Nejhorší restaurační uniformy všech dob

 Hot Dog na hůl Cvrlikání Mary K. Cahillová


Nošení dorky restaurační uniformy je něco, co mnozí z nás v té či oné chvíli udělali. Někdo by mohl dokonce říci, že plahočení se domů ve firemních khaki barvách po náročném dni za registrem, se skloněnou hlavou a hledím v ruce, je zkušenost s budováním charakteru, která formuje naši pracovní morálku a pomáhá nám růst jako lidé. Pro některé restaurace jsou však uniformy tak nevysvětlitelně špatné, že pouhé vyzkoušení je cvičením duševní síly. A my si jen řekneme, proč jsou servírky obvykle vystaveny těm nejnezvyklejším nebo nejobjektivnějším outfitům?Příšerná restaurační uniforma se vyznačuje jedním nebo více z následujících rysů. Za prvé to musí vypadat nevkusně nebo přinejmenším směšně. Člověk, který si oblékne tuto uniformu, musí cítit záchvěv trapnosti, když vystoupí na veřejnost. Za druhé, často se spoléhá na sartorial shtick, díky kterému je pro přihlížející těžké zjistit, jestli jdete do práce nebo se rozhodnete nosit divný kostým z osobních důvodů. A konečně, může to být taktika restaurace, jak odvrátit pozornost návštěvníků od ohromujícího jídla.
Co mají společného bojující prsa, tematické restaurace a tradiční stánek s párky v rohlíku? Všichni si vysloužili místo na našem seznamu nejhorších restauračních uniforem všech dob. Přečtěte si celou zprávu o největších obětech módy v potravinářském průmyslu.

Jemnost není v nabídce Twin Peaks

 Twin Peaks servírky v uniformě InstagramCo je to prsa, ptáš se? Studna, Twin Peaks pro jednoho, ale možná vám bude známější velekněz prsou: Hooters. Krátké uniformy servírek nejsou žádnou novinkou, ale dress code pro obsluhující ženy v Twin Peaks se hodí spíše do nočního klubu než do restaurace. Sexistické slogany jsou nestoudně vystaveny na webu restaurace, kam vás zve 'Zažijte chatu Mantality.' Tolik k ženskému libu!

Twin Peaks ve svém interiéru rozehrává motiv zalesněného horského domku, ale jak název restaurace napovídá, většina (mužských) sponzorů zde obědvá, aby si prohlížela servírky a hrabala se na talíři s ne tak speciálním barovým jídlem. Očekává se, že ženy si obléknou červenočernou kostkovanou košili připomínající dřevorubecké pracovní oblečení, pouze košile je bralette s rukávy. Outfit dotvářejí mini šortky s odhalením pupíků, pásek a zimní boty s kožešinovým lemem, protože je samozřejmě důležité, aby vaše nohy zůstaly v teple při práci polonahé.Je dost znepokojující, že od žen pracujících v Twin Peaks se obecně očekává, že jsou mladé a splňují určitý typ postavy, který je vysoce neinkluzivní, ale témata v restauracích, jako je „týden spodního prádla“, vyžadují, aby servírky nosily oblečení, které je ještě více odhalující než každodenní uniforma – jako podprsenka a kalhotky – což vedlo k tomu, že některé servery Twin Peaks byly od místních orgánů činné v trestním řízení udělovány za neslušné odhalení.

Heart Attack Grill: Kostýmní párty s temnou stránkou

 Sestry a pacient z grilu Heart Attack Grill Instagram

Jedním z více znepokojujících konceptů restaurací je Heart Attack Grill v centru Las Vegas, který paroduje všudypřítomnost kultury stravování podporou obezity a celkově nezdravého životního stylu. 'Pacienti' v Heart Attack Grill si oblékají nemocniční šaty a obsluhují je servírky oděné v červenobílých sexy sestřičkách. S heslem jako „Bojujeme s anorexií od roku 2005“ a reklamou, že hosté vážící přes 350 liber jedí zdarma (ano, na místě jsou váhy), není divu, že tyto servírky – ehm, zdravotní sestry – mají za úkol pádlovat po zadku hostů. kteří nemohou dojíst všechno jídlo, které si objednali.

