Skutečný důvod, proč ušetřit hodně jídla, je tak levný

Obchod Save-A-Lot Facebook

Budoucnost nákupu potravin se podle provozního ředitele Save-A-Lot Kevina Proctora rozpadá na to, čemu říká „tři hlavní kbelíky“ - maloobchodníci s různými odrůdami typu big-box jako Walmart , špičkové specializované potraviny a diskontní řetězce. Pokud jde o tuto druhou kategorii, dvě z největších jsou Aldi a Save-A-Lot, a dalo by se říci, že Save-a-Lot je Aldi, stejně jako Walmart Target. Zatímco oba nabízejí podobný zážitek z nakupování, Aldi má určitý kultovní status, zatímco první nenabízí nic jiného než nízké a nízké ceny.


Přes nedostatek dovážených evropských čokolád má Save-a-Lot oproti Aldi jednu významnou výhodu - řekl Proctor Novinky v supermarketu že tyto obchody mohou měnit své nabídky tak, aby je konkrétně přizpůsobily jejich komunitám. Například Save-a-Lot umístěný v převážně hispánské oblasti může nabízet takové položky jako škvarky . Všechny nabídky Aldi, na druhé straně, mají tendenci být si docela podobné z jednoho obchodu do druhého, bez ohledu na demografické údaje komunity.Jak je tedy Save-A-Lot schopen nabídnout potraviny za tak nízké ceny? Jedná se o tři hlavní faktory: menší velikost a výběr, zaměření na značky soukromých značek a efektivní model služeb, který snižuje mzdové náklady.
Save-A-Lot je malý

Obchod Save-A-Lot Facebook

Obchody Save-A-Lot, jako Aldis, jsou na malé straně. Novinky v supermarketu říká, že každý z nich má přibližně 15 000 čtverečních stop, ve srovnání s více než 180 000 v obchodě, jako je Walmart Supercenter (prostřednictvím Walmart ). Menší obchody, jako malé domky, znamenají obrovské úspory na veřejných službách a dalších režijních nákladech.

Save-A-Lot také nabízí omezenější sortiment produktů, aby se vešel do méně uliček. Podle Sarah Griffin, ředitelky komunikace Save-A-Lot, je přibližně 70 procent položek nabízených řetězcem potravin vlastními vlastními značkami (prostřednictvím Cheapismus ). Skladování soukromých značek přednostně před značkovými značkami vyřízne prostředníka v dodavatelském řetězci a má také bonus v eliminaci jakýchkoli cenových přirážek, které by mohly být vyžadovány nákladnými reklamními kampaněmi. Pokud jste fanouškem negenerik, Save-A-Lot nabízí širší škálu těchto než Aldi , protože více než 90 procent položek nabízených evropským řetězcem jsou obchodní značky.Zážitek Save-a-Lot bez ozdůbek

Obchod Save-A-Lot Facebook

Save-A-Lots netráví mnoho hodin zaměstnanců vytvářením efektních displejů; jsou více do otevřené estetiky. A i když ne všechny Save-A-Lots dosud přešly na model rent-a-cart, Griffin připouští, že takhle trendya také platí za plastové tašky. Budete také pytlovat své vlastní potraviny, což je o jednu práci pro zaměstnance obchodu méně. Méně povinností ve skutečnosti znamená méně zaměstnanců, protože Save-A-Lot potřebuje pouze dostatečný počet zaměstnanců, aby pokryli své pokladny a skladovaly regály svým minimalistickým způsobem.

Čím nižší je výplatní listina, tím nižší je režie obchodu, a ano, tyto úspory se předávají kupujícímu. Ve skutečnosti průzkum společnosti Kantar Retail z roku 2016 zjistil, že Save-A-Lot porazil Aldi (a všechny ostatní, včetně Walmart a Generál dolaru ), pokud jde o ceny jedlých položek (přes Kupóny ve zprávách ). Pokud tedy hledáte pouze nejlevnější jídlo a můžete se obejít bez cachetu, vypadá to, že Save-A-Lot může být vaším dalším obchodem s potravinami.