jiný

Sandra Lee

Sandra Lee je spisovatelka, redaktorka a blogerka, která již mnoho let píše kreativní obsah v různých oblastech životního stylu. Pracovala v tištěných i digitálních publikacích a značkách v oblasti bytového designu, rodiny, krásy, wellness a cestování.

Kareena Koirala

Kareena je spisovatelka a redaktorka se sídlem v Káthmándú v Nepálu. Svůj první thriller napsala v osmi letech pro svůj školní časopis a od roku 2016 píše pro řadu tištěných a digitálních publikací, včetně AmoMama a Womanly Live.

Mike Bedard

Mike se profesionálně věnuje psaní už zhruba deset let, začal ve světě žurnalistiky na UCLA psaním pro The Daily Bruin. Svou lásku k filmu a zábavnímu průmyslu posunul na další úroveň tím, že psal pro různé zdroje, jako je Cracked, Ranker a StudioBinder, než se dostal do Looperu.

Tim Lammers

Tim Lammers je zkušený zábavní reportér, který od roku 1999 psal pro desítky webů přidružených síťových televizí a velkých zábavních kanálů. Jako filmový reportér udělal více než 2 000 rozhovorů s některými z největších jmen ve filmovém a televizním průmyslu, včetně Meryl Streep, Morgan Freeman, Harrison Ford, Halle Berry, Keanu Reeves, Robert De Niro, Salma Hayek a Charlize Theron; a filmaři jako Francis Ford Coppola, Tim Burton, James Cameron a Christopher Nolan a Ridley Scott.

Samantha Jacobsová

Samantha je spisovatelka na volné noze, která vyměnila kruté severovýchodní zimy za věčné slunce jižní Floridy. Je amatérskou scenáristkou, což podporuje její vášeň pro psaní o filmech a televizi.

S.G. Howe

Savannah je bývalá členka vedení redakce novin, která našla svobodu v psaní na volné noze a časopisecké žurnalistice. Během svého působení v novinovém poli získala řadu ocenění v reportážích, psaní a fotografování.