Hidden Valley spouští nový ranč s příchutí kopru

 láhve Hidden Valley Ranch v obchodě s potravinami TY Lim/Shutterstock


můžete jíst amarant surový

Fanoušci okurky, radujte se! Milovníci ranče, buďte veselí! Hidden Valley Ranch, jeden z nejlepší rančové dresinky zakoupené v obchodě , přivítala jaro 2023 novým kořením – rančovým dresinkem s příchutí kopru a nálevu (přes Cision PRNewswire ). Tento produkt se připojí k dalším ochuceným rančovým nabídkám ze Hidden Valley, mezi které patří mimo jiné Buffalo, Avokádo, Okurka, Bacon a Southwest.Podle C.C. Ciafone, marketingový ředitel Hidden Valley Ranch, okurky a ranč se skvěle hodí. 'Chutná, koprová chuť je dokonalým doplňkem krémového, pikantního chuťového profilu Hidden Valley Ranch,' řekl Ciafone. Tato kombinace chutí rozhodně dává smysl. Ranch dělá úžasný dip ke smaženým okurkám nebo perfektní koření na kuřecím sendviči s křupavými lupínky. Hidden Valley Ranch má na svém webu dokonce celou sekci věnovanou receptům na rančové okurky. Proč to tedy oficiálně nespojit?
Podle zjištění společnosti IRI pro výzkum trhu jsou výrobky s příchutí koprového nálevu velmi přitažlivé, zejména pro spotřebitele do 40 let (prostřednictvím The New York Times ). Tuto jasnou chuť lze vidět ve všem, od očekávaných produktů, jako jsou chipsy, popcorn a dipy, až po neočekávané, jako jsou mandle, pizza a dokonce falafel s příchutí kopru a nálevu od Trader Joe's.

bar záchrana skutečná nebo falešná

Kde si můžete koupit okurkovou příchuť Hidden Valley Ranch?

 Štítek s příchutí nálevu Hidden Valley Ranch Hidden Valley RanchHidden Valley Ranch Pickle Flavored Ranch je k dispozici exkluzivně ve Walmartu od 30. března 2023. To proto, že obchodní zástupkyně Walmartu Katelynne Hinckleyová, která se zaměřuje na koření a dipy, si všimla popularity potravin s příchutí nálevu a navrhla tento nápad Hidden Valley Ranch. Ve skutečnosti virální Trend okurkových rančů TikTok je to, co Hinckleyho poprvé inspirovalo.

Některým fanouškům ranče se už láhev dostala do rukou. Uživatel TikTok @thepickledguy ochutnal to – ve sklenici o nic méně – a zdálo se, že je trochu ohromen. Ve video recenzi řekli, že to chutnalo jako běžný dresink z ranče Hidden Valley s tóny okurky a dodali: 'Opravdu jim trochu unikla stopa na nálevu.' V komentáři s tím jeden uživatel TikTok souhlasil: „Potřebuješ víc octa (jako kyselou šťávu) na chuť a mnohem víc kopru.“ V době psaní tohoto článku nebylo na internetu k dispozici mnoho recenzí na tento produkt, takže fanoušci budou muset zajít do Walmartu a dát Ranch s příchutí okurky Hidden Valley Ranch sami vyzkoušet.