Znamení, že jackfruit je zralý a připravený k jídlu

jackfruit

Pokud jste fanouškem mezinárodního trhu, možná jste už o jackfruit slyšeli. Jedná se o největší ovoce pocházející ze stromů na světě a po staletí je oblíbené v jihovýchodní Asii. Když bylo toto špičkové ovoce poprvé představeno v USA, přišlo pouze v plechovkách, ale nyní skutečné ovoce, o kterém je známo, že dorůstá do 100 liber, si pomalu získává popularitu a dostává se do obchodů s potravinami, jako je Celá jídla (přes HuffPost ).


bílé maso vs tmavé maso

Jackfruit se stal populární náhražkou masa, protože při vaření nasákne ochucovadla, aby získala podobu masa. Myslet si vytáhl vepřové maso nebo drcené kuře a jste na správné cestě. Když jackfruit nabízí chutnou alternativu, není nutné zcela eliminovat vaše oblíbené recepty na maso.Nyní jste připraveni rozšířit svůj seznam vegetariánských receptů, ale než se vydáte do obchodu, je důležité vědět, že to nebude stačit jen tak pro každého. Stejně jako při hledání toho nejsladšího vodní meloun nebo dokonale vybráno dračí ovoce , pokud jde o sběr lahodného a zralého jackfruitu, měli byste hledat velmi konkrétní věci. Za prvé a především, pokud je kůže jackfruitu zelená, hledejte dál. Zralý jackfruit bude mít nažloutlý odstín pleti. Když ho vyberete, trochu ho stlačte, ale ne příliš tvrdě. Hroty, které dávají jackfruitu jeho drsnou strukturu, by měly být měkké na dotek a ovoce by mělo vyvíjet mírný mírný tlak (pomocí The Washington Post ).
Dále se nadechněte. A zralé jackfruit takto nelze chybět. Bude mít velmi silnou a výraznou pižmovou vůni, což znamená, že uvnitř pokožky čeká sladká a šťavnatá dužina. Jakmile dostanete svůj zralý jackfruit domů, budete chtít začít experimentovat, ale nezapomeňte na tento velmi důležitý krok před řezáním. Před řezáním si budete muset naolejovat ruce a nůž, protože jackfruit je velmi lepkavý a jinak nemožné zvládnout.

I když jackfruit nemusí chutnat stejně jako kuřecí maso, stále můžete být kreativní se svým oblíbeným bezmasé recepty a nemáte pocit, že vám něco chybí. Může být dokonce zábavné vložit jej do receptů pro vaše přátele a zjistit, zda si všimnou rozdílu.


Kategorie recenze Zprávy zprávy