Uniforma sestry s dekoltem je jen jedním z pochybných aspektů prostředí restaurace. Sestry jsou vyzývány, aby líbaly tváře a seděly na klíně morbidně obézních pacientů. Navíc se nemusejí oblékat jako lékaři jako mužští zaměstnanci. Místo toho podávají položky menu, jako je Octuple Bypass Burger s úsměvem, jídlo s téměř 20 000 kaloriemi, které Web Heart Attack Grill popisuje, že má osm půlkilových hamburgerových placiček a 40 plátků slaniny. Pokud ji dokončíte, sestra vás z restaurace odveze na invalidním vozíku. Nejhorší část? Některým sexy zdravotním sestrám vedení údajně řeklo, aby nahrály mobilní telefony zákazníků, kteří měli v restauraci skutečné srdeční příhody, aby se videa mohla dostat do tisku za účelem publicity.

Bors Hede Inne: Co je stará angličtina, když je v této věci žhavá?

 Chest Present Inne lady v uniformě Instagram

Bors Hede Inne, který se nachází na pozemku Camlann Medieval Village v Carnation, Washington, je vzdálený od prsajících uniforem a vyžaduje, aby zaměstnanci během směny podstoupili úplné ponoření do starého světa. To znamená tradiční středověký oděv pro obsluhu, který pro ženy tvoří bílá látková pokrývka hlavy, zástěra (která může v případě potřeby sloužit jako pokrývka hlavy) a jednobarevné šaty po kotníky, které kouzlí. obrázky Amishů, mnichů nebo trochu obojího.

Přinejmenším v Bors Hede Inne se muži také nevytahují příliš snadno. Protože se Camlann Medieval Village hrdě vrací do roku 1376, mužský oděv se skládá z tuniky s dlouhými rukávy a páskem (to je kód pro šaty) zakončené capelet s kapucí a odpovědí na úzké džíny ze 14. století. Pokrývka hlavy pro chlapy zahrnuje slonovinovou čepici s volnými šňůrkami a plstěnou čepici navrchu.

Oceňujeme oddanost Bors Hede Inne autentičnosti (v jídelně není elektřina a přijímá se pouze hotovost nebo šek), takže je pochopitelné, že uniformy budou trochu mimo. Nemůžeme si pomoct, ale musíme myslet na to, jak horko musí být v letních měsících pod všemi těmi vrstvami – zvláště když děláte ukázku vaření před otevřeným krbem.

Zaměstnanci Culveru musí nosit kravatu a kšilt

 Culver's wait staff uniform Youtube

Na první pohled uniforma na Culverova — oblíbené rychlé občerstvení, které pochází ze Středozápadu — nezdá se tak hrozné, ale stále je to pohled, který testuje sebevědomí zaměstnanců. Už se vám někdy stalo, že jste se ráno oblékli a mysleli jste si, že připnutím kšiltu přes čelo by se váš outfit opravdu svázal?

My také ne, ale pokud jste součástí Culver's 'True Blue Crew', možná se budete muset s tímto rozdělujícím doplňkem sžít. Volba baseballové čepice je o něco atraktivnější alternativou, ale sotva to ubírá na tom, že ležérní pokrývka hlavy a zapínání na knoflíky s krátkým rukávem s kravatou je vzhled, který dokázal vytáhnout jen Forrest Gump.

Co dělá restaurační uniformy jako Culverovy hrozné, je to, že nepřipomínají nic, co by většina lidí chtěla nosit v reálném životě. Uniformy z rychlého občerstvení byly vždy vychýlené směrem k praštěné straně, ale Culverova chyba, kterou Culver dělá, je přílišné zapínání. Neformální jídelní uniformy, které zahrnují kravatu, vypadají jako staré a v restauracích rychlého občerstvení prostě vypadají nepatřičně.

Zaměstnanci Culveru mají tendenci souhlasit, přičemž někteří znějí na sociálních sítích a tvrdí, že uniforma je 'nepříjemný' a poukazovat na to 'Nikdo si nemyslí, že je to atraktivní.' Dobré zprávy? Zdá se, že některá místa si uvědomila skutečnost, že uniforma je příliš tuhá a umožňují zaměstnancům nosit polo nebo Culverovo tričko.

