Dělníci odhalují, jaké to doopravdy je pracovat v Buc-Ee's

 Buc-ee's staff working at counter Facebook Brianna Persons


Vzpomeňte si na každou špinavou čerpací stanici, kterou jste projeli na otevřené silnici – zašlé občerstvení a koupelny, kterých byste se nedotkli ani 50 stop dlouhým smršťovacím stožárem. Nyní si představte benzínovou pumpu s rozpáleným grilem a ty nejčistší záchody, na které jste kdy položili žvýkačku; to je Buc-ee's ve zkratce. Založil Arch 'Beaver' Aplin III v roce 1982 (per jižní život), a Večerka mega-centrum má více než 40 míst posetých dálnicemi na jihozápadě, z nichž 35 sídlí jen ve státě Lone Star (přes NBC ).Na rozdíl od drsné lhostejnosti, kterou nabízí většina odpočívadel, Buc-ee's zajišťuje, že sytost a pohodlné koupelny jsou vždy na dosah. Řetězec se může pochlubit nabídkou velikosti restaurace s buřty, pečivem a stěnami slaného, ​​sladkého občerstvení ( Bobří nugety jsou největší oblíbenci). Jsou tu tuny drobností k procházení, a když příroda zavolá, toaleta, do které se můžete bezpečně uchýlit. Je to ideální místo pro dobití energie pro řidiče i cestující.
Atraktivní prostředí Buc-ee produkovalo celoživotní fanoušky; za to můžete poděkovat zaměstnancům. Naše chápání Buc-ee's obvykle pochází ze strany spotřebitele, ale pokud jde o pracovníka, je pro obra s rychlým zastavením mnohem více než čerstvé hrudí a nočníky primo. Zaměstnanci společnosti Buc-ee, kteří mají za úkol ve dne i v noci obsluhovat zákazníky, nesou nepřetržitě těžké břemeno, které se neobejde bez problémů. Přemýšleli jste někdy, jaké to je pracovat v této instituci Lone Star? Čtěte dál a dozvíte se to.

Zaměstnanci Buc-ee mají spoustu spolupracovníků

 Buc-ee's employees working together YoutubeV době psaní tohoto článku zaměstnává běžná čerpací stanice 11 zaměstnanců Svět IBIS . Ale Buc-ee's není ani zdaleka obyčejný, včetně jeho masivně velké pracovní síly. Jedno místo může pod svou střechou ubytovat až 250 členů týmu, aby drželi krok s přílivem zákazníků a každodenními úkoly. Jak říká generální manažer Floyd Freeman Alabama Living , „Chce to armádu, aby Buc-ee fungovala 24/7.“

Samozřejmě, že tak velký fond zaměstnanců může být neuvěřitelně ohromující. Pozitivní je, že to může být také obohacující, protože jsou kolem něj neustále spolupracovníci. Pokud je cílem rozšířit váš sociální okruh, určitě se tak stane v Buc-ee's. Bývalý pokladní nazval tuto práci „produktivní a zábavnou“ a zjistil, že Buc-ee's je skvělým místem pro navazování blízkých přátelství. „Nejpříjemnější na tom byla práce po boku úžasných spolupracovníků a lídrů“ (via Vskutku ).Vezmeme-li v úvahu astronomická měření samoobsluhy, není divu, že řetězec udržuje flotilu najatých pracovníků k provádění nezbytných, ne-li adrenalinových úkolů, které může vyžadovat rušná odpočívadlo ve stylu zábavního parku, jako je Buc-ee's. . Zabalit ty snídaňové tacos nebo skladovat bobří nugety se nestane samo o sobě!

Zaměstnanci Buc-ee dostávají více, než je minimální mzda

 Buc-ee's minimum wage sign Facebook

V této ekonomice je federální minimální mzda přímo ubohá na 7,25 dolaru za hodinu, jak uvádí Ministerstvo práce USA. Na druhou stranu pracovníci Buc-ee mohou vydělat dvojnásobek této částky. v roce 2021 Austronie uvedli, že mzdy začínají na 14 dolarech za hodinu pro pokladní nebo dárkové spolupracovníky, doplněné příležitostmi pro povýšení na lépe placené role, a toto číslo se v roce 2022 zvýšilo na 15 nebo 16 $. Buc-ee's je hrdý na své atraktivní odměňování, o čemž svědčí nápisy visící po celém obchodě propagující hodinová očekávání každé pozice.

