Kraft právě přinesl zpět Juicy Couture teplákové soupravy s novým Smooth Lover's Collab

 Sklenice majonézy s tmavě modrým víčkem Chachamp/Shutterstock Gillian King


Toto je nezapomenutelně zvláštní spolupráce značky. Ne, že by tu už divné spolupráce nebyly. Neočekávaná spolupráce může přinést skvělé výsledky, např Nová řada fritézy Marshemello, která obsahuje sadu s'mores , rappeři vyrábějící kuchyňské spotřebiče, rozhodně nečekané. Ale někdy jsou divné spolupráce prostě divné, jako když se Papa John snažil vyrábět šperky (přes PR Newswire ). Dobře, takže to technicky nebyla spolupráce, jen se táta John snažil proniknout na trh s příslušenstvím, ale i tak to bylo divné. A někdy se týmy značek pohybují po laně mezi skutečně bizarními a skutečně brilantními. Misky vah se ještě musí naklonit k jedinečné nové spolupráci mezi Juicy Couture a Kraft Mayo.medová sezamová kuřecí panda

Ano, čtete správně. Sametové velurové teplákové soupravy, které zpopularizovala Paris Hilton a její parta v raných počátcích, jsou zpět a vymakané (za Vogue přes YouTube ). Prohlásil by Hilton tyto teplákové soupravy za „žhavé“, nebo jsou tyto vybledlé fanynky mayo módní faux pas? No, určitě jsou hladké. Více o tom, kde si můžete chytit sadu níže.
Juicy Couture x Kraft

 Sametová hladkost teplákových kalhot Juicy s kamínkovým zdobením realkraftmayo a juicycouture/Instagram

co se stane, když budete jíst plíseň

Když pomyslíte na majonézu, pravděpodobně vás napadne vložit ji do a klasický recept na vaječný salát nebo si to naplácat na BLT, ne přes zadek, natož přes poprsí! Ale Kraft vás žádá, abyste přemýšleli méně doslovně s jejich novou kapkou od ikonické značky společenského oblečení Juicy Couture. Přemýšlejte o hladké struktuře Kraft mayo. Nyní se zamyslete nad charakteristickým dojmem velurových teplákových souprav Juicy – ​​opět hedvábně hladké. Je to ta jednota svůdné textury, kterou Kraft a Juicy přitahují pozornost fanoušků svou novou produktovou řadou pro jazyk na tváři.Na tisková zpráva , nový drop se jmenuje The Smooth Lovers Collection a obsahuje super limitovanou edici Kraft modré (aka sytě tmavě modré) velurové teplákové soupravy s nápisem „Long Live Velvety“ přes zadní část bundy a „Smooth“ přes zadeček, kde jsou klasické teplákové kalhoty. by se obvykle četlo „Šťavnatá“. Vše je samozřejmě napsáno tlustým kamínkovým písmem – co jiného by Juicy použil? Sada také přináší klasický styl aughts a přichází s koordinačním kouskem, který můžete nosit pod teplákovou soupravou, pokud se tak rozhodnete: rozkošný bílý velurový top s 'Mayo Couture' napsaným, uhodli jste, drahokamy. Celá sada se prodává za 150 $ a vhodně se dodává s velkou sklenicí Kraft Mayo. Momentálně je k dispozici pro předobjednávku a další inventář klesne 4. listopadu. Ale jakmile bude pryč, je pryč, takže pokud chcete předvést svou mayo lásku, zamiřte mayocouture.com .
Kategorie Zábava tipy jak