Oblečte se jako batole, které navštěvuje cirkus v Hot Dog na tyči

 Zaměstnanec v rohlíku v rohlíku Facebook

Zaměstnanci rychlého občerstvení, kteří lamentují nad tím, že do práce musí nosit hledí, by měli být vděční, že jejich zaměstnavatel nevyužil párek v rohlíku a nepřinutil je nosit na hlavě obrácený kbelík. Ženy (opět) tahají kratší konec párku v rohlíku a jsou to ony, kdo nosí obrácený klobouk na vědro, zatímco chlapci nosí běžnou, pevnou modrou baseballovou čepici. Pojď už!

Obyvatelé východního pobřeží možná neznají párek v rohlíku na tyči, který vznikl v Santa Monice v Kalifornii v roce 1946, ale jeho vliv v obchod s hot dogy se rozšířila široko daleko — částečně díky své nezapomenutelné, byť dětinské uniformě. Starší inkarnace uniformy používaly spíše puntíky než pruhy a vzorované halénové šaty a poddajný klobouk ve stylu baretu rozhodně vyhovovaly estetice modů v polovině 60. let.

Když uniforma přešla k genderově neutrálnějšímu vzhledu, díky nyní ikonickému klobouku na vědro byly její pracovníci okamžitě rozpoznatelní. Uniforma byla v popkultuře mnohokrát zmiňována, ve filmech jako „Charlieho andělé“ a v poslední době jako vybraný halloweenský kostým Kourtney Kardashian – která svůj vzhled doplnila oficiálním balením Hot Dog on a Stick.

The Tilted Kilt: Kde jdou pivo a sexismus ruku v ruce

 Nakloněný Kilt servírky v uniformě Instagram

Jedno přečtení Webová stránka Tilted Kilt To je dost na to, abyste se divili, proč by se další řetězec restaurací rozhodl vylíčit své ženské osazenstvo způsobem, který hraničí s misogynií. Její slogan: „Studené pivo nikdy nevypadalo tak dobře“ je dostatečně koulené, ale oblíbená hospoda vrací feminismus zpět asi o 50 let prohlášeními, která odkazují na „naše světově proslulé nakloněné kiltovky. Krásné a vždy tak přátelské, všichni jsou nedočkaví vykouzlit úsměv na tváři a vychlazené pivo v ruce.'

Pak je tu uniforma. Přímá konkurence Tilted Kilt zahrnuje Hooters a Twin Peaks, ale denní dress code může být ze všech tří nejsměšnější. Tartanový top s hlubokým výstřihem a zavazováním vpředu má mnoho podobností s tím, které nosí zaměstnankyně Twin Peaks. Spíše než sportovní drobné šortky jsou Tilted Kilt Girls povinny pracovat v plisovaném mini mini, které vypadá jako spodní polovina kostýmu sexy školačky, spíše než jako skutečný kilt. Uniformu, která nevkusně reprezentuje keltské zvyky a fetišizovanou, více než lichotí ženskému tělu, završuje peněženka na mince kolem pasu, bílé ponožky nad kolena a boty mary jane na nízkém podpatku.

Národní oděv je ve Švédské restauraci a butiku Al Johnsona dlouholetou tradicí

 Al Johnson's staff photo Facebook

Tradiční skandinávský folkdräkt (švédsky lidový kroj), který se velmi podobá známějšímu německému dirndlu, nezavrhneme jako ohavný, ale oblékat si téměř denně přiléhavý národní kroj není pro každého. . Tedy pokud nepřijmete práci v Al Johnson's Swedish Restaurant & Butik v Sister Bay ve Wisconsinu. Zdejší servírky musí obejmout dlouhodobou uniformu červeného nebo modrého korzetového topu, který se šněruje přes bílou halenku s volánky, středně dlouhou sukni a koordinující zástěru.

Al Johnson's Swedish Restaurant & Butik působí od roku 1949 a pyšní se tím, že hostům poskytuje autentický zážitek. To znamená, že servírky jsou vždy oblečené na midsommar a můžete slyšet klepání kozích kopyt nad hlavou, jak dovádějí na drnové střeše restaurace.

Tenhle outfit nevypadá zrovna nejpohodlněji a během nabité směny je asi neuvěřitelně těžké udržet čistotu. Výzvy stranou, pokud hledáte pracovní uniformu, která vás zavede z jídelny na májový tanec, Al's Johnson's Swedish Restaurant & Butik přesně odpovídá.

Servery bez hranic musí nosit... uniformu letušky?

