Skutečný důvod, proč se Joeova Krabí bouda po celé zemi vytrácí

Joe Michael Barera / Wikipedia

Pokud neustále zjistíte, že toužíte po kádě se sněhovými kraby se stranou kokosových krevet (a povolení nosit bryndáček jako dospělý dospělý), možná nebudete moci dostat opravu ve své místní Joe's Crab Shack mnohem déle. Byly téměř 140 Joeových míst k dispozici pro vaše potěšení z jídla a praskání krabů v roce 2014. Dnes Web společnosti Joe's Crab Shack prozrazuje, že stále existuje pouze 57 míst. V roce 2016 řetězec vykázal provozní ztrátu 16,6 milionu USD.


První Joeova Krabí bouda byla otevřena v Houstonu v Texasu v roce 1991. Jak značka rostla a začala franšízovat, stala se do začátku roku 2000 velmi populární. Zatímco místní obyvatelé v pobřežních městech mohou považovat Joe's Crab Shack za turistickou pasti, nemohou nesouhlasit s tím, že přináší širokou škálu mořských plodů v zábavné rodinné atmosféře.Proč tedy chatrče dostávají šachtu? Zde je několik možných vysvětlení, proč Američané už nepřijímají návnadu na všechno, co můžete jíst v garáži Joe's Crab Shack.
Říkali, že přestanou používat trans-tuky ... ale ne

hranolky Facebook

Levné, snadné a odolné trans-tuky jsou samozřejmostí pro restaurace, které se snaží snížit náklady, nebo pro výrobce potravin, kteří chtějí prodloužit trvanlivost svého produktu. Ale trans-tuky mohou být katastrofální pro vaše zdraví . Takže když Joe's Crab Shack slíbil, že přestane vařit s trans-tuky v roce 2007 , ale byl o sedm let později zatčen za pokračování v používání věcí, odborníci na zdraví vrhli stín. Ještě znepokojivější je to, že nadále používalo tuky v položkách menu, které se daly vyrábět ze skutečného másla, protože to dělali na místech v městech, krajích a státech, které zakázaly používání umělých tuků.

Podle Spotřebitel , Centrum pro vědu ve veřejném zájmu (CSPI) v roce 2014 zavolalo Joeovu Krabí chatrč, aby servírovala pokrmy plné trans-tučného naloženého margarínu, konkrétně v „Joe's Pasta-laya“, večeři z krabových dortů a parních hrncích. Výkonný ředitel CSPI, Michael F. Jacobson, varoval spotřebitele „Dokud společnost problém nevyřeší a nepřejde na zdravější náhradu, jezte u Joe na vlastní riziko - zvýšené riziko srdečních onemocnění a předčasné smrti.“Vzhledem k tomu, že se více Američanů dozví o dopadu potravin, které konzumují, na jejich celkové zdraví, je možné, že tyto titulky byly součástí toho, co zákazníky odradilo od dalšího stravování v Joe's Crab Shack. To by jistě mohlo přispět k poklesu prodeje řetězce.

Někteří zaměstnanci žalovali za porušení pracovního práva

Joe Michael Rivera / Wikimedia

Nikdy není dobré znamení, když jsou vaši zaměstnanci tak nešťastní, že zapojují právní systém USA. Ale přesně to se stalo na místě Joe's Crab Shack v San Francisku v roce 2014, kdy devět velmi nespokojených bývalých pracovníků Joe's Crab Shack žaloval řetězec za nedodržování pracovních zákonů .olivová zahradní polévka a salát cena

Mezi nároky ze zadní strany zaměstnanců domu patřilo obvinění, že vedení u tohoto Joe's odmítlo udělovat řádné přestávky, manipulovalo se záznamem jejich hodin, aby se vyhnuli placení přesčasů, a nehradil jim náklady na uniformy. Ještě znepokojivější je údajně to, že někteří pracovníci byli ukončeni, když se pokoušeli vyjádřit znepokojení nad porušováním pracovního práva.

Vždy se říkalo, že jakýkoli tisk je dobrý tisk ... to nemusí nutně platit, když se jedná o druh tisku, kde vám vaši zaměstnanci veřejně hanbí, že s nimi zacházíte špatně. Tento nešťastný PR by možná neseděl dobře lidem, kteří se rozhodovali, jaký řetězec mořských plodů si na noc vybere, což z něj činí další možný faktor Joeova zániku.

Jejich strategií zákazu sklápění bylo obrovské selhání

žádné vyklápění Facebook

Ve snaze posílit morálku, udržet více zaměstnanců a platit zaměstnancům front-house více Joeova Krabí bouda začal experimentovat s politikou zákazu používání tipů v létě 2015. Hodinová mzda zaměstnanců vzrostla, stejně jako ceny menu - položky stály o 12 až 15 procent více. Podněcovali test bezodplatnosti v 18 restauracích. Zdálo se, že Joeovi zaměstnanci a zákazníci to kopali ... dokud ne.

