Zprávy

Pravda o steaku a sendviči se sýrem

Jednou z nejoblíbenějších možností v Subway je sendvič Steak & Cheese, pokrm, který je vybaven lahodnými přísadami. Tady je to, co o tom víme.

Co dělá jídlo McDonald's Travis Scott tak důležité

Nové kombinované jídlo McDonald's, Cactus Jack, bylo okamžitým bestsellerem, ale bez kontroverze. Existuje ještě jeden důvod k obavám. Podle poradkyně pro výživu Joan Ifland, Ph.D., toto jídlo propaguje ty samé problémy, s nimiž její organizace bojuje.

Pravda o velkém britském vítězi Rakela Mandala

Vítěz deváté série Velké britské pekařské show (Great British Baking Show v USA), Rahul Mandal, je vynikající muž.

Gordon Ramsay se znovu představí na žhavých za jedné podmínky

V lednu 2019 Gordon Ramsay překypoval fanoušky všude, protože se objevil v pořadu YouTube Hot Ones a jedl pikantní křídla s hostitelem Seanem Evansem. Gordon Ramsay právě oznámil, že se tento měsíc představí na Hot Ones pod jednou speciální podmínkou.

Vejce budou pravděpodobně dražší. Tady je důvod

Vejce pravděpodobně zdražou. Zde je důvod, proč byste měli v nadcházejících týdnech očekávat zvýšení cen vajec a kuřete.

Zde je uvedeno, kolik pracovníků Instacart skutečně vydělává

I když podnikání vzkvétá, nemusí to nutně znamenat vysoké výdělky pro pracovníky Instacart. Kolik vydělávají?

Proč pravděpodobně nebudete mít šanci vyzkoušet nové kostky Cheesecake od Oreo

Nejsme typem, který by typicky riskoval hyperboly, ale v každé úctyhodné americké restauraci najdete slušný tvarohový koláč Oreo. Oreo tvarohový koláč je na druhé straně nepochybně geniální na úrovni Einstein.

Pravda o virové sprchové cibuli TikTok

TikTok představil nejnovější koupelnové produkty proti zápachu a horký objev je mnohem levnější než vonná svíčka, luxusní difuzér nebo Poo-Pourri.

Skutečný důvod Taco Bell zaplatí pouze některým manažerům 100 000 $ ročně

Společnost Taco Bell nedávno oznámila vážné zvýšení platů některých jejích manažerů s platy, které se pohybují v rozmezí 100 000 USD - ale ne všichni manažeři se kvalifikují.

Heather West: Co teď dělá vítěz sezóny Hell's Kitchen

V Hell's Kitchen Season 2 se představilo 12 soutěžících bojujících o možnost pracovat jako výkonný kuchař v Red Rock Resort v Las Vegas, a když se prach usadil, korunu získala Heather West, šéfkuchařka z Port Jeffersonu v New Yorku. Co dnes dělá?

Tato virová pověst TikToku o Davea a Bustera hovoří s lidmi

Virová pověst TikTok o Dave & Buster vedla k dříve sdíleným kouskům drbů o tom, kdo skutečně založil řetězec rodinné zábavy.

Směšné množství jídla Burger King se prodává pouze za 2 dolary

Co dnes můžete za 2 dolary získat? Ne moc: ani libra mletého hovězího masa, ani ne docela galon mléka. V Burger Kingu však můžete získat novou nabídku Snack Box, která zní spíš jako plné jídlo: cheeseburger, 10 kuřecích nugetů, střední hranolky a soda

Kolik majitelů franšízy Chick-Fil-A skutečně vydělá za rok

Vlastnit franšízu Chick-fil-A přichází s několika odlišnými ustanoveními než ostatní řetězce rychlého občerstvení. Pro ty, kterým se podaří otevřít franšízu Chick-fil-A - a získat ji není snadné - je příjem velmi dobrý.

Buffalo Wild Wings právě přidal nové příchutě. Tady je to, co potřebujete vědět

Pokud jste fanouškem Buffalo Wild Wings, je pravděpodobné, že vás docela nadchne, kdykoli uvolní novou příchuť ze své „Sauce Lab“, a můžete si vzpomenout na (a zvláštní touhu) po některých z jejich dlouho minulých omáček . Letos na podzim Buffalo Wild Wings vydal čtyři nové příchutě křídel!

Proč Noel Fielding nebude v připravované edici celebrit Velké britské pekařské show

Noel Fielding nevstoupí do stanu a nezúčastní se tak očekávaného hvězdného obsazení The Great British Bake Off. Zde je důvod.

Kdo je nyní Alton Brown ženatý?

Alton Brown byl hostitelem hitu Food Network Good Eats až do roku 2012, přičemž si vzal sedmiletou pauzu, než se show vrátila, přepracována, v roce 2019. Dlouholetí fanoušci si však možná všimli další velké změny, ke které došlo v životě hvězdy během jeho Good Jí nepřítomnost.

Pravda o 3D tištěném „kuře“ KFC

Dobře, takže už miluješ kuře z Kentucky Fried Chicken, že? Jste hra, která vyzkouší 3D verzi KFC kostek? Společnost se spojila s výzkumnou laboratoří v Moskvě v Rusku, aby vyrobila laboratorní nugety, které mají stejnou chuť a strukturu jako skutečná věc.

Panda Express má dobré zprávy pro kuřecí fanoušky s medem sezamem

Od svého prvního vystoupení v roce 2013 se Honey Sesame Chicken Breast stal oblíbeným fanouškem a od svého prvního spuštění se příležitostně objevil. Nyní má Panda Express pro fanoušky medového sezamového kuřete dobrou zprávu.

Nové kuřecí jídlo o 5 $, o kterém všichni mluví

Řetězec rychlého občerstvení, Wendy's, aktualizoval svou oblíbenou nabídku Biggie Bag 5 $ tak, aby zahrnovala možnost kuřete. Nová taška Crispy Chicken Biggie Bag obsahuje jeden křupavý kuřecí sendvič, 10 kuřecích nugetek, malou objednávku hranolků a nápoj z fontány.

Twitter reaguje na „nešťastná“ jídla Burger Kingu

V květnu 2019 společnost Burger King oznámila partnerství s Mental Health America pro nový produkt: Real Meals. Přišlo to v několika různých náladách, které zahrnovaly slané jídlo, jídlo YAAAS, jídlo DGAF, modré jídlo a naštvané jídlo. Reakce se lišily a Twitter řekl.