jiný

Sandra Lee

Sandra Lee je spisovatelka, redaktorka a blogerka, která již mnoho let píše kreativní obsah v různých oblastech životního stylu. Pracovala v tištěných i digitálních publikacích a značkách v oblasti bytového designu, rodiny, krásy, wellness a cestování.

Kareena Koirala

Kareena je spisovatelka a redaktorka se sídlem v Káthmándú v Nepálu. Svůj první thriller napsala v osmi letech pro svůj školní časopis a od roku 2016 píše pro řadu tištěných a digitálních publikací, včetně AmoMama a Womanly Live.

Mike Bedard

Mike se profesionálně věnuje psaní už zhruba deset let, začal ve světě žurnalistiky na UCLA psaním pro The Daily Bruin. Svou lásku k filmu a zábavnímu průmyslu posunul na další úroveň tím, že psal pro různé zdroje, jako je Cracked, Ranker a StudioBinder, než se dostal do Looperu.

Tim Lammers

Tim Lammers je zkušený zábavní reportér, který od roku 1999 psal pro desítky webů přidružených síťových televizí a velkých zábavních kanálů. Jako filmový reportér udělal více než 2 000 rozhovorů s některými z největších jmen ve filmovém a televizním průmyslu, včetně Meryl Streep, Morgan Freeman, Harrison Ford, Halle Berry, Keanu Reeves, Robert De Niro, Salma Hayek a Charlize Theron; a filmaři jako Francis Ford Coppola, Tim Burton, James Cameron a Christopher Nolan a Ridley Scott.

Samantha Jacobsová

Samantha je spisovatelka na volné noze, která vyměnila kruté severovýchodní zimy za věčné slunce jižní Floridy. Je amatérskou scenáristkou, což podporuje její vášeň pro psaní o filmech a televizi.

S.G. Howe

Savannah je bývalá členka vedení redakce novin, která našla svobodu v psaní na volné noze a časopisecké žurnalistice. Během svého působení v novinovém poli získala řadu ocenění v reportážích, psaní a fotografování.

Kay Banks

Kay je spisovatelka a editorka na volné noze s více než pětiletými zkušenostmi. Specializuje se na zprávy o celebritách a lifestylovém obsahu.

Promluvme si o Greganovi

Seamus je od narození chlapec z Oxfordu, což funguje dobře, když máte rádi slova. Jeho první publikované články přišly během stáže ve Financial Times a krátce poté spoluzaložil krátkodobý meziškolský časopis s názvem Pendragon.

Kathryn Schultzová

Kathryn píše o kultuře, zprávách a jídle už od střední školy. Její psaní bylo publikováno online a v tisku na místech, jako je The Minnesota Daily, Magenta Florence a Pop Culture Puke.

Madisen Swensonová

Madisen má silné základy v psaní pro různé publikum a témata, často s rukama v mnoha (možná příliš mnoha) hrncích na sušenky. Láska k designu a výzdobě vhodné k pronájmu jí a jejímu spolubydlícímu v prvním ročníku pomohla vyhrát cenu za nejlépe vyzdobený pokoj na koleji, zatímco její vášeň pro psané slovo ve všech jeho podobách ji vedla od akademické sféry k psaní produktů a obsahu.

Světlo řady

Než se připojila k týmu The List's News, Rowenovy zkušenosti na volné noze zahrnovaly psaní pro ChipChick.com, úpravy pro časopis ATM a psaní scénářů pro několik produkčních společností. Měla také to štěstí, že zastávala řadu kreativních prostor vedených ženami, stážovala u lifestylové značky Refinery29, účastnila se podcastingového festivalu WNYC Werk It a produkovala celovečerní projekt o feminizovaném hlasu prostřednictvím rádia KSPC.

Savannah McClellandová

Savannah je ex-pat žijící v jednom z hlavních kulinářských center světa, ve Francii. Její zájmy o vaření a psaní se objevily brzy a jako teenager začala pracovat v různých zaměstnáních ve světě jídla, dokonce i na začátku své spisovatelské kariéry.

Pamela Seal

Pamela sloužila jako expertka pro The Spruce (dříve About), kde se více než 20 let věnovala řadě témat včetně zdobení, nakupování a sběratelství. Psala pro mnoho dalších webů včetně Livestrong, Worthpoint a RubyLane.

Sarah Mohamed

Sarah pochází z Austinu v Texasu a vrátila se tam po studiích v Bostonu ve státě Massachusetts. Její láska k jídlu a nenávist ke kancelářím ji přivedly k práci na farmách a v restauracích.

Thompson Smith

Thompson Smith během mnoha let v oboru zažil dekadentní vrcholy i duši ničící pády nezávislé popkulturní žurnalistiky. Udělal trochu novinových zpráv ze staré školy; udělal trochu neuctivé alt-týdenní věci; objevil se na celé řadě webových stránek; je spoluautorem několika docela příšerných krátkých filmů.

Meredith Eastwoodová

Meredith zdokonalila své domácí, úklidové a kuchařské dovednosti díky velké rodině. Pravidelně zkouší nové receptury s fantastickými výsledky a je hrdá na svou schopnost odstranit jakoukoli skvrnu z jakéhokoli materiálu.

Rachel Welchová

Rachel je spisovatelkou od chvíle, kdy uměla držet pero, a byla nadšená, že se konečně v roce 2019 stala poprvé placenou spisovatelkou. V současné době vytváří a upravuje obsah s různými klienty v oblasti jídla, životního stylu a zdraví a wellness.

Ryan Hayward

Ryan strávil lepší polovinu dvou desetiletí prací ve všech aspektech restauračního průmyslu. Od busseru, přes obsluhu, pomoc v kuchyni, barmana a generálního manažera se naučil jemnosti a úskalí této profese.

Leslie McMann

Leslie je obsahový stratég a copywriter více než 3 roky. Před psaním pracovala jako výzkumná pracovnice pro skutečný kriminální dokument TV.

Carlos Marulanda

Carlos je již devět let studentem psaní a profesionálem zaměřeným na komunikaci. Začínal v Consumer Insights v Universal Orlando Resort, získal představu o tom, jak je implementována zpětná vazba, když ji obdrží od spotřebitelů, a seznámil se se sběrem dat.