Generální poradce Jeff Nadalo zdůrazňuje, že je důležité udržet konkurenceschopné mzdy, aby se udrželi stávající pracovníci na palubě a také přitáhli nové tváře do náborového fondu. 'Musíme se podívat na obchodní plán, který slouží zákazníkovi, ale také poskytuje prostředí, kde budou chtít zaměstnanci zůstat, a bude podporovat kariérní rozvoj,' řekl Nadalo Austonii. Vezměte v úvahu skutečnost, že provozní manažeři vytáhnou každý rok 75 000 $ (přes Vskutku ).

jak se dostat na chlapské hry s potravinami

Je zřejmé, že na dobré výplatě záleží téměř každému pracovníkovi v jakékoli oblasti a mnoho zaměstnanců Buc-ee uvádí vysokou mzdu jako hlavní motivaci tam pracovat. „Platy a benefity jsou nejlepší na světě,“ rozplýval se spolupracovník obchodu se suvenýry Vskutku. Mezitím psal zaměstnanec Výklenek že se jim líbila Buc-eeho praxe vyplácení zaměstnanců na týdenní bázi. Bonus? Prázdninové hodiny jsou kompenzovány dvojnásobným časem (per Buc-ee's ).

Míra obratu je extrémně vysoká

 Buc-ee's car with toy display EWY Media/Shutterstock

Pokud by vás něco mohlo přimět přehodnotit práci v Buc-ee's, pak je to vysoká míra fluktuace. To je pravda, přes všechny řeči o vytváření bank se řetězec odpočívadel snaží udržet své zaměstnance na dlouhou trať, což není bezdůvodné. Špatné řízení, rigidní zásady a vyčerpávající pracovní podmínky se dostaly pod drobnohled pracovníků, kteří tvrdí, že je společnost vyhání (za Washington Post ).

Lidé, kteří pracovali v Buc-ee's, vyjadřují při odchodu ze zaměstnání více než jen lhostejnost. Vezměte si tento účet od bývalého pokladního: „Sakra pracují na dobrých zaměstnancích, dokud nedají výpověď, a pak se jim za to hraničně vyhýbají“ (přes Vskutku ). Jeden zaměstnanec, který byl anonymně dotazován deníkem The Washington Post, tvrdil, že se setkal s „tvrdými“ postoji svých spolupracovníků. Přidejte bezpečnostní kamery a nápisy s nápisem „nezapomeňte, kdo vás platí“ a není tak překvapivé, že lidé utíkají.

Lidé neustále opouštějí práci. Je běžné, že objevíte novou profesní dráhu nebo si uvědomíte, že vaše současná role již nefunguje. Přesto i poté, co se Buc-ee chlubí štědrými mzdami a plánem 401 000, se snaží vyrovnat se s image přátelskou k zaměstnancům, když je evidentní, že by náboráři raději vzali svou práci jinam. Prodejce Opravdu profil ukazuje průměr 2,8 hvězdičky z více než 800 recenzí. Není to zrovna zářivé potvrzení, které by odpovídalo těm vrzavě čistým záchodovým sedátkům, že?

Je normální pracovat pod tlakem

 Buc-ee's employees at meat counter Youtube

Pokud je pro zákazníky orientace v nekonečných uličkách ořechů a plastových tchotchke závratná, pak si představte, jaké to musí být pro personál. Buc-ee's je hektické místo pro práci a zaměstnanci se musí naučit držet nos na brusném kameni při žonglování s různými povinnostmi. Podle vedoucího obchodního týmu neočekávejte na této zastávce 24 hodin denně 7 dní v týdnu žádné přestávky nebo nízké špičky.' Zůstanete zaneprázdněni po celou 8hodinovou směnu,' napsali na Vskutku.

