Největší chyba, kterou děláte s jahodami pokrytými čokoládou

čokoládové jahody

Představte si někoho, kdo je zamilovaný, ale kdo je také začátečník v kuchyni a snaží se na něj zapůsobit Valentýn . Zasáhli perfektní nápad: domácí čokoládové jahody ! Jsou to jen dvě ingredience: jahody a čokoláda. A je to jeden krok: Ponořte přísadu jedna do přísady dvě. Co se může pokazit?


Na druhou stranu může být Valentýn sváteční dovolenou, kdy city párů k sobě začínají kvést. Pokud budou 14. února jahody namočené v čokoládě vaší velkou hrou, pak je nejlepší do projektu nevstupovat příliš sebevědomě. Zkoumali jsme spojení jahod a čokolády a zjistili jsme, že to není vždy šťastné manželství. Takže jsme tady, abychom vám pomohli: Sestavili jsme pro vás několik tipů, abyste si mohli vyrobit jahody pokryté čokoládou, které si získají srdce vašeho milovaného.Buffalo Wild Wings vs Wingstop

První rada: procvičte si výrobu jahod namočených v čokoládě několik dní předem. Pokud na tento úkol nestačíte, můžete si nechat nechat doručit květiny.
Získejte ty správné bobule a čokoládu pro své jahody pokryté čokoládou

čokoládové jahody

Při výrobě jahod pokrytých čokoládou máte co do činění pouze se dvěma přísadami, takže se ujistěte, že obě jsou pro tuto práci dost dobré. Nad čokoládou se zobrazí pouze ta nejvyšší část vašich jahod, proto zkuste najít bobule, které jsou červené u stonku a nejsou bělavě zelené (přes Chutí lépe od nuly ). Váš šálek dortu doporučuje menší jahody, protože jsou chutnější. Oregonské jahody zapadají do zákona, ale nebudou v sezóně před Valentýnem. Váš šálek dortu říká, že v zimě najdete dobré jahody Costco . Hledejte ty, které mají dobré, listové stonky, které můžete držet při namáčení.

Ať už si dáte bílou čokoládu nebo tmavá, mléčná čokoláda nebo polosladká je věc vkusu, takže si vyberte, co chcete. Pokud nejste rozhodnuti, měli byste si nechat poradit Piquey Eater . Silně doporučují tmavou čokoládu se 70 procenty kakaa pro její křupavost a pro kontrast mezi hořkostí tmavé čokolády a sladkými bobulemi. Ať už si vyberete jakýkoli druh čokolády, ujistěte se, že je to čokoláda na pečení. Dodá vám správnou konzistenci, podle Chutí lépe od nuly .Při ohřívání čokolády je klíčové pomalé a stálé - za velkého míchání

Ruce namočí jahody v pánvi čokolády

Nyní, když jste si vybrali ideální jahody a čokoládu pro vaši Valentýnskou pochoutku, potřebujete znát několik obchodních triků, abyste se ujistili, že vaše jahody pokryté čokoládou budou perfektní. K rozpuštění čokolády použijte dvojitý kotel nebo mikrovlnnou troubu. Klíčem k tavení čokolády je jít pomalu a rovnoměrně a za stálého míchání. Pokud používáte mikrovlnnou troubu, Chutí lépe od nuly říká nastavit troubu na 50 procent výkonu a zastavit každých 30 sekund, aby se promíchala. Čokoláda je velmi citlivá na teplo. Pokud se příliš zahřeje, srazí se a nebudete jej moci používat (přes Šéfkuchař Stay at Home ).

Dále se chcete ujistit, že čokoláda na jahodě správně zapadne. Vaše čokoláda může vypadat pruhově nebo nudně, pokud ji nejdříve nezmírníte Chutí lépe od nuly . Temperování zní složitěji, než je. Poté, co je vaše čokoláda rozpuštěna, stačí přidat hromadu lžíce zbytků chipsů a zamíchat je. Tím zajistíte, že čokoláda nebude příliš horká a bude mít správnou konzistenci. Pokud chcete, aby čokoláda na vašich jahodách leskla, přidejte do rozpuštěné čokolády trochu másla (přes Piquey Eater ).Než je namočíte do čokolády, ujistěte se, že jsou vaše jahody suché

Žena máčí jahody v bílé čokoládě

Nakonec se dostáváme k největší chybě, kterou lidé dělají s jahodami máčenými v čokoládě. Pilní romantici, kteří dbají na bezpečnost jídla, určitě budou chtít jahody umýt, než je namočí do čokolády. Voda a čokoláda se nemísí, takže je velmi důležité nechat tyto jahody uschnout nebo je důkladně osušit. Odborníci na Šéfkuchař Stay at Home jsou v tomto neústupní. Zdůrazňují poklepání každé jahody jednotlivě papírovým ručníkem - a nezapomeňte na listy. Voda může odkapávat z mokrých listů a zničit vaši čokoládu. Čokoláda by mohla spadnout z mokrých jahod. Přinejmenším čokoláda ztratí svou hladkou strukturu a bude vypadat mnohem méně chutně (přes Cafe Mom ).

Chcete, aby se vaše čokoláda držela rychle a věrně vašim jahodám, stejně jako bude vaše láska spolehlivá a trvalá - nebo něco takového. Valentýna si můžete napsat sami. Na rozdíl od vaší nehynoucí lásky mají jahody pokryté čokoládou trvanlivost jednoho dne, pokud je chladíte. Nejlepší je udělat valentýnské překvapení krátce před příjezdem svého hosta.