 Bezhraniční personál Singapore Air uniforma Facebook

V Borderless, restauraci se singapurskou tématikou, která se nachází v čínském Pekingu, je zjevně spousta věcí špatně – včetně uniforem. Rozhodnutí obléknout servírky do repliky uniformy letušky, kterou proslavil Singapore Air, je dost zvláštní. Pro ty, kteří nejsou obeznámeni, je „Singapur Girl“ letecké společnosti součástí její image již od 70. let. Singapurská dívka nosí tradiční oděv zvaný sarong kebaya, barevný dvoudílný soubor s květinovým batikovaným vzorem.

kuřecí fil jahodová limonáda

Jedinečný oděv stevardky je snadno identifikovatelný, zejména pro asijské cestovatele, a hosté v Borderless vypadali pobaveně, když viděli, jak tu roli hrají servírky. Mezi uniformami a matoucími anglickými překlady jídel jako „Chyťte pískovou kost“ (ať už to znamená cokoli) byli lidé z triků nakopnutí.

Chcete hádat, kdo se nebavil? Ano, Singapore Air. Podle Marketing-interaktivní Krátce poté, co v dubnu 2022 začaly internetem kolovat obrázky servírek Borderless, letecká společnost kontaktovala restauraci a požádala je, aby přestali kopírovat uniformu s ochrannou známkou.

Uniforma Pirátského doupěte byla experimentem cosplaye ze 40. let

 černobílý pirát's Den Youtube

Pirátské doupě bylo duchovním dítětem jednoho z neopěvovaných excentriků americké historie, Dona Dickermana. Restaurace začala v manhattanské Greenwich Village kolem roku 1917 a byla inspirována Dickermanovou dobře zdokumentovanou zálibou v oblékání jako pirát, kdykoli je to možné. Jako majitel Pirátského doupěte měl Dickerman plnou vládu nad výzdobou a dress codem a rozhodně cítil fantazii. „Kapitán“ Don Dickerman a personál se oblékli do celých pirátských ozdob, ale uniforma neskončila jen u splývavých halenek, třírohých klobouků, kruhových náušnic a šátků. Hůl byla také známá tím, že se oháněla opaskem vybaveným množstvím skutečných zbraní, zejména pirátským mečem.

Pirátské doupě mělo v průběhu let několik míst, ale to, které bylo otevřeno v Hollywoodu v roce 1940, bylo možná nejpamátnější. Do té doby Dickermanovo divadelní stolování upoutalo pozornost celebrit, jako investoři přišli Bob Hope, Errol Flynn a Bing Crosby. Oblékání dílu bylo pro zaměstnance Pirátského doupěte jen polovinou bitvy. Inscenované duely sloužily jako zábava při jídle, přičemž zaměstnanci zacházeli tak daleko, že „unášeli“ ženské hosty a dávali je za mříže. Aby je mohli propustit, museli křičet o pomoc.

Ale to, co bylo kdysi označováno jako „nejunikátnější setkání v celém světě s kohoutíma očima“, nevydrželo. Lákadlo Dickermanova tábora Pirátské doupě vyprchalo a stalo se dalším obskurním dílem minulé hollywoodské éry.

Hooters uniformy byly problematické od začátku

 Hooters servírky v uniformě Facebook

První Hooters otevřela se v Clearwater na Floridě v roce 1983 a brzy se stala nadnárodním fenoménem. Zařízení je známé popularizací kuřecí křídla ve sportovních barech, ale jeho skutečným nárokem na slávu je odhalující uniforma servírky. Bílé tílko s logem (které se vyvinulo v upnuté tričko s hlubokým výstřihem do V), oranžové šortky připomínající slipy, punčochy, bílé ponožky a bílé tenisky jsou nyní klasickým vzhledem výhradně spojeným se značkou Hooters. Atmosféra restaurace mužů, kteří chlastají pivo, jedním okem upřeným na fotbalový zápas a druhým na majetek servírek, ustoupila termínu, který tak rádi nenávidíme: prsa.

Dvojité pole 'Hooters' ponechalo jen málo na představivosti, stejně jako uniforma samotná. Hooters servírky jsou často stereotypní, že mají velká prsa, ale být prsatá technicky není pracovní požadavek. Mezi požadavky na oblékání pro servírky patří spíše to, aby si nechaly udělat vlasy a make-up a aby to malé oblečení, které nosí, bylo bez poskvrny.