V květnu 2016 byla restaurace oznámila, že obnoví sklápění . Zdá se, že klientela na místech bez tipu mluvila se svou peněženkou. Zatímco tehdejší generální ředitel Joeovy tehdy mateřské společnosti Ignite Restaurant Group, Bob Merritt, řekl, že ano dodržujte zásady ve čtyřech restauracích , počet hostů na základnách bez vyklápění klesl o osm až 10 procent. Průzkum zákazníků ukázal, že 60 procent Joeových patronů mělo pocit, že příslib tipu je pobídkou pro skvělé služby. Čtenáři také naznačili, že nedůvěřovali Mužovi (který je v tomto případě vedením na vyšší úrovni v Joe's Crab Shack), že bude spravedlivě kompenzovat servery. Někdo by mohl namítnout, že celý experiment zanechal v ústech zákazníka trvalou špatnou chuť - ten, který se nedal zmírnit ani těmi nejchutnějšími mořskými plody v páře.

Jako dekoraci stolu použili rasově necitlivou fotografii

necitlivý obraz Facebook

Po celá léta nebylo neobvyklé, že rodinné restaurace s neformálními restauračními řetězci zobrazovaly spoustu náhodných, temných vymožeností. Ale teď vynakládají obrovské úsilí na to, aby se odklonili v naději, že zachytí přitažlivost jednodušší estetiky rychlých neformálních řetězů. Možná jsou revampy také nutné, protože zatímco historické otisky a rytířské práce na stěnách a stolech mohou mít záměr vyvolat nostalgii, otevírají také potenciál pro něco vážně urážlivého proklouznout mezi praskliny.

V březnu 2016, v Joe's Crab Shack v Roseville v Minnesotě, objevili dva patrony fotografie vložená do tabulky který zobrazoval skupinu bílých lidí, kteří byli svědky lynčování afroamerického muže. Název byl „Visí v Groesbecku v Texasu 12. dubna 1895“. Řádek nahoře byl titulek „vtipu“, který zněl: „Všechno, co jsem řekl, bylo, že se mi nelíbilo gumbo.“ Afroamerický pár, který seděl u stolu, byl pochopitelně velmi rozrušený a Minneapolis NAACP požadoval vydání Joeovy firemní kanceláře omluvu. Restaurace okamžitě odstranila fotografii a projevila velké lítosti, ale stále to znepokojuje, že někdo tento dekor schválil. Když se příběh zlomil, ostatní hlásili, že viděli stejnou fotografii na další místa Joe . Možná, že tento špatný tisk byl součástí toho, proč se Joeova Krabí bouda v následujícím roce opravdu otočila dolů.

Nákup makarónového grilu mohl být obrovskou chybou

makaronový gril Facebook

V té době mateřská společnost Joe's Crab Shack, Ignite Restaurant Group, si vypůjčila spoustu finančních prostředků a v roce 2013 utratil 55 milionů dolarů za získání Macaroni Grill . Nákup zahrnoval více než 200 restaurací v USA a v zámoří. Ale jakmile koupil řetězec, trend směrem k rychlému neformálnímu stolování se opravdu začal rozjíždět a jeho klientela začala ubývat. Ignite Restaurant Group nakonec skončila prodejem Macaroni Grill jen o dva roky později (s velkou ztrátou) za 7,3 milionu dolarů.

A nikdy se to opravdu nezotavilo. V březnu 2017 získala společnost Ignite Restaurant Group Inc. boot z burzy Nasdaq a byla vyřazeno. Jen o dva měsíce později, v květnu 2017 Zapálit hlášené čtvrtinové kapky ve výkonu v Joe's Crab Shack a druhém řetězci, který vlastnil, v Brick House Tavern, s poklesem tržeb ve stejných obchodech o 14,3 procenta a 12,6 procenta. Oznámila, že v té době hledala kupce a zvažovala ochranu před bankrotem. V jejich Podání provize za cenné papíry a burzy Společnost uvedla: „Pokles prodeje je primárně způsoben sníženým provozem hostů ... Nasadili jsme mnoho různých operačních strategií, ale zatím žádný neměl významný dopad na prodej nebo provoz hostů.“ A konečně, v červnu 2017, Ignite Restaurant Group, podal návrh na konkurz s odvoláním na dluh ve výši 197 milionů USD a aktiva ve výši pouze 153 milionů USD. Tržby společnosti Ignite se mezi lety 2015 a 2016 snížily o 8,5 procenta.

