Skutečný důvod, proč byste při pečení pečeného hrnce měli používat řeznické motouzy

Vázání kusu masa s řezníkem

Může se zdát divné používat nejedlý produkt, jako je motouz, pokud jde o vaření pečeně. Někdy to vyžaduje recept a jindy je to, jak se řezník ukáže od řezníka. Vaření spolu s vaší pečenou, jako byste se chystali jíst, se může zdát pro někoho neintuitivní a může dokonce vést k jeho odstranění.


Existuje však dobrý důvod použít ten malý kousek provázku a vzhledem k tomu, jak zřídka lidé vyrábějí pečeně, to domácí kuchaři možná neví. Možná by stálo za to podívat se na to, jakou roli hraje ten kus provázku při vytváření dokonalého pečiva.První věc je první, ten malý kousek provázku má jméno a je to „řeznický motouz“ (přes Chuť domova ). Je bezpečný v troubě a je vyroben ze 100 procent bavlny, což by mělo rozptýlit jakékoli obavy z jeho zahřátí na pár stovek stupňů.
Proč byste měli používat řeznické motouzy

Vepřová pečeně

Použití řeznického provázku k vyztužení pečeně není jediným důvodem, proč se věci používají v kuchyni - lze jej také použít k zavěšení salámu a udržování bylin pohromadě, zatímco lijí zásoby.

Prvním důvodem, proč je řeznický motouz užitečný při výrobě pečeně, je to, že pomáhá řezu masa udržet si svoji formu (prostřednictvím Potravinová republika ). Bez motouzu by se řez při vaření přirozeně rozšířil a rozšířil a proměnil by se v, pro nedostatek lepšího výrazu, blob. Vzhledem k tomu, že pečeně je často velký a cenný kus masa, je důležité, aby vypadala dobře.Druhým důvodem, proč je důležité pečeně udržovat svázané provázkem, je to, že pomáhá udržovat šťávy uvnitř pečeně, než aby jim umožnilo odkapávat, zatímco se pečeně vaří. Jinými slovy, udržování svázané pečeně zajistí, že nevyschne.

nejlepší omáčka buvolí divoká křídla