Jak může potvrdit každý, kdo navštíví Buc-ee's, běžnou součástí zážitku je vidět zaměstnance tvrdě pracovat v jejich příslušných odděleních. Ať už jde o zavěšování věcí uchop a pusť na Texas Round Up, pečení koláčů v pekárně nebo doplňování cukroví, udržování metaforického motoru obchodu v chodu znamená, že dělníci nemají ani minutu na to, aby se pustili do svých povinností. . Osoba údržby poznamenala, že „může být občas trochu chaotické držet krok s prací“ (přes Jednoduše najmuto ).

Zůstat otevřený po dlouhé časové úseky v podstatě vyžaduje nepřetržitý proud práce. Zaměstnanci jako takoví snášejí během své práce velký tlak. Chcete-li dát lidem zvenčí představu o tom, jak moc se zaměstnanci nepřetržitě tlačí, vezměte si tento malý fakt Alabama Living: Místo v okrese Baldwin údajně přijímá zásilky každou hodinu.

Dlouhá práce může být vyčerpávající

 Buc-ee's jerky merchandise wall EWY Media/Shutterstock

Dlouhá pracovní doba je samozřejmostí téměř u každé servisní práce. Mění to něco na notoricky zdlouhavých směnách podřízených Buc-ee? Rozhodně ne. Je běžné, že zaměstnanci věnují osm hodin denně (přes Vskutku ), což je standardní příděl pro pozice na plný úvazek.

Přestože Buc-ee's inzeruje 40hodinové pracovní týdny (vyhledávaná rarita v maloobchodě), řetězec není přesně v souladu s plánováním. Jeden Opravdu recenze odhalení zaměstnanci často pracují po směně, když není dostatek zaměstnanců na pokrytí nákladu. Buc-ee's však ušetří čas navíc z příští směny, aby udrželi počet hodin pod hranicí pro poskytování výhod na plný úvazek.

Není také nic neobvyklého, že zaměstnanci Buc-ee odpracují více než jen standardních osm hodin. Jedna osoba, která zveřejnila pracovní rozvrh Buc-ee, napsala: „Tyto pokyny pro směny nejsou nikdy dodržovány a můžete zaručit, že tam budete déle než 10 hodin v kuse“ (za Vskutku ). Osm hodin ve vzduchoprázdnu nevypadá tak špatně. Ale vynásobeno sedmi po sobě jdoucími dny stálého nonstop na nohou? No, můžete se vsadit, že i ten nejzaneprázdněnější bobr bude vyhuben.

Přestávky jsou krátké

 ruce držící šálek kávy N. K. Junky/Shutterstock

Práce v Buc-ee's je fyzicky i psychicky vyčerpávající, a proto je překvapivé, že zaměstnanci nemají při práci pro bobra moc pauzu. Bývalí i současní zaměstnanci potvrdili, že během celé směny dostanou pouhých pět minut na to, aby se sebrali, a my víme, jak dlouho to může být. Podle jednoho Komentář na Redditu Řetězec neposkytuje přestávky na toalety, obědy nebo dokonce přestávky na přestávky pro zaměstnance, aby si dočasně vykopli nohy.

Osm hodin práce výměnou za placenou (nebo neplacenou) přestávku na oběd je dnes široce přijímanou normou v maloobchodě (prostřednictvím Quora ). Nicméně, Správa bezpečnosti a ochrany zdraví při práci (OSHA) píše, že zaměstnavatelé nemusí tyto výhody poskytovat, nebo přinejmenším nebudou čelit problémům ze strany federální vlády kvůli odmítnutí. Takže technicky vzato je Buc-ee's schopen vyjít se zkrácením volna.

Kromě krátkých přestávek neumožňuje Buc-ee's svým zaměstnancům sedět. „Dostanou pět až deset minut ‚osobní chvíle‘, kdy mohou jíst ve stoje u stolu vzadu,“ další Uživatel Redditu potvrzeno. Pokladní tvrdil, že i dostat šanci použít toalety může být boj. Oni řekli Washington Post, 'Někdy jsem požádal, abych šel na záchod, a trvalo pár hodin, než mi bylo dovoleno jít.'

je pro vás smažená rýže špatná

Telefony jsou v pracovní době zakázány

 mobilní telefon žádná služba Kolega Neko/Shutterstock

Očekáváte důležitý hovor během směny u Buc-ee's? Texaský měsíčník píše, že telefony jsou pro zaměstnance přísně zakázány a toto pravidlo vstoupí v platnost v okamžiku, kdy se zaměstnanci dostaví. Jedná se o dlouhodobou zásadu, která v případě porušení může mít za následek propuštění zaměstnanců na místě. Pokud by na vás vedení špehovalo jakýkoli ruční gadget, Uživatelé TikTok @alabamablackchic říká, že pracovníci budou okamžitě propuštěni, i když je to o přestávce.