Kopie nedatované zaměstnanecké příručky vydané společností thesmokinggun.com neohroženě tvrdí: 'Podstatou konceptu Hooters je zábava prostřednictvím ženského sex-appealu.' Novější prsaři dali na estetiku Hooters svůj vlastní směr, ale nedávné průzkumy ukázaly, že mladší dav ve skutečnosti není do sportovních barů nebo zírání na ženská prsa, když jedí. kvůli tomu poptávka po Hooters klesla .

Bílá od hlavy až k patě v Cheesecake Factory byla doslova průšvih

 Skupinová fotografie zaměstnanců Cheesecake Factory Cvrlikání

Být servírkou v Cheesecake Factory je vážný koncert na počkání, a pokud jste tam před lety pracovali, vyžadovali jste celobílou uniformu s kravatou. Vidět jako Nabídka Cheesecake Factory má velikost aritmetické knihy a každý večer na ní pracuje mnoho serverů, takže oblékat se do zářivě bílé není praktická volba. Nejen to, ale bývalí zaměstnanci Cheesecake Factory řekli, že vedení očekávalo, že servery budou udržovat jejich uniformy vždy čisté. Chápeme, ale opět nepraktické.

Jak se to stalo, Cheesecake Factory viděla chybu ve svých cestách a v polovině roku 2010 skoncovala s bílými kalhotami a místo toho přešla na černé. Tím ale změny neskončily. Servery v Cheesecake Factory dnes hrají na jistotu s úplně černou uniformou bez kravat, takže skvrny od jídla, které jsou často nevyhnutelné během špičkových hodin stolování, nejsou zdaleka tak do očí bijící.

@home cafe tvoří tenkou hranici mezi roztomilým a znepokojivým

 @domácí kavárny pokojské v uniformě Instagram

Pokud je pro vás pojem „kavárna pokojská“ nový, rozumíme. Fenomén vznikl v Japonsku a vše kolem něj – včetně nabíraných, dětských uniforem – je přehnané. Vezměte si například kavárnu @home, kde delikátní pokojské vypadají ve svých krátkých šatech a ozdobných zástěrách jako vzácné panenky, zatímco o hostech (kterými jsou běžně muži středního věku létající samostatně) mluví jako o „pánech“.

@home je jednou z nejúspěšnějších japonských kaváren pro pokojské, sídlící v Tokiu a Ósace, ale uniforma je pouhým dílem cosplay vlivu. Mladé ženy, které zde pracují, mluví pronikavým, zjevně dívčím hlasem a hodně se chichotají, podobně jako dítě v anime. Zpívá se a tančí na pódiích, která jsou stálicí v interiérech kaváren. Za příplatek si s vámi pokojská dokonce zahraje hru a bude se vydávat za vašeho kamaráda. Existují tematické restaurace, které předvádějí rozmarné – nebo bláznivé –, ale nemůžeme se ubránit dojmu, že infantilní kostýmy @home cafe vyvolávají děsivý druh předstírání.

Zkontrolujte své ego u dveří, pokud jste serverem v The Bubble Room

 Zaměstnanci Bubble Room v uniformě Instagram

Bubble Room na floridském ostrově Captiva je jedním z těch pověstných míst, které existuje už desítky let. S podobným tématem 'V Bubble Room jsou vždycky Vánoce,' Člověk by si myslel, že personál bude vyzdoben v červené a zelené barvě – ale uniformě se tento vzhled vyhýbá. Z jakéhokoli důvodu je pracovním oděvem určeným pro servery THe Bubble Room skautská uniforma v khaki barvě zdobená nášivkami a akcentovaná bláznivou čelenkou podle výběru serveru. co?

Je zřejmé, že mezi skauty a Vánocemi neexistuje žádná přímá souvislost a spojení mezi skautskou uniformou a legračním kloboukem neexistuje. Silně zdobená estetika time-warp uvnitř The Bubble Room působí jako vlastní svět. Nějak mi ta bizarní uniforma připadá jako jen další součást toho upraveného prostředí, spolu s ušima zajíčka, sparťanskými helmami a samozřejmě pokřikem na Pikachua. Podobně jako u jiných uniforem na tomto seznamu odcházejí zaměstnanci z práce, aby se vrátili do skutečného světa oblečení jako přerostlé děti.
Kategorie Televize jak costco