Zde je návod, jak se dostat na mistrovství v pečení dětí

Promo fotografie barevné mistrovství v pečení dětí Potravinová síť

„Dětský šampionát v pečení“ Food Network je soutěž ve vaření jen pro děti, kterou pořádá milá dvojice Duff Goldman a Valerie Bertinelli . Předpoklad populárního programu „podle Goldmana„ dokazuje, že malé děti mohou péct - a soutěžit - stejně jako jejich protějšky pro dospělé “.


V rozhovoru s Potravinová síť , Goldman říká, že byl překvapen a potěšen, že mladí soutěžící v pořadu jsou tak neuvěřitelně připravení - někdy v podobných scénářích jednají dospělejší než dospělí. „Pečení je disciplína; trvá roky, než se zlepší, “řekl. „A ... ty malé děti, byly neuvěřitelné. ... kamery je vůbec nevyděsily. Jsou v této šílené situaci a jejich jídlo vypadalo dobře. Bylo to dobré. Nebylo to [jen] dobré pro děti ; bylo to dobré, doba '16. března, show facebooková stránka oznámil, že oficiálně začalo nové kolo castingu. Takže, co je potřeba k tomu, abychom se dostali do role? Mistrovství v pečení dětí „? Tady je to, co potřebujete vědět.
„Kids Baking Championship“ hledá děti, které se „narodily k pečení“

Vložit fotografii z mistrovství v pečení dětí

Casting call je otevřen každému dítěti ve věku od 8 do 13 let, které miluje pečení a chce šanci soutěžit s některými z nejtalentovanějších mladých pekařů. Kromě toho se od brilantního a temperamentního člověka naučí důležité triky obchodu Duff Goldman , protřete si lokty Goldmanovou spoluhostitelkou a soudkyní Valerie Bertinelli a potenciálně vyhrajte peněžní odměnu.

Podle show facebooková stránka , budoucím soutěžícím se doporučuje, aby se přihlásili na oficiální ‚Kids Baking Championship ' castingová stránka . Aplikace bere na vědomí, že natáčení proběhne v červnu a červenci 2021. Některé otázky týkající se aplikace zahrnují, zda se zúčastnily jakéhokoli druhu kuchařská škola , sdílení všech ocenění, která dostali za své výtvory, všímání si jejich osobního pekařského pozadí a stylu a mluvení o jejich motivaci dělat show.Potenciální soutěžící jsou navíc požádáni, aby nahráli tři ze svých nejlepších fotografií (pravděpodobně jejich vlastních báječných lahůdek) a přibližně tříminutové video ze sebe, které odpovídá na otázku: „Proč byste se pro tuto show skvěle hodili?“ stejně jako cokoli jiného, ​​co by je nechalo vyniknout. Vzhledem k tomu, že všichni soutěžící na „Kids Baking Championship“ jsou plnoletí, vyžaduje aplikace také podpis rodičů.