Důvod, proč kuchaři nikdy neobjednávají kuře v restauracích

 Grilovaná kuřecí prsa na bílé plotně MaraZe/Shutterstock Kimberleyské zákony


První prohlížení jídelního lístku restaurace má dvě strany. Samozřejmě je tu rostoucí očekávání, když si říkáte: 'Jaký úžasný gastronomický klenot se skrývá na této stránce edwardiánského písma?' Ozývá se příslib. Ale je tu také ten nepříjemný pocit předtuchy, když přemýšlíte o schopnostech šéfkuchaře, o čerstvosti denního úlovku a o tom, co vám dá největší ránu za peníze.Naštěstí jsou mistři kulinářského světa docela otevření, pokud jde o sdílení toho, co by si v restauraci nikdy neobjednali, zvláště v té, která je pro ně nová. Řekl to například Gordon Ramsay Denní pošta že by si v restauraci neobjednal „speciál“. Vysvětlil, že jsou navrženy tak, aby se zbavily jídla, a dodal, že když mají dlouhý výběr specialit, není to vůbec nic zvláštního. Další věc, které je třeba se vyhnout, je holandská. Anthony Bourdain jednou napsal ve svém rezervovat , 'Kuchyně důvěrné', které by strávníci měli nikdy si neobjednávejte tuto omáčku , protože je to útočiště pro bakterie a jen zřídka 'vyrobené na zakázku.' A jedno jídlo, které by Wolfgang Puck jako mladý kuchař neuvařil a pravděpodobně by si neobjednal jako dospělý je dobře propečený steak. V Tik tak video, mistr kuchař přiznal, že jako mladý kuchař, kdyby si někdo objednal toto hovězí zvěrstvo, navrhl by mu místo toho kuře.
Což nás přivádí k ptákovi po ruce. Mnoho kuchařů si neobjedná kuře v restauraci a uvádí několik dobrých důvodů.

Většina kuřecích pokrmů postrádá fantazii

 Žena dělá znechucenou tvář kuře Amorn Suriyan/Shutterstocksheila g brownie křehký costco

Možná nejlepším důvodem, proč se vyhýbat kuřecímu masu, je vaše bezpečnost. Řekl to profesionální kuchař Raymond Neil Jezte tohle, ne tamto že kuře je snadné vařit buď příliš, nebo málo. A málo je nebezpečné. Pokud jste někdy sledovali epizodu „Pekelná kuchyně“, víte, jak často kuchaři posílají růžovou a potenciálně nebezpečnou drůbež. Na druhé straně šéfkuchař Ryan Ososky sdílí s Reader's Digest že se vyhýbá kuřecímu masu, protože je téměř vždy uvařené k smrti. Možná, že někteří šéfkuchaři žijí ve strachu, že dají hostům dávku kuřecí salmonela a omyl, místo toho na straně obuvi. Mark Ladisky, provozní poradce pro seniory společnosti Synergy Restaurant Consultants, se přiznal Taste of Home že to není jen levný protein s obrovskou přirážkou, ale zjistil, že většina kuchařů nedokáže myslet „mimo krabici“, pokud jde o kuře.

Mnozí doporučují, abyste zůstali u jídla, které byste si sami doma pravděpodobně neuvařili (nebo nemohli) – jídlo, které stojí za to být nadšené. Dokud to není dobře propečený steakový speciál přidusený holandská omáčka , měl bys být dobrý. Pokud to ovšem není kuře.