Samozřejmě dává smysl, že prodejce bude prosazovat pravidla týkající se používání telefonu – obchodníci s potravinami nemusí procházet Twitter. Zároveň vykázání telefonů z prostor — i s přítomností úložných skříněk (per Washington Post ) — byl problém pro zaměstnance, kteří potřebují zajistit péči o děti nebo mají sklon k osobní odpovědnosti. 'Vaše rodina nemá žádný způsob, jak vás kontaktovat po celou dobu, kdy jste v práci, i když jde o nouzovou situaci na život nebo na smrt,' napsal jeden spolupracovník potravinářského podniku. Jednoduše najmuto.

Překvapivě nejsou dělníci jediní, od kterých se očekává, že budou sekat ze sítě. Za Buc-ee's , před lety vyřadila telefonní linky z obchodů kvůli nepříjemnostem způsobeným pracovníky, kteří odpovídali na hovory. Nyní jsou dotazy zákazníků přijímány prostřednictvím webových stránek. S ohledem na to je velmi důležité mít telefony vypnuté – a mimo dosah ruky – pokud jde o budoucí zaměstnání.

Je snadné získat práci u Buc-ee's

 Buc-ee's beaver at till Facebook

Jste přátelští a ochotní podat pomocnou ruku? Pak byste neměli mít problém sehnat práci ve vašem sousedství Buc-ee's. Uchazeči nemusí mít mnoho zkušeností, aby si zajistili zaměstnání (přes Vylézt ). Kromě možná středoškolského diplomu si potenciální kandidáti mohou náborového pracovníka naklonit několika jednoduchými vlastnostmi: optimistický přístup, silná pracovní morálka a spousta flexibility. Buc-ee's je firma zaměřená na zákazníky, která hledá zaměstnance ochotné udělat něco navíc, aby zajistili, že návštěvníci odcházejí šťastnější, než když vešli dovnitř.

Mnoho absolventů Buc-ee, kteří zveřejnili příspěvek Vskutku souhlasím s tím, že náborový proces v Buc-ee's je pro servisní koncert poměrně rutinní. Vedení kontaktuje uchazeče, aby domluvili pohovor, aby zjistili, zda se daný jednotlivec hodí do týmu. Pokud budou vybráni, provedou prověrku a test na drogy. V závislosti na konkrétních okolnostech mohou kandidáti dokonce projít několika pohovory, než zjistí, zda práci dostali.

Stejně jako u většiny pozic na základní úrovni je přechod od pohovoru k nošení odznaku také rychlý. Climb hlásí v průměru několik dní, ale někteří zaměstnanci tvrdí, že bodovali za 24 hodin. 'Vyplnil jsem [přihlášku] a byl jsem druhý den zavolán na [] pohovor. Šel jsem dovnitř a okamžitě mě najali,' napsal dárkový spolupracovník na Indeed. 'Strávíte asi 9 hodin školením na počítači a poté jste oficiálně zaměstnancem.'

Buc-ee's prosazuje přísný dress code

 Buc-ee's employees at work Youtube

Uniformu v Buc-ee's tvoří jasně červené polo s khaki kalhotami. Je to základní, jistě, ale také dohromady. Buc-ee's je skálopevně přesvědčen o tom, že její zaměstnanci představují čistý obraz, a proto, když vstoupíte do jedné z jejích poboček, neuvidíte na nikom, kdo má jmenovku, piercing nebo roztrhané džíny. Přísná pravidla oblékání nejsou ve světě maloobchodu nic neobvyklého, ale Buc-ee's prosazuje některá neuvěřitelně přísná pravidla týkající se osobního vzhledu, která nemusí zaznamenat procházející návštěvníky.

