Fakta

Zde je návod, jak zjistit, kdy se hummus zhoršil

Přiznejme si to, většina z nás okamžitě postaví cokoli v chladničce, pokud datum „nejlepší, pokud je použito“ přišlo a odešlo. Abych byl spravedlivý, existují některé potraviny, které se rychle kazí, ale co hummus?

Pravda o kombinovaném sendviči Cold Cut za studena

Když si objednáte sendvič v Subway, možnosti jsou zdánlivě nekonečné, ale některé jsou lepší než jiné. Tady je pravda o Cold Cut Combo.

Pravda o párcích párků v rohlíku

Zatímco párky v rohlíku, které najdete u místních Five Guys, nejsou tak slavné jako hamburgery Five Guys nebo slavné arašídy, které vrhají stoly a někdy i podlahy každé restaurace Five Guys, pořád stojí za to si je občas objednat čas. Čtěte dále a dozvíte se více.

Nevyřčená pravda koksu nula

Nedělejte si s tím chybu, Coke Zero není jen dietní koks v černé plechovce. Ne, tato soda má svou vlastní historii a rozdíl v chuti. Je pro vás Coke Zero špatná? Chutná to jako původní Coca-Cola? To je nevýslovná pravda o jedné z nejoblíbenějších sodovky od Coly.

Jak horko to poslední Dab od horkých opravdu je

Sledujete někdy Hot Ones a máte pocit, že byste se dokázali docela dobře postavit za tepla? Počínaje čtvrtou sezónou Hot Ones se producenti rozhodli přijít s vlastní omáčkou, která by byla nejteplejší z horké. Jak je to opravdu horko?

Skutečný rozdíl mezi dietním koksem a koksem nula

Diet Coke i Coke Zero jsou prodávány pijákům nealkoholických nápojů, kteří dbají na svoji váhu. Ani jeden neobsahuje žádný cukr ani kalorie. Dvě sodovky však chutnají odlišně, protože každý nápoj používá jiný vzorec.

Takto se skutečně vyrábí spam

Přiznejme si to - spam je divná věc. Mohlo by to vypadat jako blok tajemného masa a chutnat podezřele lahodně, ale ukázalo se, že do každé a každé plechovky Spamu je hodně. Tady je způsob, jak se Spam skutečně vyrábí.

Nevyřčená pravda instantní kávy

Instantní káva je mezi fanoušky kávy kontroverzní volbou, mnozí se na ni dívají jako na falešnou nebo slabou kávu. Má však faktor pohodlí a je to vlastně skutečná káva.

Skutečný rozdíl mezi měkkou servírovanou zmrzlinou a běžnou zmrzlinou

Existuje spousta různých druhů mražených dezertů, od želatiny a mraženého jogurtu až po nanuky a další. Možná by vás ale zajímalo, jaký je rozdíl mezi zmrzlinou a zmrzlinou s měkkými porcemi - nebo jestli opravdu existuje rozdíl. Nakonec mají v podstatě stejný název.

Vynálezce arašídového másla není tím, kým si myslíte

Pokud milujete arašídové máslo tolik, kolik lidí miluje, pak je to pravděpodobně spížová spona, kterou máte vždy po ruce - ale možná nevíte, kdo vynalezl tento delikátní roztíratelný protein.

Pravda o bývalých manželkách Bobbyho Flaye

Kuchař celebrit Bobby Flay měl během svého působení v centru pozornosti několik manželek. Tady je kopeček bývalých manželek Bobbyho Flaye a všech současných žen v jeho životě.

Tady je, kolik stojí manžel Ina Garten Jeffrey

Zatímco Ina Garten získala většinu svého bohatství na očích veřejnosti jako autorka kuchařských knih a televizní osobnost, kariéra Jeffreyho Gartena byla stejně působivá.

Tady je, kolik Marthy Stewartové skutečně stojí za to

Martha Stewart žila surrealistický život, který ji zavedl na místa, o kterých by většina z nás ani nepomyslela. Je snadné předpokládat, že oddaná podnikatelka dokázala přeměnit své různé obchodní podniky na pěkný (a pravděpodobně dobře vyleštěný) cent.

Tady je to, co se stane, když pijete brusinkovou šťávu každý den

Cranberry nabízí mnoho zdravotních výhod, takže je logické, že pití brusinkového džusu každý den by bylo pro vás dobré. V průběhu historie se brusinková šťáva používala jako léčba problémů s močením, podrážděného žaludku a problémů s játry (prostřednictvím Healthline).

Po celou dobu jste znovu ohřívali smažené kuře

Ať už jste to udělali sami, nebo jste projeli KFC drive-thru, smažené kuře si zaslouží veškerou lásku, kterou musíte dát. Koneckonců, celá věc je proces. Pokud máte nějaké smažené kuřecí zbytky, prosím, neznevažujte to technikami hanebného ohřívání.

Nevyřčená pravda Dr. Peppera

Dr. Pepper existuje od roku 1885 a za celou tu dobu se můžete vsadit, že byla odhalena některá tajemství značky.

Pravda o zmrzlině JoJo Siwa

JoJo Siwa může vděčit za svou slávu YouTube a Nickelodeon, ale jsou to její mašle s podpisovými vlasy, její zářivě pastelové barevné bonbóny a její taneční pohyby, díky nimž stále mluvíme. Teď hvězda televizní reality reality dobývá mrazící uličku svou vlastní zmrzlinou.

Opravdu se opijete vanilkovým extraktem?

Vanilkový extrakt ve vaší kořenící skříni obsahuje 35 procent obsahu alkoholu. Zjistěte, zda se opravdu můžete opít vanilkovým extraktem.

Pravda o McDonaldově mase

Vzhledem k tomu, že McDonald's prodává více hamburgerů než kdokoli jiný na planetě, není divu, že jejich hovězímu masu se dostává velké pozornosti. Pokud znepokojivé pověsti stranou, musíme si ještě klást otázku, jak McDonald's zachází s masem.

Z čeho se ve skutečnosti vyrábí imitace krabího masa?

Ten těsně zabalený červený a bílý podvodník, který najdete v sekci s mořskými plody v obchodě, může připomínat kraba, ale vůbec není z kraba vyroben. Co přesně je tedy v imitaci kraba?