jak

Zde je návod, jak bezpečně usmažit krůtu na Den díkůvzdání

Neskončete o prázdninách na pohotovosti místo toho, abyste si doma vychutnali večeři. Zde je to, co potřebujete vědět, abyste mohli bezpečně smažit krocana na Den díkůvzdání.

Jak připravit mumifikované bizonové steaky, pokud jste byli zvědaví

Poté, co si tým pohrál s myšlenkou, rozhodl se, že zkusí sníst maso bizona – ale jaký druh jídla se nejlépe podává s použitím 50 000 let starého bizona?

Oblíbený způsob, jak TikTok nenávidět konzervované kuře

Někteří lidé nemají čas nebo dovednosti, aby zdokonalili umění vaření kuřete. Jedním z řešení, které TikTokers našli, je kuřecí konzerva.

TikTok padá na italský předkrm královny těstovin

Nadia Caterina Munno, pro své následovníky známá jako The Pasta Queen, se proslavila divadelními videi o vaření a kritikami vaření ostatních.

Jídelní desky a pastevní stoly, které inspirují vaši příští párty

Ať už se chystáte na malé nebo velké setkání, můžete na své hosty zapůsobit těmito kreativními jídelními deskami a pastevními stoly.

Chyby, které dělá každý při smažení

Dobrá praženice začíná pochopením základů a vědomím, co se může pokazit. Zde je několik chyb, kterých se při výrobě smaženice dopouští každý.

Pečení kuřete na dně trouby vám poskytne rychlé výsledky

Pokud opravdu nechcete trávit čas čekáním, až se vaše kuře uvaří, můžete využít 18minutovou metodu vyvinutou šéfkuchařem Nedem Baldwinem.

Jak mít Vánoce úplně podle plechovky

Tlak na dodání naprosto dokonalých Vánoc je stresující, tak proč si večeři nezjednodušit sestavením celého menu z konzerv?

TikTok se bouří proti technice míchaných vajec Gordona Ramsayho

Nedávno slavný šéfkuchař Gordon Ramsay okusil svou vlastní medicínu, když uživatel TikTok vyvolal jeho takzvanou dokonalou techniku ​​míchaných vajec.