Cool Ranch Doritos fanoušci budou milovat Lay's New Snack Mashup

Doritos Lay

Cool Ranch Doritos jsou na nejvyšší úrovni seznamů svačinek většiny milovníků čipů, a to z dobrého důvodu - chuť je, nepochybně, bezkonkurenční. Nedávný průzkum provedený společností Mashed zjistil, že 46% respondentů dává přednost Super ranč přes jiné Dorito příchutě , a nemůžeme říci, že je obviňujeme. Mezi chrumkáním tortilly a slaným povlakem cibule, slaného koření jsou očekávanou volbou pro jakýkoli svazek čerpací stanice.


Nejlepší část, však? Drobky ve spodní části tašky s několika čipy s největším množstvím prachu Dorito - ty znáte. Uživatel Reddit / Wynaeri jednou sdílela fotografii jackpotu všech tašek Dorito, naplněnou dostatečným množstvím koření, aby se naplnila do lahví a uskladnila (nebo nestydatě olízla prsty).Výrobce Frito-Lay přirozeně vzal na vědomí tuto příchuť oblíbenou u fanoušků a rozhodl se dát další klasice pikantní předělání. Snack mashup se nyní dostává na pulty obchodů.
Tato nová kombinace příchutí je sen milovníka slané chuti

Položit Frito-Lay

Rozloučte se s uvíznutím v uličce s občerstvením. Ukázalo se, že nemusíte nutně volit mezi bramborovými lupínky nebo uspokojivou taškou Doritos. Frito-Lay právě představil novou řadu příchutí mashupů s jejich klasickým čipem Lay v kombinaci s kořením od ostatních oblíbených čipů. Pokud jste někdy toužili po křupavosti bramborového lupínku, ale chtěli jste příchuť Cool Ranch Doritos - bez křupání tortilly - teď je ten pravý čas na zásoby. Vzhledem k popularitě Cool Ranch Doritos je tento člověk povinen odletět z polic (přes Yahoo ).

Nové čipy Lay's Doritos Cool Ranch Chips lze momentálně najít pouze ve vybraných obchodech Target. Taška o hmotnosti 7,75 unce stojí 3,59 $ a porce (17 čipů) se podle Targetu hodí na 150 kalorií. Tradiční Cool Ranch Doritos je 150 kalorií za 12 žetonů za webové stránky obchodu . Jak taška naznačuje, Lay's Doritos Cool Ranch Chips jsou časově omezenou příchutí, takže milovníci občerstvení se na tomto budou chtít pohnout.Více limitovaných edic Lay's mashupů je v pracích

Ulička čipů Funyuns Cheetos

Jakkoli jsou Cool Ranch Doritos milovaní, určitě existuje celá řada oblíbených čipů pod značkou Frito-Lay, která by vytvořila mashup pro zalévání. A naštěstí pro nás, Cool Ranch Doritos nejsou jediným ikonickým čipem, který vytvořil crossover s Lay's. Frito-Lay jsme už viděli pracovat se zajímavými kombo. Někteří si možná pamatují nechvalně známé čokoládou potažené Lay's , která zmizela z regálů po celá léta, než se znovu objevila počátkem roku 2021 - ale pikantní mashup, jako je tento, je pro knihy (prostřednictvím Ahoj Vancity ).

Podle Hip2Save , vedle směsi Cool Ranch se objevují další dvě varianty bramborových lupínků: Funyuns a Cheetos. A upřímně, jaký lepší způsob, jak si obarvit prsty prachem z Cheeta, než skrz pytel Lay? V obchodech můžete brzy (nebo obojí) zachytit výběr Funyunů nebo Lay's s příchutí Cheetos. Nezapomeňte se zásobit, protože tato sestava je limitované edice a nemusí se dlouho držet.