Podle Jon Berke, editor středních trhů pro Debtwire (přes Houston Chronicle ), nákup Macaroni Grill byl pro Ignite a Joe's Crab Shack opravdu začátkem konce. 'Upřímně, zdá se mi, že první známkou skutečných potíží bylo, když se společnost Macaroni Grill stala součástí společnosti,' řekl.

Jeho předchozí majitel jej koupil a okamžitě zmenšil

joe Facebook

Asi dva měsíce poté, co společnost Ignite Restaurant Group podala návrh na bankrot, v pravém kruhu (mořského) životního okamžiku, předchozí majitel Joe's Crab Shack od roku 1994 do roku 2006, Landry's, Inc., zvítězil v konkurzním soudním sporu ze dne 17. srpna 2017 po dražbě, kde Landry's byl uchazeč s nejvyšší nabídkou. To získala společnost Ignite s nabídkou 57 milionů dolarů .

Generální ředitel Landry Tilman Fertitta řekl, že by to pravděpodobně snížilo počet Joe's Crab Shack na pouhých 60 míst. Fertitta také diskutováno potenciálně přeměňuje některé z nedostatečně výkonných Joeových Krabích chat na koncepty, které jsou již pod záštitou Landryho. Některé z Landryho nejoblíbenějších zařízení patří Rainforest Cafe, Bubba Gump Shrimp a Morton's Grille.

Zatímco se Ignite snažil vyhrabat z díry, Landryho se dařilo navzdory změnám v amerických trendech stolování a od roku 2015 do roku 2017 se tržby zvýšily o 100 milionů dolarů. Fertitta, vyzbrojená úspěchem vzkvétajícího podnikání, mohla zachovat značku Landry's, která mohla zachránit značku Joe, ale zatím se to neprokázalo.

Jeho vlny náhlých zavírání restaurací nikomu neseděly

prázdný Joe Infrogmation / Wikipedia

Ještě předtím, než byla Joeova Krabí bouda přesunuta zpět k předchozím majitelům, jejich zástupce utrpěl, když místa v New Jersey, Virginii, Nebrasce a New Yorku náhle zazářila na věrné spotřebitele a několik zaměstnanců s náhlé uzavření . Je možné, že uzavření, které proběhlo před oficiálním prodejem Landryho, bylo výsledkem toho, že pronajímatelé ukončili nájemní smlouvy kvůli bankrotu - něco, co by bylo Joeovi docela v rukou. (Ačkoli někteří říkají, že místo v Monmouthu v New Jersey bylo uzavřeno, protože nemohl konkurovat blízkému Červenému humru .) Lokalita NJ byla uzavřena v červenci 2017, zatímco ostatní se zavřeli v prvním srpnovém týdnu, těsně před závěrečnou aukcí bankrotu.

Poté, co se nákup Landry's, Inc. stal oficiálním, uzavření se nezastavilo - více než 40 dalších restaurací najednou skončilo později téhož srpna. Téměř ve všech těchto uzávěrách zůstalo mnoho zaměstnanců zmateno a stresováno neočekávanou skutečností, že po hlášení do práce a zjištění, že jsou jejich restaurace zavřené, hleděly na barel žádostí o zaměstnání. Vyšší ups nikoho nevarovali ani neinformovali prostřednictvím e-mailu nebo telefonu a zjevně se našli i zákazníci, kteří se objevili se skupinovými rezervace. Netřeba dodávat, že Joe nemohl respektovat jejich rezervace.

Je možné, že nespokojení bývalí zaměstnanci a zákazníci přísahali z řetězce, když to všechno selhalo, nebo dokonce řekli svým sociálním kruhům. To snadno mohlo ztratit Joeovu Krabí chatrč, nějaký vliv a patrony, i když se Landry po bankrotu pokusil zachránit jeho jméno.

Není jasné, odkud pochází mořské plody (ale pravděpodobně to není místní)

kraby Facebook

Pokud se ponoříte do hloubky Web společnosti Joe's Crab Shack , nenajdete mnoho informací o tom, kde dostanou svůj jmenovec. Ale zpráva od Novinky PBS odhaluje, že 90 procent mořských plodů, které Američané jedí, pochází z mezinárodních zdrojů. Zajímavé je, že podle Briana Madera, majitele společnosti Marder Trawling v Cape Cod v Massachusetts, je většina toho, co rybáři chytí v jeho oblasti, exportována do Evropy. Bez ohledu na to je bezpečná sázka, že Joe nedostává čerstvé kraby od lidí, kteří hrají na Discovery Nejsmrtelnější úlovek . Ve skutečnosti 75 procent královského kraba, které jíme v USA, dostali jsme z Ruska .

