Recepty

Copycat Chick-Fil-A Mac a sýr, který musíte vyzkoušet

Pokud se nemůžete nabažit ooey, gooey mac a sýra Chick-fil-A, máme několik skvělých zpráv: Přišli jsme s domácí verzí, která chutná stejně dobře.

Recept na dýňový chléb napodobující Starbucks, který si můžete udělat doma

Starbucks vyrábí opravdu dobrý dýňový chléb, který spadá přímo do oblasti dortu a chleba, a my jsme zjistili, jak vytvořit napodobitelnou verzi. To znamená, že můžete jíst celý bochník, nulový úsudek, spíše než jeden plátek, z pohodlí své vlastní kuchyně.

Copycat KFC kuře, které je snazší než rychlé občerstvení

Vydali jsme se na výrobu napodobitelného KFC kuřete a bylo snazší, než jsme si mysleli, udělat smažené kuře, které chutnalo stejně dobře (ne-li lépe) než to, co najdete na KFC. Musíte však znát několik tajemství, abyste zajistili, že vaše kuře bude uvnitř šťavnaté a zvenčí křupavé.

Chick-Fil-A vaflové bramborové hranolky napodobující recept, který si každý zamiluje

Máte chuť na vaflové bramborové hranolky Chick-fil-A, ale nemáte chuť si je koupit? Vyrobte si tento velmi snadný recept na napodobování ve své vlastní kuchyni!

Napodobitel Buffalo Wild Wings, který musíte udělat

Je opravdu možné udělat si svůj oblíbený recept napodobitele Buffalo Wild Wings doma? Vsadíte se, že můžete! Dokonce si jej můžete přizpůsobit pro svou úroveň koření, pokud jste jedním z těch bláznivých lidí, kteří zvládnou duchovní papriky.

3-složková míchaná omáčka, která vylepšuje každé jídlo

Přišli jsme na způsob, jak vyrobit omáčku s restovanou omáčkou, která srší chutí, a to vše pouze s použitím tří jednoduchých přísad do spíže. Čtěte dále a dozvíte se, jak vytáhnout toto super jednoduché a extra chutné jídlo. za použití třísložkové omáčky.

Gordon Ramsay Burger recept s Twist

Burgery dostávají restaurátoři i domácí kuchaři na novou úroveň. A recept na hamburger Gordona Ramsayho rozhodně převyšuje tento seznam. Tady je náš názor.

Recept na humra s kokosovým krevetou namáčení recept

Se sladkými kousky drceného ananasu a chutí připomínající nejlepší piña colada je náš recept na omáčku z omáčky s kokosovými krevetami Red Lobster snadný.

Binging s Babish Mac a sýrem Twist

Fanoušci kuchaře / kuchařky YouTuber Andrew Rea budou milovat tento krémový a sofistikovaný recept na Binging With Babish's mac and cheese with a twist.

Nejlepší recept na polevu z arašídového másla se 3 složkami

Pokud si myslíte, že panenka arašídového másla dělá všechno lepší, je tento 3-složkový recept na arašídové máslo pro vás. Nejen, že skvěle chutná, ale také jsme rádi, jak snadno se dá vytáhnout. Tak na co čekáš? Popadněte zástěru a připravte se na nejjednodušší polevu svého života.

Recept na omáčku se šlehačkou

Tento recept na omáčku Raising Cane s omáčkou vám ušetří cestu na cestu. Je to rychlé, snadné a stejně dobré jako skutečná věc.

Recept na kuřecí taco Pizza napodobující Domino

Kdo nemá rád napodobeninu Domino pizzy? Vyzkoušejte tuto napodobitelnou kuřecí taco pizzu přímo v pohodlí své vlastní kuchyně!

Starbucks Copycat Egg Bites vám udělá ráno chutné

Přišli jsme s nejlepším receptem Starbucks copycat na kousnutí vajec. A přicházejí spolu s jednoduchými ingrediencemi a jsou hotové za pouhých 30 minut. Navíc je můžete dokonce předem připravit, aby vyskočily v mikrovlnné troubě a zahřály se, což vám každé ráno ušetří čas (a pár babek navíc).

Copycat Steak 'N Shake Frisco Melt, o kterém víte, že ho chcete připravit

Je snadné vyrobit si vlastní Steak n 'Shake Frisco Melt, ale některé ingredience vás mohou překvapit.

Tyto popové dorty Starbucks jsou opravdu chutné

S jednoduchými přísadami a trochou trpělivosti si můžete doma dát svůj vlastní okouzlující napodobitelný dort Starbucks.

Nejlepší bramborová polévka s pomalým vařením, kterou jste kdy vyrobili

S touto polévkou budete na večeři prostě nadšení toho rána, kdy jste si našli čas na její přípravu. Oh, a ta příprava trvá jen asi deset minut, FYI.

Recept na napodobeninu McDonald's Hash Browns, který si můžete udělat doma

McDonald's hash browns jsou ikonické a velmi snadno se vyrábějí doma. Vyrobte dvojitou nebo trojitou dávku a uložte další hash browns do sáčku bezpečného pro mrazák, takže budete mít vždy možnost získat hash brown fix - bez vstávání za úsvitu nebo čekání v dlouhé jízdě .

Salisbury Steak od Bobbyho Flaye s twistem

Pokud hledáte trochu změnit věci, ale stále toužíte po stejném chuťovém profilu, vyzkoušejte tuto verzi salisburského steaku Bobbyho Flaye.

McDonald's Quarter Pounder se sýrovým receptem

Quarter Pounder je klasický hamburger McDonald's, díky kterému je jednodušší, než si myslíte. U tohoto hamburgeru s rychlým občerstvením není nutný žádný výlet.

Dunkin 'Donuts Hash Browns napodobující recept

Tyto napodobeniny hash browns Dunkin 'Donuts jsou perfektní přílohou ke každé snídani a mohou být vyrobeny z pohodlí vašeho domova.