Fanoušci Sonic's Ice by měli vědět o této fantastické nové lednici

Zvukový Facebook

Dávej si pozor, Zvukový ! Možná nebudete mnohem delší jedinou ledovou show ve městě. Malý, křupavý led (aka peleta, nugget nebo oblázkový led) od společnosti Sonic má takového fanouška, který sleduje, že řetězec restaurací dokonce minulý rok na aukci na eBay dal do aukce 44-unce šálku ledu, přičemž výtěžek bude DárciVybrat (prostřednictvím Fox News ). Je známo, že zákazníci společnosti Sonic nakupují šálky ledu, bez nápojů a některá místa společnosti Sonic dokonce prodávají tvrdým fanouškům pytel ledu o hmotnosti 10 liber za pouhé 2 dolary (prostřednictvím Hip2Save ).


Jaký je velký problém s tímto ledem? Řekl to viceprezident společnosti Sonic pro inovaci a vývoj produktů Scott Uehlein GQ 'Led se taje optimální rychlostí, aniž by příliš zředil chuť nápoje.' Dobře, rozumíme. Lidé mají rádi studený nápoj, který se nezalévá, a možná si dokonce užívají chrumkání na ledě. Nyní však může pro fanoušky ledu Sonic existovat nový způsob, jak přeskočit jízdu a začít si doma vyrábět vlastní led v podobě chladničky, která poskytuje okamžité uspokojení ledem Sonic.Jak si můžete vyrobit Sonic Ice ve vaší kuchyni

Samsung Samsung

Společnost Samsung právě představila super ozdobnou ledničku a pojmenovala ji Bespoke 4-Door Flex. (I název zní špičkově.) A chlapče, je tato věc nabitá přizpůsobitelnými funkcemi! Z chladničky však vyčníval zejména jeden prvek. Uvnitř skrytého Nápojového centra, as Samsung popisuje, že existuje 'Dual Auto Ice Maker, který umí připravit jak běžný kostkový led, tak i nuggetový led - menší, žvýkací kousky ledu, které vaše nápoje ochladí ještě rychleji.' Všimněte si, jak Samsung zdůraznil výraz „nugget“ ice? Vědí, co dělají. Mají dokonce fotografii poukazující na „Ice Bites“.
Aby to však nebylo drsné, tyto nové špičkové chladničky budou pravděpodobně stát pěkný cent ... a většina zubních lékařů se mračí na žvýkací led. Žvýkání ledu může nejen poškodit vaši zubní sklovinu a dásně, ale můžete si dokonce i tříštit zub nebo dva. Au! Navíc, pokud zjistíte, že žvýkáte led častěji než obvykle, možná se budete chtít poradit se svým lékařem ohledně nedostatku železa nebo něčeho, co se nazývá PICA, nutkání jíst nevýživné potraviny (prostřednictvím Člověk zevnitř ).