Těhotenská svačina Chrissy Teigen je tak příbuzná

 Chrissy Teigen Kathy Hutchins/Shutterstock Amanda Tarltonová






Není žádným tajemstvím, že těhotenské chutě jsou skutečná věc. Ať už jde o slaný plátek okurky, půllitr Ben & Jerry's zmrzlina nebo půlnoční sendvič s arašídovým máslem a želé, touha po super specifické svačině zasáhne během těchto devíti měsíců spoustu těhotných žen. Co způsobuje tak intenzivní chutě? Podle Severozápadní medicína , za mlsáním může být nějaká skutečná věda. Někteří odborníci se domnívají, že chutě jsou způsobeny zvýšeným návalem hormonů během těhotenství, zatímco jiní si myslí, že mohou souviset s nedostatkem živin.



Bez ohledu na jejich příčinu jsou těhotenské touhy velmi časté. Dokonce i nastávající maminky celebrit se vypořádají se svou touhou. Vezměte si například Chrissy Teigen, zakladatelku (shodou okolností) značky Cravings a oblíbenou autorku kuchařek. Šestatřicetiletá maminka dvou dětí je v současné době znovu těhotná a dokazuje to svérázné svačinové kombo. Nedávno zveřejnila fotku jednoho takového těhotenského toužení Instagram - a následovníci to považují za velmi příbuzné.








Teigen během těhotenství miluje sýr ve spreji a sušenky

 Chrissy Teigen jí během těhotenství sušenky a sýr Instagram

Sýr a krekry jsou oblíbenou svačinkou – Chrissy Teigen se však v dnešní době nehrne do módních gurmánských uzenin, které vidíte na všech sociálních sítích. Místo toho je fanouškem Easy Cheese a Ritz sušenky , podle ní Instagramový příspěvek . 'V tomto bodě komické,' popisovala fotografii svého těhotenského břicha s plechovkou sýra ve spreji a rukávem sušenek.



Mnoho fanoušků spěchalo do sekce komentářů, aby Teigen věděli, že není sama se svými neobvyklými těhotenskými touhami. 'Je mi 32 týdnů, cítím to,' napsal jeden člověk, zatímco druhý řekl: 'Také jsem toužil přesně po té svačině, když jsem byl těhotný!' Dokonce i tenisová hvězda Serena Williamsová (komu je máma dcera Olympie ) připojil se a řekl: 'To je k smíchu!'

I když není nic špatného na tom, když si dopřejete chuť na tavený sýr a máslový Ritz à la Chrissy, pokud chcete něco trochu výživnějšího, existuje několik dalších způsobů, jak si sýr a krekry vychutnat. Vyzkoušejte například čerstvý sýr a celozrnné krekry. Jezte tohle, ne tamto doporučuje hledat druhy sušenek s alespoň 3 gramy vlákniny na porci a malým nebo žádným přidaným cukrem.