Spam právě upustil chuť inspirovanou fíkovým pudinkem na svátky

  ruka drží plechovku spamu calimedia/Shutterstock Gillian King
Co to vůbec je fíkový pudink a jak chutná? Sváteční pochoutka slávy koled je trochu nesprávné označení, zejména pro Američany. Jednak neobsahuje žádné fíky. Podle NPR , pokrm, někdy nazývaný švestkový nákyp, má svůj název od švestky. Ne však ovoce, které známe – tehdy NPR poznamenává, že „švestka“ byla „předviktoriánským obecným termínem pro jakýkoli druh sušeného ovoce, ale konkrétněji, rozinky .' Pokud jde o pudink, Američané mohou být překvapeni tím, co jim naservírují, pokud si toto jídlo objednají v restauraci. My si pudink představujeme jako krémový, polotuhý dezert nebo pudink, ale pro Brity je pudink jednoduše A v tomto případě se to týká specifického typu dezertu, který v Americe jinak neexistuje: hutný, dušený ovocný koláč.
Tradiční recept vyžaduje 13 ingrediencí. Jelikož se jedná o staletí starý vánoční recept, těchto 13 ingrediencí představuje Ježíše Krista a jeho 12 apoštolů. Ta snítka cesmíny, kterou jste viděli na vrcholu bezpočtu fotografií, není jen pro přidání trochu sváteční nálady, ale představuje „trnovou korunu“. Modernější recepty však mohou mít tolik nebo tak málo ingrediencí, kolik stačí, když se oslavenci modernizují, a mohou dokonce obsahovat skutečné fíky (přes Food Network ). Ale ať už do ní dáte cokoli, upéct – nebo spíše napařit – domácí fíkový pudink je stále značná záležitost. Naštěstí, Spam je po ruce s jeho limitovanou edicí Spam Figgy Pudding, aby byl proces stejně snadný jako odklopení víčka na plechovce.

Spam Figgy Pudding není úplně to samé

  Spam Figgy Pudding na stříbrném podnose Spam/FacebookNyní, než se zde příliš předběhneme, Spam Figgy Pudding není výměna jedna za jednu za sladkost nasáklou brandy. Nová sezónní nabídka spamu stále platí Spam . Je to směs slazené šunky, ovoce a koření, možná více podobná mletému masu, dalšímu starodávnému svátečnímu jídlu (přes Farmářský almanach ). Spam navrhuje nakrájet ho na tenké plátky, pár minut opéct na pánvi a použít postavit perfektní uzeniny . Spam Figgy Pudding obsahuje hřejivé tóny muškátového oříšku, zázvoru, skořice, hřebíčku a nového koření a také ovocné tóny fíku a pomeranče. tisková zpráva .

Tým značky také vytvořil animovaný krátký film, který vysvětluje, co je fíkový pudink, protože jejich výzkum ukázal, že pouze 69 % spotřebitelů znalo pokrm natolik, aby řekli, o co se jedná, a pouze 17 % již tuto sváteční pochoutku ochutnalo. V animovaném krátkém filmu „We Wish You a Figgy Christmas“ se ve sněhové kouli shromáždí celá řada svátečních postaviček, včetně Santa, sobů, spousty elfů, yetiho a brzy sváteční šunky, aby si koledovali a pokusili se vysvětlit divákům (i sobě navzájem), co je to vlastně fíkový pudink. Dohodli se na '[...] je to nějaký druh dovolené. Od včerejška,' s tím, že elf navrhuje: 'Možná je to jako pomazánka?' a Santa přizvukoval: 'Nebo chutné ovoce?' Ať je to cokoli, přejí vám krásné Vánoce a Spamtastic Nový rok. Tato časově omezená nabídka je dostupná od spam.com , Amazon.com , a Walmart.com .


Kategorie jídlo fakta Recenze