To vše by mohlo i nadále ovlivňovat přežití Joeovy Krabí boudy, pokud nebudou důsledně (a možná hlasitě) usilovat o získávání mořských plodů lokálně - nebo alespoň v tuzemsku. Vzhledem k tomu, že více Američanů uznává důležitost získávání a nákupu místních produktů, je pravděpodobnější, že se rozhodnou pro restaurace s mořskými plody, které jsou transparentní ohledně toho, jak získávají své jídlo. To pomáhá rybářům kteří potřebují místní trhy, aby zlepšili své výsledky a udrželi udržitelné komunity na pobřeží. Nedostatečná transparentnost kolem jídla (a toho, co používají k vaření jídla) mohla přispět k menšímu nadšení pro restauraci a následně k jejímu celkovému poklesu.

Americké rodiny se rozhodují jíst častěji doma

Joe Facebook

Proč jíst u Joe, když můžete jíst doma, s Netflixem a jídelní soupravou? Ve snaze ušetřit peníze a jíst zdravěji se lidé v celé zemi rozhodnou vařit doma, místo aby jedli. Podle Bloomberg , průměrný Američan v roce 2000 stoloval v restauracích zhruba 216krát. Do roku 2017 tento počet klesl na 185. Stravování doma je pohodlnější než kdy jindy díky předem nasekané zelenině a předmytému salátu v sekci produkce nebo jídelní soupravě služby, které dodávají přesné množství ingrediencí, které potřebujete, přímo k vašim dveřím. Stravovací sady vygeneroval 5 miliard dolarů v roce 2015 na celém světě.

Některé restaurace zkoušejí působit proti trendu „dolů s jídlem“ a experimentují s vlastními jídelními soupravami. Několik Chick-fil-A restaurace v Atlantě jsou nabídka jídelních souprav které si lidé mohou vyzvednout, a pak si je vzít domů připravit. Ale protože velkou částí lákadla Joeovy Krabí boudy je schopnost nepořádně praskat a jíst kraba u stolu, zdá se nepravděpodobné, že by to pro ně někdy byla možnost. Popularita jídelních souprav a snaha ušetřit peníze domácím jídlem nepochybně způsobily, že provoz Joe's Crab Shack utrpěl.

Když se najíst, Američané dávají přednost rychlému občerstvení

Fast Food

Zatímco příležitostné jídelní klouby jako Joe's Crab Shack se snaží udržet zákazníky v chodu, řetězce rychlého občerstvení to nadále zabíjejí . V letech 2013 až 2016 bylo podle údajů přibližně 37 procent dospělých v daný den opraveno rychlým občerstvením Centra pro kontrolu a prevenci nemocí . Proč by se průměrný americký host rozhodl Bílý hrad přes Joeovu Krabí chatrč? Rychlé občerstvení je levné a plné - nabízí spoustu kalorií, které vás udrží v sytosti, aniž byste do peněženky vložili velkou díru.

Je to také rychlejší. Hladoví lidé často raději projdou průjezdem a začnou jíst ze svého vozidla, jakmile mají v rukou pytel s jídlem, než aby se usadili do stánku na objednávku z jídelního lístku a počítali minuty, než jídlo dorazí. Je také možné, že si jednotlivci často vybírají, kde se najíst, na základě pohodlí, nikoli chutě. A je těžké předvídat svět, kde bychom chtěli, aby se krab podával z okna s průjezdem, i kdyby byl k dispozici. Joe's Crab Shack není jen rychlé jídlo, je to zážitek a možná ten, o který se Američané začali zajímat od doby, kdy byl na přelomu století.

jak ušetřit tuk ze slaniny

Blog Joe's Crab Shack byl opuštěn

Joe Davide D'Amico z Londýna, Velká Británie / Wikipedia

Zatímco blogování je poněkud ztracenou uměleckou formou díky neustále se zmenšujícímu rozpětí pozornosti vašeho průměrného člověka, pokud se chystáte blogovat, raději to děláte důsledně. V době psaní tohoto článku nebyl webový blog Joe's Crab Shack aktualizován od 3. ledna 2018. To může být i staletí v letech blogu, y'all. Jak probíhá jejich kampaň #breakoutyourbib? Možná bychom věděli, kdyby aktualizovali ole blog jednou za čas.

V 21. století je udržení aktivní přítomnosti na internetu zásadní pro úspěch firmy. Blogování je dobré pro podnikání protože přivádí více uživatelů internetu na stránky společností. Nikdy nepodceňujte výkon online vyhledávače. Pokud lidé vyhledávají v Googlu „nejlepší krabí restaurace v mém okolí“ nebo „nejlepší místo pro získání kbelíku dušených korýšů ASAP“ a webový blog Joe's Crab Shack se ve výsledcích vyhledávání neobjevuje, chybí jeden z nejchytřejší způsoby, jak získat více lidí v jejich restauracích. Mohlo by to tedy ublížit jejich počtu, kdyby lidé místo toho chodili do restaurací dělal vyskočí, když hledají.
Kategorie potraviny Zprávy jiný