vždy oblíbeným hráčem, který zvítězil ve své show, seriálu Beat Bobby Flay. Nyní si myslíme, že víme proč.

6 nejlepších a 6 nejhorších horkých epizod

Mnoho rozhovorů o Hot Ones je úžasných. Jak by nemohli být, zvlášť když váš oblíbený herec chrlí roztavenou horkou omáčku a snaží se vysvětlit zápletku svého oblíbeného filmu? Ne všechny epizody Hot Ones jsou však stvořeny stejně. Které jsou tedy nejlepší a které nejhorší? Pojďme to zjistit!

Pravda o vztahu Alexe Guarnaschelliho a Brandona Clarka

Šéfkuchař celebrit Alex Guarnaschelli a právník Brandon Clark se vzali v roce 2007. Bohužel to nevydrželo.

Nevyřčená pravda Sean Evans z horkých

Hostitel Hot Ones, Sean Evans, ohromil své hosty temnými odkazy na jejich minulost a zahájil globální fascinaci nebezpečně kořeněnými horkými omáčkami. Evans má ale víc než jen svou charakteristickou bomberu a ironický smysl pro humor. Tady je nevýslovná pravda Sean Evans z Hot Ones.

Pravda o bývalém manželovi Giady De Laurentiis

Když Giada DeLaurentiis vstoupila do centra pozornosti Food Network, její tehdejší manžel Todd Thompson byl přímo po jejím boku. Podle E! Se ti dva setkali, když bylo Giadě 19. Zdálo se, že mají docela lahodný život, ale před Thompsonem se rýsovala změna.

Kontroverzní věci, které všichni prostě ignorují, o Giadě De Laurentiis

Giada De Laurentiis má toho víc, než vědí její fanoušci. Šéfkuchař se ocitl uprostřed skandálu, ale každý je z nějakého důvodu ignoruje.

Kdo je přítel Giady De Laurentiis?

Šéfkuchař celebrit Giada De Laurentiis je domácí jméno pro každého, kdo je fanouškem Food Network, a fanoušci jsou zvědaví na současný milostný zájem o její život.

Tady je, kolik peněz Matt Stonie opravdu stojí za to

Matta Stonieho možná znáte jako mladého povýšence, který dočasně sesadil z trůnu Joeye Chestnuta jako krále soutěže o jídlo v páru Nathan's Famous. Ale pokud znáte Stonieho jen z toho, že sledujete, jak se jeho štíhlý rám rozšiřuje, aby pojal 60 párků v rohlíku a buchty u Nathana, pak ho neznáte.

Co nyní dělá vítězka pekelné kuchyně Kimberly Ann Ryan

Šéfkuchařka Kimberly Ann Ryanová vzala fanoušky a porotce Hell's Kitchen na zábavnou jízdu, když vyhrála 16. sezónu, ale možná by vás zajímalo, co dělá teď.

Kolik Andrew Rea z bingingu s Babishem vlastně stojí za to

Andrew Rea zahájil svůj kanál YouTube v únoru 2016 premiérou show, epizody inspirované populárním sitcomem Parks and Recreation. Kolik stojí oblíbený kuchař na YouTube?

Co potřebujete vědět o vztahu Giady De Laurentiis a vztahu Bobbyho Flaye

Giada De Laurentiis a Bobby Flay nejen spolupracují, ale často i společensky spolupracují a dokonce spolu cestovali po Itálii. Je v tomto přátelství víc?

Hvězda Untold Truth Of Food Network Carl Ruiz

Osobnost Food Network, restauratér a kuchař Carl Ruiz měl právě jednu z těchto tváří. Nikdy jste nevěděli, kdy se objeví, ale kdykoli se to stalo - a to se stalo často - prostě jste věděli, že to byl člověk, se kterým by se bavil. Kdo to tedy byl? Pojďme se podívat na život tohoto kuchaře.

Pravda o manželce Guy Fieri Lori Fieri

Manželka Guy Fieri Lori Fieri se zamilovala do starosty Flavortownu poté, co jí uvařil jídlo. Lori vyzvala Guy Fieriho, aby pokračoval ve své kariéře v potravinové síti.

The Untold Truth of Food Network's The Kitchen

V síti, kde se zdá, že pořady přicházejí a odcházejí, má The Kitchen výdrž - nemluvě o stabilitě. Jaký je tajný recept na úspěch The Kitchen? Kuchyně je vždy o přípravě jídla, ale hodně se o tom mluví, a to je stejně velká část přitažlivosti show jako vaření.

Nevyřčená pravda kuchyňských nočních můr

Přestože Fox v roce 2014 zrušil Kuchyňské noční můry, stále existuje spousta zákulisních tajemství, o kterých jste pravděpodobně nikdy nevěděli. Toto je nevyslovená pravda o Kuchyňských nočních můrách Gordona Ramsaye.

Pravda o bouřlivém vztahu Jamieho Olivera a Gordona Ramsaye

Kuchaři celebrit Jamie Oliver a Gordon Ramsay se na sebe roky veřejně bičovali. Jejich spor trval dlouho a jeden incident, zejména mezi nimi, skutečně překročil hranici. Zde je pohled na jejich bouřlivou historii.

Nevyřčená pravda záchrany barů

Přemýšleli jste někdy o pravdě za záchranou baru? Chcete vědět, zda je Bar Rescue falešný nebo skutečný? Nejsi sám To je nevýslovná pravda Bar Rescue.