Dress code Buc-ee je zveřejněna na jejích webových stránkách a seznam zcela jasně ukazuje, co společnost dělá, a neumožňuje nikomu, kdo uvažuje o práci. Společnost přísně zakazuje obuv s otevřenou špičkou, nepřirozené barvy na vlasy a rozcuchané oblečení. Mužští zaměstnanci si nemohou nechat narůst vlasy (přes Texaský měsíčník ) a piercing do ucha jsou jedinou platnou úpravou těla za předpokladu, že se jedná o jednotlivé čepy v ušním boltci (za Vskutku ).

recepty na hash hnědé placičky

Obchod obsahuje „viditelná tetování“, ale bývalý vedoucí pokladního týmu potvrdil Vskutku že tím pravidlo nekončí. 'Mračí se na zaměstnance, který má JAKÉKOLI tetování, ale dokud nejsou vidět, to, co nevědí, jim neublíží.' Co se týče chloupků na obličeji, je lepší hrát na jistotu podle jiného komentujícího. 'Vousy jsou přijatelné, ale udržujte je upravené' (per Vskutku ). Dá se s jistotou říci, že u Buc-ee's se kreativní projev prostě netoleruje.

Zaměstnanci jsou najímáni jen na úklid koupelen

 Buc-ee's bathroom urinals Cvrlikání

Existuje důvod, proč ho dlouhodopravci drží jen proto, aby používali koupelny v Buc-ee. Tak jako Nashville Ledger píše, že zaměstnanci jsou najímáni speciálně k čištění, drhnutí a leštění každé záchodové mísy, dokud se nezaleskne. Kromě toho jsou pracovníci pověřeni sledováním toalet 24 hodin denně, aby bylo zajištěno, že čistota, kterou řetězec úspěšně prodává, je vždy vystavena (za Záznam svatého Augustina ).

Obchody Buc-ee jsou přímo obrovské a umístění v New Braunfels v Texasu se může pochlubit 83 stánky (za Novinky z večerky ). Na ulici se říká, že pracovníci prohledávají koupelny každou hodinu (přes Jedlík Nashville ), takže v tomto ohledu společnost nepřehání, když nabízí své vrzající čisté toalety.

„Skutečně se snažíme, aby byly koupelny tak čisté, jak jen můžeme,“ řekl jeden ze zaměstnanců FOX San Antonio a dodal: „Myslím, že odvádíme docela dobrou práci“ (prostřednictvím Youtube ). Když již zmíněný texaský obchod v roce 2012 vyhrál Cintasovu vytouženou Nejlepší koupelnu v Americe, byl to právě pracovitý personál Buc-ee's, kdo sklidil pokřik na zasloužené vítězství. „Kdykoli sem jdu, vždy tu někdo – zdánlivě přímo za mnou – uklízí,“ šílel úředník rozvoje trhu Gary Gonzaba (prostřednictvím San Antonio Express-News ).

Grilovací kráječe masa vydrží intenzivní trénink

 Buc-ee's employee slicing barbecue meat Youtube

Od chvíle, kdy se přiblížíte k Buc-ee's Texas Round Up, uvidíte mistry v kovbojských kloboucích, zatímco se rvou plát za plátem uzeného masa. Jak to dělají, že to vypadá tak jednoduše? Ukázalo se, že vyučení na kráječe masa u Buc-ee's není žádná procházka růžovým sadem. Zatímco řetěz udržuje proces pod pokličkou (přes Nashville Ledger ), existuje spousta důkazů, které naznačují, že normy jsou astronomicky vysoké pro každého pracovníka, který nůž ovládá.

Randy Pauly, ředitel společnosti pro grilování, který dohlíží na obchod v Daytona Beach, osvětlil, co je potřeba k tomu, aby se člověk mohl stát prodavačem masa na nechvalně známé zastávce obchodu (za Youtube ). V případě jednoho zaměstnance trvalo tři týdny, než se naučili základy a sami se bez pomoci obsluhovali na prkénku. Podle Paulyho „prošli intenzivním tréninkem na nože, jak rozbít hruď, když první den [zaměstnanec] je vzadu ve třídě a říká: ‚Co je to hruď?'“

S vědomím, že Paulyho životopis obsahuje osm vítězství v mistrovství světa (přes Food Network ), je to výmluvné znamení, že Buc-ee's bere své grilování extrémně vážně. Podle této logiky se nebojí investovat čas do zaměstnanců, aby nechali své dovednosti marinovat a se spoustou praxe se stali vládnoucími králi grilu.

