Jedna spona ve spíži k použití při snídani, obědě, večeři a dezertu

 Kuchyňská spíž Netrun78/Shutterstock Mikala Lugen


Při nakupování potravin má většina lidí pravděpodobně svých obvyklých 10 až 20 položek, které vždy nakupují a zásobují. Díky kontrolnímu seznamu vašich obvyklých náležitostí je nakupování hračkou. Zatímco lidé mají různé chutě na to, co rádi vaří a jedí, to podstatné je obvykle univerzální – mléko, vejce, máslo, sůl a nějaký druh oleje na vaření.Pokud jde o skladování spíže, za posledních pár let jsme se toho naučili docela dost. Jakmile se naučíte výhody dekantování suchého zboží v průhledných skleněných nádobách se pravděpodobně nikdy nevrátíte (a ani byste nechtěli). Vedení kapary skladované ve spíži také o úroveň výš nejen těstoviny, ale i spoustu středomořských a dalších italských jídel.
I když byste si mohli myslet, že máte všechny své náležitosti až do „T“, mohli byste o to přijít. Podle Food Network Ve skutečnosti existuje pouze devět základních potravin, které by měly být vždy skladovány ve vaší spíži, včetně nepříliš běžných nekořeněných rýžový ocet . Existují přísady a koření, o kterých lidé možná nevědí, a které mohou zásadně vylepšit způsob jejich každodenního vaření a pečení. Nejnovější ingredience, kterou můžete přidat do seznamu základních surovin ve spíži, trumfuje mnoho dalších díky své široké všestrannosti v téměř jakémkoli jídle.

Agave In The Raw je zásadní volbou

 nasypání agáve v syrovém stavu do misky Brent Hofacker/ShutterstockI když každý může mít svou vlastní sponku do spíže, kterou neustále používá – a proto ji má vždy zásobenou – je tu jedna, kterou byste rozhodně měli používat. Agáve je sladký sirup, který lze použít k různým pokrmům (přes Food Insight ). Existuje mnoho různých značek, ale Agave In The Raw se ukazuje jako populární. Je o 25 % sladší než cukr. To znamená, že omezíte hromady cukru a nahradíte ho Agave In The Raw za vše, co potřebuje trochu nasladit (přes V The Raw ). Agave In The Raw je také přirozeně bezlepkový, Non-GMO, organický, veganský a má nízký glykemický index.

K snídani lze Agave In The Raw přidat do ovesných vloček, bobulovin, kávy, cereálií a jogurtu. Čas oběda a večeře? Žádný problém. Agáve v syrovém stavu lze přidat do receptů na domácí salátové dresinky, salsy a jakékoli omáčky (přes Dobrou chuť ). Samozřejmě, pokud jde o dezerty, Agave In The Raw lze použít téměř na cokoli, včetně lehkého pokapání zmrzliny a pečiva, horké čokolády a dokonce i jako náhražku cukru.Zatímco Agave In The Raw slouží jako užitečná spíž, má také některé silné zdravotní výhody. Kromě toho, že nemusíte používat tolik cukru, agávový sirup také pomáhá regulovat váš metabolismus, pomáhá při depresích a obsahuje vitamíny B2, B6, B9 a K, které pomáhají vašemu srdci (prostřednictvím WebMD ).