Duff Goldmanův dort týdne udělá fotbalovým fanouškům radost

 Duff Goldman se usmívá DFree/Shutterstock Ashley Steinbergová


Jestli něco diváky 'Eddieho Million Dollar Cook-off' naučil, pak je to, že někdo může být rozhodně sportovec a profík v kuchyni. A možná, že žádný slavný šéfkuchař tento fakt nedokáže dokázat lépe než Duff Goldman . Ikonický cukrář je nejlépe známý pro svou schopnost připravovat chutné dezerty a dorty, ale tuto schopnost dokáže spojit s dalšími zájmy.Goldman se ukázal jako docela sportovní fanoušek. Je vášnivým fanouškem Boston Bruins a upekl dort na počest týmu (via Youtube ). Jeho láska ke sportu může být obzvláště výrazná, pokud jde o fotbal. Přiznaný fanoušek Baltimore Ravens nosil svou podporu týmu na rukávu. Během pobytu v Kalifornii, Goldman psal o mixéru Ravens-fialové barvy, který dostal na Instagram . Dokonce zašel tak daleko uvést svou dceru do svého fandomu Ravens , oblékal ji do fotbalového onesie. Dokonce ukázal lásku fotbalovému týmu Baltimoru v podobě dortu.
Může dort skórovat touchdown?

 Ravens dort od Duff Goldman Instagram

Fotbaloví fanoušci by měli být nadšeni z toho nejnovějšího od Duffa Goldmana Cvrlikání příspěvek, který obsahuje speciální lahůdku na oslavu začátku nové sezóny a jistého týmu z Baltimoru. Představuje se jako dort týdne, má fialovou barvu pro Ravens a nahoře zobrazuje maskota. Na straně, 'Go Ravens!' je napsáno. Pokud by to nebylo jasné z dortu, Goldman je připraven fandit svému týmu.A není to poprvé. Již v roce 2009 byl Goldman najat, aby vyrobil dort na zakázku na 'Ace of Cakes'. Vzal výzvu a běžel s ní. Pracoval s bývalý obranný tahák Haloti Ngata přinést nový život maskotovi týmu ve formě dortu, podle Webové stránky Baltimore Ravens .

Fanoušci již projevují nadšení z nově zveřejněné fotografie dortu, přičemž jedna odráží Goldmanův fandom zvoláním 'Yes Go Ravens!!' a další nazval dort 'krásný!' Třetí komentující požadoval dort Minnesota Vikings. Kdo ví? Možná, že Ace of Cakes zváží přidání tematické řady fotbalových dortů do svého repertoáru.pizza chata končí podnikáníKategorie Potraviny Fakta tipy