Zábava

Michael Wray: Co nyní dělá původní vítěz pekelné kuchyně

Šéfkuchař Michael Wray byl prvním člověkem, který kdy přežil plameny Hell's Kitchen a zvítězil nad Gordonem Ramsayem se svými kulinářskými dovednostmi. Co teď dělá?

Tady je, kolik Paula Deen skutečně stojí za to

Paula Deen, kdysi „Queen of Southern Cooking“, byla jen před pár lety zdánlivě na vrcholu světa. Po řadě kontroverzí však její čistá hodnota zaznamenala obrovský zásah, protože ztratila většinu svých sponzorských příspěvků, ale zatím není nutné zřídit GoFundMe pro chudou Paulu.

Důvod Anthony Bourdain nemohl vystát Guy Fieri

Bourdain poznamenal, že Fieri vypadal jako postava Simpsonových, a později řekl: „Dívám se na Guy Fieri a jen si myslím ...„ Jsem rád, že to nejsem já. “

Je Paula Deen stále vdaná?

Fanoušci jižního televizního šéfkuchaře možná toho o osobním životě Pauly Deenové tolik neví. A co Deenův manžel? Potravinová síť vysílala její svatební cestu už v roce 2004, ale to bylo docela dávno. Je stále s tím chlapem nebo se ukázalo, že rozvodové fámy jsou pravdivé?

Kolik světových rekordů drží Matt Stonie?

Sledování konkurenčního pojídače Matta 'Megatoad' Stonie při práci je částečně fascinující, částečně děsivé. Kolik konkurenčních stravovacích záznamů má?

Skutečné jméno pionýrské ženy není to, co si myslíte

Většina z nás dokonce ví, že křestní jméno Pioneer Woman není „The“, ani to není „Pioneer“. Jak se ukázalo, „Ree“ ve skutečnosti není skutečné křestní jméno paní Drummondové.

Kolik Gordon Ramsay opravdu stojí za to

Některé jsou motivovány drsnými slovy a spoustou nadávek, zatímco jiné prostě rádi sledují, jak ostatní lidé po náročném dni žvýkají. Díky své ambici a úsilí se však Ramsay jistě stal známým úspěchem.

Kolik stojí pronájem Gordona Ramsayho?

Gordon Ramsay je slavný kuchař celebrit známý pro různé televizní pořady. Kolik by vás to vrátilo, abyste ho najali na vaši akci?