Taco Bell, který vyžaduje bezpečnostní prověrku

 jídlo od Taco Bell BLACK PARCHERAT/Shutterstock Chase Shustack


Washington D.C. může být hlavním městem naší země, ale kromě historických památek je to v podstatě průměrné město, jakmile se do něj dostanete. Lidé tam žijí, pracují tam, jedí v restauracích, nakupují v obchodech a tak dále.Mnoho turistických průvodců po Washingtonu D.C. jako např DCist doporučí mnoho restaurací, které můžete navštívit mezi zastávkami u Washingtonova památníku nebo Kongresové budovy. DC bylo dokonce nazýváno „rychlým hlavním městem Spojených států“ (přes Napínavý ) pro mnoho různorodých a začínajících rychlých a neformálních řetězců, které obsluhují vysoce aktivní oblast metra. Samozřejmě jsou zde také vaše průměrné řetězce rychlého občerstvení, od Pět chlapů do Chick-fil-A to McDonald's (koneckonců, mohli bychom to opravdu nazývat americkým městem, kdybychom neměli McDonald's?), což znamená, že i ta nejobtížnější paleta může být uspokojena na výletě do D.C. Ale pro tak vysoce dostupné jako místa rychlého občerstvení existuje jedno určité místo, které není zrovna otevřené široké veřejnosti.
Než půjdeme dále, musíme vám položit otázku: Co se vám vybaví, když pomyslíte na Pentagon? Muži v černých oblecích, kteří nosí kufříky plné tajných materiálů? Konspirační teorie o tajných vládních operacích? Nebo si myslíte, že by si Donald Rumsfeld a George Bush společně užívali Baja Blast? Pentagon může být sítí amerických zpravodajských služeb, ale je to také budova, která uspokojuje rozmary lidí, kteří pracují v jeho vysoce zabezpečených halách.

V Pentagonu je Taco Bell

 Letecký pohled na Pentagon Kishore Newton/ShutterstockPentagon je možná vysoce utajované místo, ale stále ho řídí průměrní lidé. Jako každý průměrný člověk mají lidé v národní zpravodajské základně základní potřeby a přání. Nemůžete však přesně očekávat, že pětihvězdičkový generál opustí své místo a poběží přes město pro pět chlapů stejně jako váš spolupracovník. To je důvod, proč k nim přicházejí ozdoby moderního života, uvnitř Pentagonu a jeho tajných síní.

Tak jako Kabelové vysvětluje, že Pentagon má něco ze svého vlastního nákupního centra navrženého tak, aby sloužilo vojákům a ženám, kteří základnu navštěvují. Patří mezi ně holiči, obchody s oblečením, umělecké obchody, květinářství a dokonce i řetězce rychlého občerstvení. Ve food courtu Pentagonu lze dokonce najít a Taco Bell vedle některých dalších známých jmen jako Popeyes a Baskin-Robbins. I když jsou tyto provozovny určeny k tomu, aby personál byl vždy na místě, aniž by musel odejít, je těžké najít jakékoli informace o tom, kdo na těchto místech pracuje, vzhledem k vysoce utajené povaze jejich pracovního prostoru.Podle Reader's Digest , v Pentagonu je pět food courtů. Je tu také nechvalně známý stánek s párky v rohlíku, který byl považován za úkryt pro klíčové místo setkání. I když se můžeme jen domnívat, že tyto food courty fungují jako kterýkoli jiný food court, kdo ví, s jakým druhem národních tajemství se obchoduje za fritézami a tepelnými lampami?