Bobby Flay říká, že si „namaže“ datlové máslo na sladké brambory

 Slavný šéfkuchař Bobby Flay s_bukley/Shutterstock Alia Hoyt


Sladké brambory mají toho hodně. Houby s pomerančovou dužinou jsou bohaté na vlákninu, stejně jako celou řadu vitamínů a minerálů, jako je beta karoten obohacující oči. To vše dohromady z nich dělá nutriční superhvězdy, zběhlé ve zlepšování trávení a omezování zánětů, a dokonce by mohli mít vlastnosti prevence rakoviny, říká Lékařské zprávy dnes .Kultury na celém světě přijaly sladké brambory jako součást každodenního života, ačkoli původně pocházely ze Střední a Jižní Ameriky. Wisconsin Department of Public Instruction , který také poznamenává, že sladké brambory a jamy NEJSOU totéž, děkuji mnohokrát.


Přestože na mnoha každodenních jídelních stolech chybí sladké brambory, mají tendenci se v tomto ročním období objevovat na svátečních menu. Obvykle se podávají smíchané se spoustou ingrediencí, které poněkud narušují superschopnosti brambor, jako je cukr, marshmallow a podobně. Nyní má slavný šéfkuchař Bobby Flay nový způsob výroby a oblékání sladkých brambor, který je naprosto lákavý.

Takto chce Bobby Flay, abyste zacházeli se sladkými bramborami

 Pečené sladké brambory Basico/ShutterstockModerátor 'Beat Bobby Flay' nedávno vydal novou kuchařku v tandemu se svou dcerou Sophie. s příhodným názvem, 'Neděle se Sophie,' svazek obsahuje spoustu nových receptů z Bobby Flay , včetně velmi oblíbených základů, jako je delikátní kuřecí salát. Jedním z receptů je 'grilované sladké brambory zalité v bylinkovém citrusovém vinaigrette,' podle popisu knihy.

V nedávném rozhovoru s Lidé Flay upravil recept na sladké brambory pro sváteční dokonalost, včetně 'krémového datlového másla.' To druhé, jak říká, lze připravit několik dní předem, a pak 'jen to natřete na brambory, když jsou opečené a horké.' Ještě lepší je, že celý recept vyžaduje pouze 10 minut „aktivního času“, i když se brambory musí opékat asi 40 minut. Je zřejmé, že to je hlavní přínos pro ty sváteční kuchaře, kteří se buď dobrovolně přihlásili, nebo byli do často drtivé role vraženi.


Kategorie zprávy doba Recepty