Národní měsíc pizzy 2020: Kde získat zdarma a výhodné nabídky

Přátelé sdílející krabici s rozvozem pizzy

Pizza je skvělé jídlo, které je milované téměř všemi, takže pro nás má velký smysl, že pokrm potěšující dav dostane spíše celý měsíc oslavu než jen jeden den. Pokud jste to v tuto chvíli ještě neuhádli, měli byste vědět, že říjen je národní měsíc pizzy! Myslíme si, že ani v nejstrašidelnějším měsíci není lepší výběr jídel k oslavě, protože je tu spousta děsivých filmových večerů (a samozřejmě jedna konkrétní noc plná bonbón ), které jsou dokonale načtené nebo vyleštěné plátkem nebo třemi. Kromě toho česnek pomáhá držet upíry daleko, že?


I když určitě přijde více obchodů, jsme tu, abychom vám řekli, že již existuje několik způsobů, jak můžete využít letošních oslav pizzy. Některé nabídky nezahrnují ani pizzu, ale místo toho se zaměřují na doplňky objednávek nabízené také v pizzeriích. Malí císaři například rozdává jednu dvoulitrovou láhev zdarma Pepsi když si koupíte některý z nich pizzy a použijte kód „FREE2L3C“ a Domino snižuje cenu svých 10dílných „nových a vylepšených“ křídel Buffalo na pouhých 7,99 $ pro ty, kteří chtějí změnit své obvyklé objednávka pizzy (přes Thrillist ), ale pokud jde o nabídky pizzy, které hledáte, budete se muset obrátit na ostatní dodavatelé namísto.Tyto řetězce pizzy oznámily významné nabídky pro Národní měsíc pizzy

Otevřete krabici na pizzu s pizzou milovníků masa

Pizza Hut nabízí letos v říjnu dvě nabídky na počest Národního měsíce pizzy. Řetěz prodává svou velkou pizzu se třemi topingy za pouhých 9,99 $, a to buď pro dodání nebo vyzvednutí, stejně jako obchod pro dvě střední pizzy s jedním toppingem za 12,99 $ díky novému Double it Box. Papa John's na druhé straně prodává pizzu Shaq-a-Roni, mimořádně velkou, extra feferonkovou a extra sýrovou pizzu, za pouhých 12 $ po celý měsíc.
Pokud je vaším cílem Marco's Pizza, můžete použít kód „MED699“ a získat střední pizzu s jednou deskou za pouhých 6,99 $ Thrillist uvádí, že se jedná o časově omezenou nabídku. Jeden příležitostný řetěz na pizzu, který vždy stojí za přihlášení, je Kalifornská pizza kuchyně . Dodavatelé pizzy v kalifornském stylu nabízejí svou novou dodávku Lunch Box za 20 USD nebo méně, která zahrnuje jednoho dospělého a jedno dítě. Tato dohoda bude platit pouze do poloviny října.

Ti, kteří mají to štěstí, že žijí poblíž Oath Pizza, mohou po celý měsíc říjen dostávat rozvoz zdarma každé pondělí a úterý. Zákazníci společnosti Oath mohou použít kód PIZZAMONTH jak na webu Oath Pizza, tak v mobilní aplikaci, aby se jejich objednávka objevila na jejich prahu zdarma. Nezapomeňte nakloňte řidiče !Společnost Papa Murphy's nabízí třem šťastným výhercům celoživotní nabídku Národního měsíce pizzy

Papa Murphy Facebook

Pokud jste opravdovým milovníkem pizzy, pokud chcete, znalec pizzy, pak je pravděpodobné, že nevěříte v sílu mražená pizza - ale jen nás vyslechni. Zmrazená pizza může být skvělá volba pro ty noci, kdy nemáte chuť vařit, nebo potřebujete jen něco rychlého a nemůžete se dočkat (nebo si dovolit) doručení. Ačkoli si myslíme, že zmrazené je naprosto přijatelný způsob, jak si nechat opravit pizzu, vzít a upéct pizza společnost Papa Murphy's by nesouhlasila.

Podle tiskové zprávy zaslané na Kaše , značka slaví národní měsíc pizzy 2020 se smíchem na úkor trhu se zmrazenou pizzou a soutěží na téma „Hledání nejstarší americké mražené pizzy“. Ti, kteří sledují značku na Twitteru a sdílejí fotografie nebo videa ze své nejstarší mražené pizzy, značkují značku a používají hashtagy #pizzaexchange a #sweepstakes do 8. října, budou zařazeni do soutěže, aby vyhráli docela cenu. Tři výherci získají nový mrazák, který je vybaven nejdůležitějšími mrazicími potravinami (podle průzkumu mezi spotřebiteli): masem, zmrzlinou a zeleninou. Nejen, že dostanou nový spotřebič plný těchto sponek, ale také dostanou roční zásobu čerstvé, nikdy nezmrazené pizzy od Papa Murphyho.Oslavte národní měsíc pizzy podle svého plánu se zmrazenou pizzou

Pizzeria UNO zmrazená hluboká pizza od Harryho a Davida Facebook

Pokud nemáte to štěstí a vyhrajete roční zásobu pizzy, můžete se vždy obrátit na UNO Pizzeria & Grill. Thrillist uvádí, že řetězec restaurací nabízí hostům předkrm zdarma, když se zaregistrujete v jejich klubu Insider's Club. Jejich pizzy jsou nyní také k dispozici zmrazené a dodávané prostřednictvím partnerství s prémiovými prodejci potravin a dárků Harry & David. Zákazníci, kteří si chtějí objednat výrobky Pizzeria Uno, aby si je mohli později užít, mohou jít do Web Harry & David si můžete vybrat mezi šesti možnostmi pizzy Deep-Dish, včetně Veggie Lover's, Meat Lover's a Original v mix a match variety. Pizzy dorazí zmrazené a podle tiskové zprávy, kterou obdržel, jsou připraveny ohřívat a sloužit Kaše .
Kategorie jak televize názor