Buc-ee's podporuje zaměstnance zevnitř

 Buc-ee's store food prep station EWY Media/Shutterstock

Americký sen – často se cítí mimo dosah, že? Navzdory některým pochybným obchodním zásadám společnosti Buc-ee mají zaměstnanci šanci vyšplhat se na firemním žebříčku, pokud si to přejí. Společnost je známá tím, že podporuje pracovníky zevnitř, Austronie píše, podporuje udržení tím, že z atmosféry obchodu udělá místo, kde se členové týmu mohou dlouhodobě těšit. Jednoduše řečeno, existuje velký potenciál pro zaměstnance na nižších příčkách, kteří hledají vyšší pozici ve společnosti.

Podle Jeffa Nadala: „Měli jsme lidi, kteří začínali jako pokladní, a nyní jsou v domácí kanceláři na poměrně vyšších úrovních“ (za Člověk zevnitř ). Mandi Carlile, vedoucí provozního distriktu, odhaluje, že práci pokladní trvalo šest let, než se nakonec dostala do role společnosti, ve které jsou dnes. 'Věřím, že jsem příkladem toho, jaké pracovní příležitosti jsou dostupné všem zaměstnancům v Buc-ee's,' napsal Carlile ve svém svědectví o webové stránky Buc-ee, a dodal, že je možné 'začít na základní pozici, tvrdě pracovat a být podporováni ve svém růstu.'

I s těmito růžovými přísliby kariérního postupu není realita vždy tak hezká. Jeden Vskutku komentář potvrzuje, že vedení upřednostňuje určité lidi pro povýšení, zatímco jiný tvrdí, že růst pracovních míst je vzácný jev: 'Asi 1-2 dostanou povýšení ročně.' Ve skutečnosti někteří zaměstnanci obviňují řetězec z toho, že se rozhodl zaměstnat mimo společnost, místo aby stávajícímu pracovníkovi udělil nový titul (prostřednictvím Vskutku ).

Porušení smlouvy může vést k soudnímu sporu

 ruční podepisování obchodního dokumentu Otello Stpdc/Shutterstock

nejlepší kuřecí maso v mém okolí

Pokud porušíte podmínky smlouvy vašeho Buc-ee, můžete se dostat do hromady právních problémů. V roce 2016 byl bývalý asistent manažera žalován společností Buc-ee's o více než 67 000 $ poté, co předčasně porušil jejich dohodu. Houstonská kronika píše, že protože zaměstnanec dal výpověď rok před původní dohodou, musel by společnosti vrátit „zádržné“, které bylo zahrnuto v jejich platu, a proto ta žaloba do očí bijící částka.

Zádržné je způsob kompenzace poskytovaný společností za účelem motivace k dlouhodobému zaměstnání (přes Skleněné dveře ). Podle The McKinney Law Firm, P.C., pro podnik, jako je Buc-ee's, je nařídit tak přísné podmínky neobvyklé. Nejen, že zaměstnanecká smlouva požadovala šestiměsíční předstih odchodu před sjednaným časovým rámcem (původně 48 měsíců), ale řetězec očekával vrácení zádržného nahromaděného během jejich funkčního období v případě předčasné kauce.

Zpočátku zaměstnanec prohrál případ a byl předán účet 100 000 dolarů pro Buc-eeho stranu. Texaský odvolací soud však v roce 2017 rozsudek zrušil a přinutil Buc-ee's, aby se místo toho vykašlala na částku postiženému zaměstnanci (prostřednictvím The McKinney Law Firm, PC). Vzhledem k tomu, že byli najímáni na základě vůle, Blog pracovního práva v San Antoniu tvrdí, že původní dohoda byla mimo rámec zaměstnanecké role, a proto pro Buc-ee's nebylo rozumné ji vymáhat. Morálka příběhu: Přečtěte si smlouvu a pak si ji přečtěte znovu.