Podle TikTok jste rozbalovali balíčky s fóliovým máslem úplně špatně

 kousek másla na toastu Cember Tech/Shutterstock A Ulanoff






Další den na TikToku, další potravinový „hack“ šířící se jako požár po platformě. Toto nejnovější jádro kulinářských znalostí se týká másla, jedné z oblíbených amerických přísad, koření a kulturních institucí. Máslo používáme k přípravě některých z nejbohatších a nejsenzačnějších receptů, které existují, od slané francouzské kuchyně až po sladké pečivo, jako jsou koláče. Existuje také mnoho různých druhy másla z čeho vybírat, ale tady se zaměříme na ty rozkošné balíčky másla z fólie – víte, ty, které doprovázejí váš toast a chléb u hostů a podobně.



Obvykle je sloupnutí fólie a následné namazání másla metodou, kterou by používala většina návštěvníků restaurací. Není to neuvěřitelně obtížné, ale občas může být nepořádné a frustrující odstranit fólii, aniž by se vám máslo dostalo na ruce. Někdy je to také více másla, než jste chtěli, ale zároveň, kdo nechce více másla? Ukázalo se však, že celou dobu existoval trik, jak dostat z té malé nádoby to správné množství másla s menšími problémy a méně nepořádku. Uživatel TikTok @ashleas_kitchen se podělil o své zkušenosti s vyzkoušením nového „hacku“ zaměřeného na mléčné výrobky propíchnutím balíčku másla vidličkou!








Chytřejší způsob, jak to namazat

 balíček másla je probodán vidličkou Tik tak

Máslo může být staré tisíce let, ale s lesklým nádobím a trochou lidské vynalézavosti se nevyrovná! Ve svém TikToku @ashleas_kitchen propíchne vidličkou fólii, která obaluje blok mléčné dobroty, a vytvoří v balíčku díry. Poté vymačkají máslo, což způsobí, že z otvorů vyrazí malé žluté nudle. Video je přestřiženo na @ashleas_kitchen, jak namáčejí své kousky chleba do polévky nebo nějakého dipu, ale vypadá to, že pak mohli máslo rozetřít nožem, což je mnohem jednodušší, když si můžete vybrat, jak hodně másla jde na vaše jídlo místo toho, abyste se pokoušeli rvát větší kus.



Je jich poměrně hodně videa na TikTok vyzkoušet toto zaměřené na stříbro máslo hack . Nicméně, stejně jako většina informací na TikTok, pokud víme, tento trik s balíčkem másla může být roky starý a teprve nyní se o něm diskutuje. Pro ty, kteří o ní až do této chvíle neslyšeli, se však zdá, že je mnohem pohodlnější než stará metoda a v každém případě to vypadá jako mnohem zábavnější.